Sayfa 190/200 İlkİlk ... 90140180186187188189190191192193194 ... SonSon
1000 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (33)

Durum:
    mrvee_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    yaşadıklarımızıhatırla
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemillover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet güney evlilik haberini duyduğu akşam cemre ile beraber olamadıklarını hatırlamıştı.
    şimdi rahat çünkü biliyor ki evlilik gerçek değil,cemre kuzeyi bekliyor ama işte kuzeyden umut hepten kesilince cemre barışa dönecek ki bunun içinde hazırlık yaptılar,hah işte o zaman güneyin planları ters tepecek.
    güney şimdi herşeyi ele geçirmiş,ferhat işinden sıyrılmış,kuzeyi uyutmuş,cemreyi garantiye almış durumda,öyle raad raad yükseliyor.
    onu en çok hırpalayacak şey,cemrenin bu evliliğe şans vermesi.
    barış orjinalde olmayan tek karakter daha önce zaten yazdık ki bc ikilisinin gelişimi orjinaldeki gibi değil.cemre aslında barışla mutlu olabiliyor ,kuzey kafasında olmasa zaten hayalindeki kuzey de barışa tekabül ediyor gördük.o yüzden kuzeyden gelecek son hareket,cemreyi rahatlıkla barışa bırakacak ki cemre zaten barıştan etkilenip,utanıyor ee yemekte de mutluydu.
    baştan yaşayabilecekleri tüm yıkıntıyı yaşadılar o yüzden ben cemre barışa döndüğünde mutlu beraberlik olacak diyorum.barışın koşulsuz cemreye olan sevgisi de ortada.
    ha bu da güneyi çıldırtacaktır.
    güney ,önce şirketi ele geçirecek,sonra kuzeyle hesabı kapatacak,bcden yana dolacak ,dolacak ve en sonunda patlayacak işte.
    Cemrenin tüm yaptıklarına rağmen Barışın çizgisini bozmamaları BC arasında birşeyleri koparmak istemedikleri için....Cemre Barışın evlenme teklifini kabul ettiğinde de mutlu değilmiydi sonradan değiştirdiler o ayrı

Güney var ya Güney alttan alttan sinsi sinsi istediklerini yaptı
    geçen bölümde ebruyla barış ortaklığı kabul etmeyecek derken Güney kabul edeceklerinden çok emindi neden çünkü önceden anlaşmışlardı

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ThePoison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BC yakinlasacak Güney buna dayanamayacak cekip Baris'i öldürecek. Peki bu sürecte Kuzey napacak ? Zeynep ile bebelerin altini degistirip gazini mi cikartacaklar :img-hyste ay ben cok eglendim, bin yasayin kizlar...

Hatice umarim dediklerin cikar. Korkuyorum valla simdi yazdin ya degistirirler senaryoyu..bi de bakmissin gelecek bölüm KC asklarindan ölüyor allahim sne koru. O degil de Güney var ya ben bile korktum adamdan :865323

merve'ciğim ellerinde bi kalıp var,o kalıbında nasıl ilerleyeceği artık belli oldu o yüzden değiştiremezler ona bakarsan ben güneyin ferhatı vurduğunu da ayrıltılı yazmıştım buraya bak değiştirmediler,güneyin herşeyi bildiğini ve milleti uyuttuğunu da yazdım onu da değiştirmediler artık değiştiremezler.
    kc yazamazlar zira kc hikayeyi tıkıyor 1,ilgi çekmiyor 2,toplum yapısına ters bi sürü eleştiri aldılar 3.
    şu son haftalarda olanlardan sonra zeynebin aşk itirafı,kuzeyin buna şahit olması,zeynebin saz almasını ben kzden başka bişeye yoramıyorum kaldı ki toplumsal baskıdan dolayı sıkışmış,cemreden bunalmış bir kuzey de var.
    öyle veya böyle ona olan büyük aşkını gördüğü zeynebe kuzey yine dönecektir.
    ondan sonra ise sanırım bi süre kuzeyin şirkette barış ve özellikle güneyle uğraşmasını,kuzeyin şürketten def edilmesini ve çöküşünü izleyecez.
    güney önce kuzeyi bitirecek,sonra burakla olan olayı var onu halledip,en sonunda barışa son verecek.
    kuzey de zeyneple mutlu beraberliğine devam edecek ki bebek olayı bence cemre hapiste iken patlak verecek :)
    cemre hapisten çıktığında ben büyük ihtimal barışın çocuğu ile çıkacağını düşünüyorum.

babasını tanıyamadan büyümüş barış,babasını tanıyamadan büyümüş cemre ilk kez gerçek anlamda baş başa kaldıklarında ve içlerini açtıklarında,birbirlerinin bilinmeyenlerinden ilk kez haberdar olduklarında ortak bi yokluğu yaşadıklarının farkına varmışlardı :img-wink:
    ve bu ortak yokluğun iki kahramanının bebekleri ile hikaye bitebilir.

Durum:
    ThePoison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemillover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

merve'ciğim ellerinde bi kalıp var,o kalıbında nasıl ilerleyeceği artık belli oldu o yüzden değiştiremezler ona bakarsan ben güneyin ferhatı vurduğunu da ayrıltılı yazmıştım buraya bak değiştirmediler,güneyin herşeyi bildiğini ve milleti uyuttuğunu da yazdım onu da değiştirmediler artık değiştiremezler.
    kc yazamazlar zira kc hikayeyi tıkıyor 1,ilgi çekmiyor 2,toplum yapısına ters bi sürü eleştiri aldılar 3.
    şu son haftalarda olanlardan sonra zeynebin aşk itirafı,kuzeyin buna şahit olması,zeynebin saz almasını ben kzden başka bişeye yoramıyorum kaldı ki toplumsal baskıdan dolayı sıkışmış,cemreden bunalmış bir kuzey de var.
    öyle veya böyle ona olan büyük aşkını gördüğü zeynebe kuzey yine dönecektir.
    ondan sonra ise sanırım bi süre kuzeyin şirkette barış ve özellikle güneyle uğraşmasını,kuzeyin şürketten def edilmesini ve çöküşünü izleyecez.
    güney önce kuzeyi bitirecek,sonra burakla olan olayı var onu halledip,en sonunda barışa son verecek.
    kuzey de zeyneple mutlu beraberliğine devam edecek ki bebek olayı bence cemre hapiste iken patlak verecek :)
    cemre hapisten çıktığında ben büyük ihtimal barışın çocuğu ile çıkacağını düşünüyorum.

babasını tanıyamadan büyümüş barış,babasını tanıyamadan büyümüş cemre ilk kez gerçek anlamda baş başa kaldıklarında ve içlerini açtıklarında,birbirlerinin bilinmeyenlerinden ilk kez haberdar olduklarında ortak bi yokluğu yaşadıklarının farkına varmışlardı :img-wink:
    ve bu ortak yokluğun iki kahramanının bebekleri ile hikaye bitebilir.
    bitebilir bitebilir ve o bebekte babasizligi tadacak :icon_sorr aslinda Baris ölmeden dogsa bebek, bari yüzünü görse :img-in_lo sanki gercekten hikayenin icindeyiz yasiyoruz görüyoruz ah bu Baris sevdasi beni mahvediyor.

Evet tahminlerin umarim tutar, pek de mantiksiz degil gidisat dedigimiz gibi bu yönde. Benim tek korkum senaristlerin KC ye olan sevgisi, o kadar KC ask sahnesi yazildi, cizildi ki hersey bunlarin etrafinda dönüp dduruyor korkum bundan yoksa söylediklerin olanaksiz degil...bu sekilde olmali yoksa her bölüm KC ve onlarin hic bitmeyen konusmalari ile diziye devam edemezler...

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ThePoison Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitebilir bitebilir ve o bebekte babasizligi tadacak :icon_sorr aslinda Baris ölmeden dogsa bebek, bari yüzünü görse :img-in_lo sanki gercekten hikayenin icindeyiz yasiyoruz görüyoruz ah bu Baris sevdasi beni mahvediyor.

Evet tahminlerin umarim tutar, pek de mantiksiz degil gidisat dedigimiz gibi bu yönde. Benim tek korkum senaristlerin KC ye olan sevgisi, o kadar KC ask sahnesi yazildi, cizildi ki hersey bunlarin etrafinda dönüp dduruyor korkum bundan yoksa söylediklerin olanaksiz degil...bu sekilde olmali yoksa her bölüm KC ve onlarin hic bitmeyen konusmalari ile diziye devam edemezler...
    belki de bebek doğacak,güney ondan sonra vuracak??? cemre hapse girerken,bebeği annesine bırakabilir.
    aslında en iyisi barışın ölmemesi,yaralanması ve sonradan iyileşmesi:img-in_lo

valla istedikleri kadar kcye sevdalı olsunlar,kc meyve vermiyor maalesef ki kendileri de farkına vardılar sanırım kzye dönük iş yaptılar,bcnin evliliğini de bitirmiyolar bir de barışı cozutmuyolar

Durum:
    d_duman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AlicanKarat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Senaristler Kuzeyin ilerki bölümlerde saz çalıcağını söylemişti ama bu olayı neden bu şekilde yaptılar orasıda belli değil yeni bölümde sazın esas olayı ortaya çıkıcak son 6 bölümdür Kuzey Zeynepe olmaz deyip Cemreye doğru adım adım giderken şimdi tekrar dönüş yapmalarının hiç bir anlamı yok biz ana konuya dönmelerini istiyoruz onlar hala uzatıcaz derdindeler Cemre artık mahalleye dönüp esas konuyu izlememiz lazım

evet ben de çok şikayetçiyim cemre'yi o köşkte görmekten. tek işlevi susmak, giyinmek, saç yaptırmak, barışın tehditlerine kanmak olan bir cemre izliyoruz.. sinaner köşkü misafir köşkü izler olduk. cemre, kuzeye hiçbir şey söylemiyor infaz olayıyla ilgili çok ama çok saçma değil mi??

şöyle mahalleli birkaç bölüm izleyelim bari cemre hapse girmeden evvel. eski cemre geçen bölüm 2-3 dakikalığına da olsa vardı, mutlu oldum..

saz olayını nasıl bağlayacaklarını bilemiyorum senaristlerin. bu kadar güzel bir sahne yaz kuzey ve cemre adına, sonra o özel sahneyi mahvet.pes...
    kuzey cemre

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)