Sayfa 196/200 İlkİlk ... 96146186192193194195196197198199200 SonSon
1000 sonuçtan 976 ile 980 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (33)

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mrvee_3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/B]

Boldladığım kısım süper bencede hem savaşıp hem sevişsinler hatta benim ne deli fantazilerim var onlar için şimdi burda yazmayım :img-hyste

''Sen kuzeyle ilgilenmiyormuydun'' kısmı kesin olmalı veee evet Barış odasına gidip ışığı yaktığında Cemreyi görmeli harika olur bu :img-in_lo:img-in_lo
    en son o kapı sıkıştırma sahnesinden sonra hele ki kavgadan o aşamaya geçişlerini izleyince benim aklıma da deli deli şeyler geliyor:img-hyste
    bunlardan romantik bi birliktelik te çıkar (bknz:cemrenin dudağının kenarını okşayan barış ,omzunu öpen,sırtını okşayan öhhhhöööömm)
    deli dolu da (bknz:birbirlerine bağırıp,çağırıp,vuran ikilinin kapı kıstırmaca oynaması)

ya harbi harbi "sen kuzeyle ilgilenmiyor muydun?" olsa çok güzel olur

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı d_duman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet işte son 8-9 bölümün özeti budur. kapıdan bacadan her şeyi duyan dizi karakterlerimiz nasıl oluyor da tehdidi duymuyor aaa dostlarrrr.

yetişin şantajjjj var diye bağırıcam cemsin yerine o olcak sonunda:img-hyste:img-hyste

cemreyle kuzey bi güzel birbirine girse de hırsımız çıksa bizim:img-wink:

artık cemre gerizekalı ben seni seviyorum seniiiiiii, senin için o evde kalıyorum! diyip ağlamaya başlasın da gerisi kuzeye kalsın arrrrtık:img-wink:
    Onu bir öğrensin gör Kuzey'i :) Artık korkak olmadığını biliyorum :happy0064 Gelecek bölümlerin replikleri bile elimizde:) Sakın üzülmeyin sabırla bekleyin yarınlar onlar için çok güzel olacak çok :love01:Cemre mahallesine dönmeden büyük ihtimal hapse girecek. Yakında hapis var Burak'ta iyileşti. Mahalleye döndüğünde Kuzey'le elele olacaklar bence:love01: Kuzey elini sımsıkı tutup hiç bırakmayacak hiç :happy0064Beraber gezecekler tozacaklar :happy0064Demet Şeref'i de alırlar. Dörtlü de gezerler oy oyyyy:happy0064

Sazı Cemre aldı mı diyorum acaba? Ama Zeynep babası aldı dedi. Başka kim için diyecek. O yüzden Zeynep almıştır. Ama yine belli olmaz tabi bölümde anlarız. Dediğim gibi alsa da önemli değil önemli olan saz demek Cemre demek aşk demek Kuzey için. Her baktığında Cemre'sini hatırlayacak. Kuzey o sazı saklamaz zaten. Zeynep'ten se mutlaka yok olacaktır saz. Onda kalmaz. Birine verir belki yoldan geçen :img-hyste

Durum:
    d_duman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı edda88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet bende buna inanıyorum ne olursa olsun Kuzey Cemre aşkı hep içlerinde, hiç bitmeyecek gibi geliyor. Yan yana olamasalar da, isteyerek ya da istemeyerek başka insanlarla olsalar da dönüp dolaşıp birbirlerini buluyorlar. Ne yaşarlarsa yaşasınlar bu hiç bir şeyi değiştirmeyecek benim gözüm de onların aşkını hissedebiliyorum.

Birisi başka birine gülümsemiş, elini tutmuş, yan bakmış,diğerine saz almış başka birisi hiç bir şey fark etmez çünkü ben biliyorum ki sazı sadece Cemre alınca kıymetli, sadece ama sadece Kuzey'e bakınca gözlerinin içi gülüyor Cemre'nin. Bu da yetiyor bana , içimiz ferah olsun yani..

evet, ne güzel yazmışsın. bu motive ediyor zaten de ara sıra isyan edesi geliyor insanın tüm bu anlaşılamayan durumlara..

işte köşk muhabbetinin uzaması olsun, cemrenin saçma bir kıskançlıkla evlenmesi olsun..cemre en umutsuz anında bile bekleyecekti kuzeyi sonra ne oldu nikah masasına oturdu.. peeeeh hiç inandırıcı değil.. isyanım buna :img-wink:
    kuzey cemre

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı d_duman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet, ne güzel yazmışsın. bu motive ediyor zaten de ara sıra isyan edesi geliyor insanın tüm bu anlaşılamayan durumlara..

işte köşk muhabbetinin uzaması olsun, cemrenin saçma bir kıskançlıkla evlenmesi olsun..cemre en umutsuz anında bile bekleyecekti kuzeyi sonra ne oldu nikah masasına oturdu.. peeeeh hiç inandırı değil.. isyanım buna :img-wink:
    Canım nasıl uzayacak başka :img-hyste O yüzden yapılıyor. Cemre Barış'la beraber olmadı üzülmeyin önemli olan buydu bizim için. Ne Kuzey ne Cemre asla başkasıyla olmamalı artık. Bundan sonra kimseye sığınma yok. Aşkın yaşanma zamanı Kuzey&Cemre elele :love01:

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

evetttttttttttttttttttt sonunda bir kc'ciyi daha aramıza kattık arkadaş :happy0064:happy0064
    safları sıklaştırın,safları sıklaştırın ece-melek ikilisine haber verin bcye geçenler gelmeye devam ediyorrrrrrrrrrrrr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)