Sayfa 198/200 İlkİlk ... 98148188194195196197198199200 SonSon
1000 sonuçtan 986 ile 990 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (33)

Durum:
    d_duman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aylince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gizli yerlerine gitsinler . Orada bir tartışsınlar :img-hyste Sonra da öpüşme gelsin :love01:Kuzey Cemre'sini asla bırakmaz asla biliyorum . Valla zor tutuyor kendini öyle belli ki :img-hyste Bir ara patlayacak dudaklarına yapışacak bakalım ne zaman :img-hysteBelki de artık korkak olmadığını biliyorum diye bu nedenle diyordur Cemre:) Zaten hep aklıma böyle bir sahne geliyor o replikle ilgili :)

Yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim, söylediğim hiçbir sözden

Kesin birşeyler yaşanmış :happy0064 Çok şükür ki gelecek bölüme dair şu replikler elimizde . Tahmin yaparken mutlu oluyorum :happy0064

valla artık bilerek kavga sahnesi yazmıyorlar zannedicem. bizi o elektrik yüklü güzel sahneden mahrum bırakıyorlar:img-in_lo:img-in_lo

cemre bağırsın çağırsın ağlasın, kuzey onun acılarıyla yüzleşsin. o evde kendisi için kaldığını öğrensin her şeyden önce. sonra nasıl teselli ediyolarsa artık birbirlerini, orası da onlara kaldın:img-hyste
    kuzey cemre

Durum:
    edda88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı d_duman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet, ne güzel yazmışsın. bu motive ediyor zaten de ara sıra isyan edesi geliyor insanın tüm bu anlaşılamayan durumlara..

işte köşk muhabbetinin uzaması olsun, cemrenin saçma bir kıskançlıkla evlenmesi olsun..cemre en umutsuz anında bile bekleyecekti kuzeyi sonra ne oldu nikah masasına oturdu.. peeeeh hiç inandırıcı değil.. isyanım buna :img-wink:
    Aynı fikirdeyim, beni de çok zorlayan bir evlilikti o. Bu kadar kolaya kaçıp, bu kadar ucuz olmamalıydı. Evlilik sonuçta evlenelim ama birlikte olmayalım klişesini bile kullandılar. Çok hoşlanmıyorum böyle şeylerden ama ne yalan söyleyeyim mutlu oldum Cemre'nin birlikte olmamasına. Sevmediği bir adamla böyle bir şey yaşaması çok üzerdi beni , hala da öyle.

Ama Kuzey'le Zeynep'in bir diyalopu var Zeynep öpmeye çalışırken işte sen Cemre'ye sadıksın ama o gitti başkasıyla evlendi dedi. Kuzey de fark etmez dedi. Bu beni çok rahatlattı. Kuzey kıskanıyor sevdiği için, tahammül edemiyor başka birine ama ne olursa olsun asla vazgeçmiyor, vazgeçmeyecek Cemre'yi sevmekten.

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AlicanKarat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senaristler Kuzeyin ilerki bölümlerde saz çalıcağını söylemişti ama bu olayı neden bu şekilde yaptılar orasıda belli değil yeni bölümde sazın esas olayı ortaya çıkıcak son 6 bölümdür Kuzey Zeynepe olmaz deyip Cemreye doğru adım adım giderken şimdi tekrar dönüş yapmalarının hiç bir anlamı yok biz ana konuya dönmelerini istiyoruz onlar hala uzatıcaz derdindeler Cemre artık mahalleye dönüp esas konuyu izlememiz lazım
    Kuzey Zeynep falan olmaz. Çoktan bitti Kuzey'in sığınma konusu. Dizi hep bir adım ileri gidiyor. Kuzey Cemre'ye doğru koşuyor bu net ve inş. kavuşacaklar :happy0064Buna o kadar inanıyorum ki nerdeyse senaryoyu biliyor kadar buna eminim inanın.Bu hissim net. Birinci bölümden beri Kuzey&Cemre kavuşacak dedim. 53 te öpüştüler şükür:) Kaçıncı bölüm bilemem ama çok yakında kavuşacaklar inanıyorum :)

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mrvee_3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omuz öpmeyi hiç söyleme bir fena oluyorum :img-in_lo :img-beee:
    Nikahtan sonra eve geldiklerinde Barış gelinime bakayım doya doya deyip Cemreye sarılmış öylece dönmüşlerdi ya Barış Cemrenin titrediğini farketmişti Cemrenin tedirgin olduğunu anlayıp bu benim içinde bir ilk bak kalbim nasıl çarpıyor demişti:img-in_lo

Cemre rahatlasın diye içki koymuş,terasta sevgi sözcüklerini sıralamıştı nasıl centilmen bir adam bu ya tam bir lord :img-in_lo

Ama şimdi Cemrenin Kuzey yüzünden tedirgin olduğunu biliyor o yüzden deli dolu hırslı tutkulu olabilir bu sefer :)
    ya bir de cemreye fısıldaya fısıldaya söyledi ki şimdi benim içim titredi barışın ordaki sesi kulaklarımda tekrarlanınca :img-in_lo ( bu adam benim hormonal dengemi bozdu arkadaş ben mazbut bi insandım oysa ki :) )

cemreyi rahatlatmaya çalıştı kuzucuğum benim bir de cemrenin elini kalbinin üstüne götürmesi oyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyy

valla cemrenin güneyden yaralı olduğu için geri durduğunu,emin olamadığını falan düşünmüş cemreyi var gücüyle rahatlatmaya çalışmıştı.

ha bu sefer valla bilemiyorum romantik mi takılır? yoksa farklı türlü mü? ama barış cemre ona gelsin hemen yumuşuyor yine romantik takılır yaaaaa
    :love01:

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı d_duman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla artık bilerek kavga sahnesi yazmıyorlar zannedicem. bizi o elektrik yüklü güzel sahneden mahrum bırakıyorlar:img-in_lo:img-in_lo

cemre bağırsın çağırsın ağlasın, kuzey onun acılarıyla yüzleşsin. o evde kendisi için kaldığını öğrensin her şeyden önce. sonra nasıl teselli ediyolarsa artık birbirlerini, orası da onlara kaldın:img-hyste
    :img-hyste Kavga sahnesini bırak artık fazla sahne yazmıyorlar:img-hyste Farketmiyor musun çok az yanyana geliyorlar. Çünkü ne olacağı belli :love01::img-hyste Bu nedenle bekletiyor senaristler:) Kuzey&Cemre öpüşecek ve beraber olacak hatta eminim :) Eskiden birbirlerini duygularını bilmeden atarlanırlardı. O zaman öpüşme olmazdı tabi :) Çok isterler ama yapamazlardı kaçarlardı farkediyordum :img-hysteAma şimdi bir atarlanma devamında öpüşme demek :love01: kaçacak birşey yok :) Aşklarını da biliyorlar artık şahane :happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)