Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (36)

 1. #996
  Durum:
  Çevrimdışı
  ThePoison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  19.03.2010
  Mesajlar
  1,140
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Fragmanı izledim de, çok karışık..Barış'ın son çırpınışlarını izleyeceğiz hatta ölümünü..son darbe de Can'dan geldi, Burak ile ortaklığını öğrendi Barış ve doğal olarak yıkıldı tabi. Adamın güveneceği hiç kimsesi kalmadı, üstüne bir de Kuzey Güney gibi belalar var başında. Bu Kuzey'in başka derdi yok mu, Barış ile uğrşmaktan ne zaman bıkacak onun derdi Güneyle..Sanki Güneye çok değer veriyor abisini çok düşünüyor ya, mağdem öyle ayrılsın Cemreden? Sonra başlarına bir şey gelince 'ya onlar hep yapıyo, ben mağdurum hakim bey' zırvalamaları. Yok ya, ne halleri varsa görsünler...benim tahminim; Barış bu olanlardan sonra silah alıp Güney'i öldürmeye gidecek. O sırada Kuzey gelie polislerle Barışa ateş ederler, Barış ölür ya da Barış kendini öldürür suç ikisinden birine kalır ...umarım başları beladan kurtulmaz, Barışı böyle dibe çekip ölümü reva görmüşlerse, KC için de mutlu son olmamalı. O kadar insanın ölümüne sebep oldular, kesinlikle mutluluğu haketmiyorlar. Burnunuzu herşeye sokarsanız, insanların işine engel olursanız böyle olur.

  Barış sözünü tuttu tutacak, akılda kalan bir tek sensin bebeğim

 2. #997
  Durum:
  Çevrimdışı
  anemon-9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  02.07.2007
  Yer
  Kuzey Fırtınası!
  Mesajlar
  1,045
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Kuzey Güney'in senaristleri ecemelek ikilisine de yönetmen hilal saral'a da isyan ediyorum.

  BİR AŞKA VE BİR KARAKTERE BU KADAR HAKSIZLIK EDİLMEZ.

  Kuzey: Kuzey'in 1. sezonda o agresif, gözü açık , hayatın zorluğunu daha genç yaşta görmüş, arkadaşı için canını veren, aşkı için acı çeken ağlayan bir adamdı ama 2. sezonun son bölümlerinde öyle anormal ve aptal bir adama çevirdiniz ki BEN KUZEY'İ TANIYAMIYORUM!

  Kuzey başını her zaman belaya sokardı ama bilinçle olurdu bu sonunu düşünmezdi çünkü gözükaraydı, bile bile atardı kendini ateşe. ama şimdi başına ne gelirse saflığından geliyor. aslında biliyor bilmiyormuş gibi davranıyor! bu ne büyük tezat, nasıl bir haksızlık!

  çok geriye gitmeyeceğim zira elimizde malzeme bol.
  cemre'nin hapisten çıkmasında barış'ın sözde şartına hemen inanıp uzaklaşan kuzey'i ben tanıyamadım. benim bildiğim kuzey güney gibi bir adamdan duyduğu söze inanmazdı araştırırdı. ya da bu ne biçim şart kabul etmiyorum çıkaracak cemre'yi hapisten diye rest çekerdi, olayın üstüne giderdi. tıpkı mezarlık sahnesinde buradan kaç diyen cemre'ye ben kaçarsam barış asıl o zaman sevinecek arkamdan kah kah gülecek gitmiyorum ne olursa olsun dediği gibi!
  kuzey tek engel bu parmaklıklar demişken böylesine saçma bu şarta böylesine yalancı birinden duymasına rağmen inandı ve gitti. söz konusu cemre olduğu için ısrarcı olmadı diyebilirdim ama o sözü veren kuzey mutlaka başka bir yol bulurdu. en azından bulmaya çabalardı.

  Kuzey 'sen ne zaman benim boşa konuştuğumu gördün verdiğim sözden döndüğümü gördün' diyen adam. Ki gerçekten de öyle simay'ı bile yerden kaç kez kaldırdı, başkaları iyi olsun diye kendini mahvetti ama Cemre'ye verdiği sözü tutamayan bir adam izletiyorsunuz. 2. sezon fragmanındaki 'söz'den sonra tek umudumuz o 'söz'ün bir an evvel gelmesiydi çünkü biliyorduk ki kuzey'in ağzından söz bir kere çıkar! güney'in katil olma meselesinin ve diğer bütün o engellerin kuzey'in verdiği sözden sonra önemi yoktu! ama kuzey'e sözü hemen bir bölüm sonra yedirildi! kuzey o sözde şarta uyup giderken "ama ben söz vermiştim bunu yapamam" demedi. benim en büyük hayal kırıklığım burda oldu.

  Kuzey Güney'den ihanet dışında hiçbir şey görmedi. başlarda bunun farkında değildi ama zamanla zorla da olsa bunu gördü ne değişti?? artık sözüne itibar etmiyor mu? onu düşünmüyor mu? aksine hala daha o kurşun bana atıldı diye kendini paralayan komik bir adam görüyoruz. Kuzey'in gerçekleri görmesi bu kadar mı hiç bir şey ifade etmiyor? e o zaman kuzey'e atılan kazıkların hiçbir önemi yok hatta göstere göstere de yapabilirler artık nasılsa kuzey için farketmiyor. Kuzey bu kadar aptal bir adam mı?

  Kuzey'in cemre'ye aşkını anlatacak kelime bulamazdık. önceleri cemre'yi içi kan ağlaya ağlaya kendinden uzaklaştırmaya çalışan bir adam izledik onunla hüzünlendik, sonra aradaki engellerin kalktığına bir türlü inanamayan bir adam izledik ikna olmasını bekledik, sonra dillere destan olacak bir evlenme teklifi eden bir kuzey izledik tam da aşkının büyüklüğüne yakışır şekilde. ama bu fragmanda ve tüyolarda görüyorum ki sadece evleneceği kadın değil aynı zamanda hayatta onu anlayan ve seven tek insan da olan cemre'yi kırmaktan hiç çekinmiyor? KUZEY BU SEN MİSİN?

  Geçen bölüm yüzüğü taktıktan sonra ne aradı ne sordu zavallı cemre yüzüğün altında ezildi. o mutluluğu yaşayamadı hatta çıkarmak zorunda bile hissetti. bu girişime çok güzel ve güçlü şekilde karşı çıkan kuzey ne yaptı kendine çekidüzen mi verdi? cemre'ye daha yakın mı durdu? yönünü güneyden cemre'ye mi çevirdi? aklını güney kemirse de en azından cemre'nin yanındayken cemre'ye mi konsantre oldu? hayır. Hala cemre'nin yanında katil kim bulmaya çalışan, canlandırma yapan bir kuzey var. fragmanda da ne yani evlenecem diye döneklik mi yapıyım napıyım diyor herkesin içinde. cemre'nin yüzündeki o hüzün ve şaşkınlık beni çok üzdü. sanki cemre evlenmek için tutturmuş gibi bu nasıl bir tavır? kuzey sen kimse üzülmesin yaralanmasın diye kendini feda eden insansın cemre gibi birini nasıl bu kadar kolay kırabiliyorsun? BU BENİM BİLDİĞİM KUZEY DEĞİL!

  Kuzey ve cemre'ye zeynep güney handan be hatta simay bile hesap soruyor da ne kuzey ne cemre çıkıp da bu kadar mağdur olmalarına rağmen kimseye sesini çıkaramadı. bu nasıl bir haksızlık?

  Kuzey'i küçük sami haline getirme çabası bu! sevginin değerini bilmiyor onu sevene değer vermiyor. çok büyük haksızlık ediliyor. kuzey gerçekleri bilmesine rağmen aklı bu kadar kolay bulanan, aşkının kıymetini bilemeyen bir adam değil!

  şu sözler gerçek kuzey fırtınasını tanıyanlara tanıdık gelecektir.

  arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma
  arkadaş sen bu değildin bilinen sadece ismin arkadaş niye değiştin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma
  arkadaş sen bu değilsin yaşıyan sadece fikrin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma
  sana boynumuzu eğeriz sanma hakkımızı gelir alırız zorla saklayacak yüzün yok yok rüyanda görsen inanma (bu da kuzey'i bu hale getiren herkese gitsin)

  Kuzey'e çizdirilen bu zigzaglara bakınca acaba bu söz finalden bir önceki bölüm gelse daha mı mutlu olurdum diye düşünmeye başladım. kuzey'e sözü verdirdiniz ama cemre'nin pusulası kuzey'den başkasını göstermezken kuzey'in aklını çelmedik kimse kalmadı. baktınız olacak gibi değil karakterinden ödün verdirmeye onu saf bir adam gibi göstermeye başladınız. bunu kabul etmiyorum.

  kuzey ne cemre'nin sonunda elinden tutabilmişken onu kırar, ne de her duyduğu söze inanırdı. onu takım elbise deri mont ve aksanına mahkum edip kendini unutturursanız alacağınız çok ah var.

  Sırf kuzey cemre aşkını izletmemek için araya evlilikler şantajlar hapisler eklediniz. bu aşkı son 10 bölüme sıkıştırmaya kalktınız bu bile seyirciye yapılan bir ayıpken bunu dahi çok gördüğünüz son 5 bölüm kaldı bu aşk yaşanmasın diye bu kez de kuzey'i başka bir adama çevirdiniz. yahu tamam yaşatmasaydınız bu aşkı ama bari kuzey kuzey cemre cemre olarak kalsaydı.

  unuttunuz sanırım bakın hatırlatayım benim bildiğim kuzey fırtınası.

  Spoiler İçermektedir


  neyse finalde ikisine de birer kurşun sıktırır efsane dizi yapmış sayılırsınız. :img-clapp

 3. #998
  Durum:
  Çevrimdışı
  rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  15.03.2007
  Yer
  arnavın dudişlerinde
  Mesajlar
  6,630
  Konular
  1
  Bahsedilme
  3 Mesaj

  Standart

  burhan altıntop..misali.."çok üzülüyom çiko":icon_sorr
  ülen nedir bu dizi karakterlerinden çektiğimiz..

  bir yanda çok sevdiğim barış ölüyo ve gerçekmiş gibi üzülüyorum:icon_sorr

  diğer yanda cemre kuzey sağ yaşıyo ve ben yine üzülüyorum:icon_sorr:img-hyste

  intikam soğuk yenen yemektir diyerek o kadar bekleyemeceğim..lütfen kuzeyde cemrede ölsün..:img-hyste

  beni mutsuz etmeye hakkınız yok senarist teyzeler.barışı öldürüp cemre ile kuzey turp gibi sağlıklı ömür geçirdiler le başbaşa bırakamazsınız:img-hyste

  ----------------------------------

  şu var ki KG senaristlerin kendi deyimiyle orjinal hiçbiyerden uyarlama olmayan KG efsane KG!!!!!!!! in ekranlarda olması Barışseverlere hediye olsun diye yapılmış.Sanki dizi benim için çekilmiş.ÇağdaşOnuru bileyim diye..:img-in_lo:img-in_lo

  valla senarist teyzeler size çok kızıyorum haddinden fazla kızıyorum ama artık çok geçç :)
  esas oğlanla esas kızın ayarının olmadığı bi dizide Barışın ayarlarını o kadar çok sağlam yaptınız ki..hissediyorum ki..sizde Barışdan çok hoşnuttunuz..
  tahminimce final çok eferekten püferekten olacak ki Barışın bu saçmalığın içinde daha fazla bulunmanıza gönlünüz razı gelmedi..sizi anlıyorum..çünkü bizlerde kaç bölümdür hemde kaç bölümdür..çıksın gitsin bitsin bu işkence demiştik :)

  ölen öldükten sonra:icon_sorrkalan sağlar sizindir demeye gelirim..Barışıma veda etmeden KG başlığına kilit vuramam..Ha birde finalde KuzeyleCemre de gidiverirse bu diyardan...:happy0064başsağlığı dilemeyede gelirim..:img-hyste


  bize bunu çok görmeyin.barışın tüm o şekşü sahnelerinden bi kolaj rica ediyorum ayrıca..
  açmaaaaaaaaaaaaaaaaa......:img-eat:

  barış açma dedi..cemrede açmadı:img-hyste..ne çok söz dinlermiş bu kız:img-beee:

 4. #999
  Durum:
  Çevrimdışı
  mslidya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  15.01.2013
  Yer
  kuzey ve cemre
  Mesajlar
  5
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Kuzey&Cemreyi çok seviyorum. Fakat malesef şu son 10 bölümdür Kuzeye yakıştırılan bu saf-salak haller yüzünden iyice soğudum diziden. Hatta ben birbirini kameradan gören, hasretlerini öyle gidermeye çalışan Kuzey&Cemreyi bile özledim. Kuzeyin çıktığı kalem şimdi bu kadar güzel bir adamı niye bu duruma sürükledi ? Kuzeyi sevmememiz için harcanan çok büyük bir çaba var ortada diye düşünüyorum artık. Kuzey Cemrenin yanında dünyadaki en huzurlu adam. Şimdi herkesin önünde azarlayacak mı ? Hemde ağzından tek bir doğru laf çıkmayan, kendisine durmadan yalanlar söyleyen Güney için ? Kardeşlikte bir yere kadar. Zaten ben kardeşlik göremiyorum aralarında. Adımlar hep Kuzeyden geliyor. İnşallah bu evdeki sahne tatlıya bağlanır Kuzey Cemreyi üzmeden ayrılır evden, bende tüm bu yazdıklarım için hem senaristlerden hem Sarıdan özür dilerim. Tek dileğim budur bu aşamadan sonra.. Yazdıklarımda haksız çıkmak. Bu da benden Kuzey&Cemreye ve diziye gelsin;
  Kalmış şurda kaç bölüm
  Bari seviştirin şu gençleri de gelmeden ölüm
  :img-hyste :img-hyste


 5. #1000
  Durum:
  Çevrimdışı
  cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Cezalı Üye
  Üyelik tarihi
  04.09.2008
  Yer
  Michael'ın dudaklarında.
  Mesajlar
  18,283
  Konular
  5
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  büyük ihitmal barış ölecek (zaten bu saçmalığa çok bile dayandı) benim bu diziden tek artım da yüreğime koyduğum çağdaş onur öztürk olacak,aklımda kalan da barış olacak.

  hoşçakal yalnız adam......
  kimsesiz olan ,kimsesiz kalan ve kimsesiz giden adam
  ne annen tam anne olabilmiş,ne kardeşin tam kardeş ki baban zaten çoktan seni bırakıp gitmiş....
  isminin yabancı olduğu bi evde tutunmaya çalışıp,varolmaya uğraşıp durmuşsun ,beni bırakmasınlar diye korkarak kocaman
  çalışmışsın,didinmişsin,emek vermişsin "ben buradım "diyebilmek için
  yanlış ta yapmışsın haliyle ama seni de bu kadar özel yapan buydu işte
  tutunmaya çalışmanı sevdik,bunun için saldırmanı,yanlış yapmanı dahi çünkü insandın en nihayetinde
  ne "ben şuyum,buyum"deyip ortalıkta kasıldın ne de millete ahlak dersi vermeye kalktın
  açık yüreklilikle karşındakinin gözüne bakıp "canım yanınca can yakabiliyorum ben de "diyebildin be barış...

  dizi saçmalık dolu,kendinden geçmiş hani üzülmeyeyim diyorum,yanmayayım sana ama ettiğin cümleler var ki beynimde kemirip duruyor,boğazımda yumru olup kalıyor

  "ben hiç bişeyi tam yaşamadım,hep eksik,hep yarım..."
  şu söylediğin kulaklarımda çınlanırken sinirimden,hırsımdan,üzüntümden kahroluyorum be adam

  çünkü doğru dedin sen hiçbirşeyi tam yaşamadın annen için şirkette hisse gözcüsü,atilla için üvey oğlu,banu için üvey abi idin ,bi cemreye tututanayım dedin o da seni hırsı için aldı yere çaldı

  öyle zamansız,öyle savunmasız açtın ki kapılarını cemreye biranda ,yaptığı yıkımın ardından bir daha toparlayamadın,şimdi de yok olacaksın.

  ne bir özür dilendi senden,ne de biri hakkını savundu arkadaş dediğin adam ardından kuyunu kazarken,sana yapılanın hesabını sormadı bile

  üzülüyorum ve diliyorum ki seni basıp,geçenler mutlu olamayıp,gün yüzü görmesinler.

  söylensem de,kızsam da güzel tatlar kalmadı mı ağzımda şu dizide ? kaldı
  barışın cemre ile ilk yalnız kaldığında attığı bakışlar vardır mesela barda,eli çenesinin altında,kravat gevşetilmiş,çocuk muzurluğunda,bir erkek çekiciliğinde
  sonrasında cemreye atar yapayım derken duramayışı var mesela şirket girişinde
  cemrenin kokusunu içine çekip dans edişindeki güzellik
  yıldızları izlerken cemreye attığı bakışlar,dudağının kenarını okşayışı var mesela
  var mesela cemre geri çekilince hem kırılıp,hem de toparlamaya çaşan barış var,gözleri dolu dolu,sesi titrerken çocukça bir edayla "yıldızlar yaptı" diyen
  ilk başlar da hınzırca bir tonda "ilgileniyorum seninle" diyen
  var mesela banunun düğün günü gelen cemreyi kocaman gülümseme ile karşılayıp koşturan,teknede içer gibi bakıp bir anda "evlen benimle" diyen
  hiç huyu olmadığı halde yumruk atan cemre için,yumruk yiyen barış
  girdiği bunalımdan cemre için çıkan,penceresini tıklayan barış var mesela
  ev bakarken internetten hem cemreye yakın olup,hem de onu ürkütmekten korkan ve mesafe koymaya çalışan barış
  var mesela "sen beni gerçekten kendi hayatından çok mu seviyorsun şimdi?" diye korkarak soran barış
  cemreye yapılan oyunu bozup,kocaman gülücüklerle düğüne hazırlanan barış
  hatrımda mesela düğün öncesinde cemrenin ellerini avuçlarına alıp "ben hayat arkadaşımı buldum,hiç pişman olmayacam" diyen barış
  unuttuk mu? unutmadık ,nasıl unutalım ki cemrenin gidişinin ardından o odadaki halini,cemrenin zehirli sözlerinin ardından yüzündeki hüznü boğazındaki yumruyu
  belki bir gün diyerek çırpınıp,duruşunu,o kapıya kıstırmalarını ,o gömleği açmalarını,o çakırkeyif kapıya gelişini ettiğin sözleri......

  cemre sevmese de ne çok,ne güzel sahneleriniz oldu sizin be,onlar da çiftler adına bize kar kaldı

  ne diyordum bu hikayeden bir barış geldi,geçti tadı damağımızda kaldı
  bu yapımdan bir çağdaş onur öztürk geldi geçti umudumuz yeni projelere.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (34)
  By Riyankaa in forum Kuzey Güney
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 17-01-13, 15:17:14
 2. Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (29)
  By ipekaziz in forum Kuzey Güney
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 29-11-12, 19:01:17
 3. Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (28)
  By ipekaziz in forum Kuzey Güney
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 21-11-12, 23:22:22
 4. Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (26)
  By ipekaziz in forum Kuzey Güney
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 15-11-12, 14:52:31
 5. Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (25)
  By Rüzgar in forum Kuzey Güney
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 10-11-12, 14:09:46

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş