Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
20 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Kuzey Yıldızı - Bölüm Yorumları

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,044

Aldığı Beğeni: 1,782

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Kuzey Yıldızı - Bölüm Yorumları

yorum yazmaya çalıştım günlerdir ama gitmedi bir kere daha deniyorum dizi yer yer komedinin suyunu çıkaran haller barındırsa da genelde beğeniyorum komedi durumlarını kızların çok bağırdıklarını bende düşünüyorum ama onlar başlı başına dengesiz haldeler o yüzden alışkanlık da oldu bende birde daha fazla bağırtılı diziler de gördüğüm için bünyeye ters gelmiyor sanırım neyse ben bağırma çağırma olayından çok komedi adına pembe hala karakterini çok sığ buluyorum cok abartılı oluyor sahneler özellikle gecen hafta öyleydi son bölümde dozu daha azdı

kuzey ve yıldız sahnelerini seviyorum onlarda genelde kavga gürültü var atışma var ama onlar bana eğlenceli geliyor izlerken en çok kuzey su kızı gör artık diyorum ki sanırım artık görmeye başlıyor son bolümde hastalanma sahneleri ve ruhi meselelerinde bunu az cok gördük gibi geldi ama en önemli işaret sanırım sabah kahvaltısında poyrazdan yıldızın gideceği duyunca ki tepkisi idi bir an kaldı sonrasında umursamıyor gibi yemek yemeye devam etti hızlı hızlı ve asla gitmem dediği hava alanına gitti belli ki kızların zoru ile oldu ama iyi de olmus ki yıldız gitmemiş dizi taşınacak diye korkmadım değil neyse yeni bolümde arkadaş oluyorlar bu da bir ilerlemedir diye düşünüyorum ama hala kuzeyin büyük konuştuğunu düşünüyorum sevmem yada ne bileyim kardeşim sözlerinden dolayı bir de genelde yıldıza üzülüyorum ağlamadığı bolüm olmadı sanırım ve kuzey yüzünden çok laf ediyorlar kızın üzerine geliyorlar kendi ailesi olsun dışarıdan kişiler olsun mesela kuzeye aşık kızların ona nispet yapması ya da ondan izin alır gibi laf sokmaları falan hic hos olmuyor hatta ruhi denen adam bile dedikodulara karşı lütfedip ona aşık olmuş gibi konuşabiliyor ki kızın yaptığı sevmekten baksa bir sey değil bu tepkileri alınca da üzülüyorum nahide yani yenge karakteri başrolleri geçecek kadar ilgi çekici bir karakter ister istemez her haline gülüyorum içinde kötülük yok ki sanırım kuzey ve yildiz konusunda gerçekten bir şeyler olsun isteyen tek kisi de o çünkü yıldıziı tanıyor her oyuncu ile sahnesini beğeniyorum hatta kocasini oynayan oyuncuyu diğer yapımlarda pek sevmezdim burada gozume batmıyor özellikle ikili sahnelerde samanlık mevzusu geçmis bence de fazla kullaniliyor baska mekanlar bulunabilir ama kuzey ve yildiz icinde boyle bir sahne beklemiyorum dersem yalan olur poyraz ve kameri ben genel olarak fazla cıvık buluyorum kuzeyin kizlar o kadar degil mesela ama hem kamer hem poyraz da törpülenmesi gereken karakterlerden

birde dizi komediye ağırlık verdiği icin bence bazı olaylar fazla geçiştiriliyor ya da yüzeysel kalıyor örneğin evi yakan kisinin mafya olduğu ortaya cikti ama bunu kuzey öğrenmedi bence öğrenip yıldızı boşuna sucladigi icin pişman olması işlenebilirdi ya da ne bileyim kavgalar sonrası hiçbir şey olmamış gibi tavırlar var bunlar biraz daha farklı olabilir komedi olduğu icin pek önem verilmiyor gibi mesela yıldız hasta idi hangi ara iyi oldu bir bolümde kac gün geçiyor gibi bir cok olay yaşanabiliyor evet sakız gibi uzayan isler pek tat vermiyor ama cok hızlı islenince de vermesi gereken tadı vermiyor bence bunun bir ortası bulunmalı

son olarak da mafya olayı pek yakışmamış diziye bu konuda da komedi dizisi izlediğimiz icin şanslı olduğumuzu düşünüyorum yoksa neler izlerdik neler

çok şükür yazabildim

yorum yazamayanlar için eylemler/ ayarları değiştir/diğer ayarlar ve ordandan gelişmiş vb kodlarının kullanımı yazan yerden basit editörü seçip değişiklikleri kaydedince yorum yazılabiliyor.
    Konu SELVERR tarafından (08-10-19 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

2. Beğenenler;
    aysin (Bugün), Cemned (09-10-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,603

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmm

Sevgili SELVERR ciğim ağzına sağlık klavyene kuvvet. Bölümü izler iken gördüğümüz ama foruma giremediğimiz için yazamadığımız olmamışlıkları yorumunda gördüğüm için çok mutlu oldum. Aynen yazdığın gibi kardeşim şu YANGIN OLAYI böyle kapanmamalı. Sadece Kuzay değil, Kuzey in kızları hatta hatta Kuzay in annesi Emine hanım Yıldız dan adam gibi özür dilemek zorundalar. Kuzey in annesine fena gıcığım. Kıza bağırıp çağırıp DELİ BAŞ demesine ve her olayda Yıldız ın suçlanmasına artık bir son verilmeli. Bu YANGIN OLAYI nı kızlar öğrendiğine göre bunu babalarına demeli ve babaları kendileri hatta dediğim gibi Emine hanım adam gibi Yıldız dan özür dilemeliler. yetti artık her konuda Yıldız ı suçlamaları bağırıp çağırmaları yetti

Ve artıl Yıldız ın gözyaşları dursun lütfen. Kendisini BULUNMAYAN HİNT KUNAŞI sanan ve Yıldız a güya yüz vermese de cepte gözü gibi bakan Yıldız ın aşkından bu kadar emin olup BACIMSIN HİÇSİN ZERRE DEĞERİN YOK diyen Kuzey efendinin bu sözlerini yutacağı günleri sabırla bekliyorum ama o gün gelene kadar da hala Yıldız ı ağlatmaya devam etmeyin senaristgüller lütfen

4. Beğenenler;
    aysin (Bugün), Cemned (09-10-19), SELVERR (10-10-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,603

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm

Yeni bölümün birbirinden enerjik renkli fragmanlarını izledim de geldim. Sanırım güzel bir bölüm olacak bu bölüm. Yıldız'cığım maşallah bir koltukta kaç karpuz sığdırıyorsun sen. Kaptan Yıldız'ı izleyeceğiz bölümde sanırım. Bu arada o fırtına da kendisinin klübe de olup, Kuzey efendinin dışarda olması eee demeyiniz Kuzey'e sinirliyim ama o havada onu dışarıda bırakan Yıldız da olmuyor işte

Bu bölümde kızlarla Yıldız'ın arası düzelmiş gibi. Ama yine tekrarlayacağım Kuzey ve ailesi Yıldız'dan bu yangın olayı için özür dilememlir NOKTA. Feride ye silah eğitimi veren Yıldız dışında Yıldız'ın hazırladığı köfteleri satma olayı filan güzel güzel.

Fragmanların güzelliğini bölümde de yaşayabilmek dileğiyle

6. Beğenenler;
    aysin (Bugün)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,044

Aldığı Beğeni: 1,782

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bölüm aşırı komikti yine.

Kuzey ve yıldız sahneleri de çok hoştu. İkisinin de farklı farklı rüyalar görmesi güzeldi. Kuzeyin kafası karışmaya başladı belli ki. Meses yıldızı ikna edememenin kızgınlığı iyi yansıdı. Sonrasında sefere yıldız konusunda dedikleri de doğruydu. Milletin ağzını kapamayıp hak vermişler. Sonra yıldız dönünce mutlu oldu resmen.

Kaptan yıldızla olan sahnelerde güzeldi. Keşke daha uzun çekilseymiş. Ve son sahne ruhi tam saçmaladı. Orda da tepkiler güzeldi ki hak verdim kuzeye. Belli ki vurulma yok ama bir an korktum bir şey olacak diye.

Haftaya bölüm yine eğlenceli gibi. Kız istemeler var. Kuzey de sanırım nispet olsun diye annesinin bulduğu kızı kabul edecek istemeye gidecek.

Yalnız sosyal medya da var bende yazayım. Şöyle kuzeyin yıldızı kıskanmasını sağlayan bir konuk oyuncu gelsin de kuzeyin kıvrandını görelim. Yıldızı biliyoruz zaten..

Fadime nasıl arkadaşmış öyle olmayan şeyleri uydurdu. Yıldız bir de barışmış onunla. Hayır ruhi de adam olsa anlayacağım. Yıldız hayır demesine rağmen yaptıklarına bak.

Kızların olayları köfte meselesi falan eğlenceli idi. Kavgalar falanda öyle ki. Artık ayırmak yerine videoları çekilip paylaşılıyor çok doğru yere değinmişler.

Pembe sahnelerini pek beğenmedim. Yani o kadar ağda bıyık meselesine gerek yoktu bence. Diğer yandan adam baya yaşlı imiş. Onu istemedi diye o kadar kızlara yüklenmede abartı olmuş. Hani adam mı kalmadı derler bir de başka şeyler pembenin durumuna.

Birde son olarak yıldızın üniversite mezunu olması falan iyi düşünülmüş.

Kuzeyin çetini dövdüğü yeri de beğendim. Ellerine sağlık hak etmişti. O konu ile ilgili de sanırım feride yi tehdit edecek babası için şikayetçi olma konusunda. Birde feride tehdit olmadan da Ömerin nişanlı olduğundan dolayı kabul edebilir yanlış karar alabilir gibi geliyor.

Kısacası bölüm bazı şeyler dışında güzeldi. Sefer ve nahide ye de baya güldüm
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

8. Beğenenler;
    aysin (Bugün), Cemned (Dün)

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese merhaba
    ben de begenerek izliyorum diziyi.basrol uyumu çok iyi.yan rollerde kızlara başlarda alışamamıştım abartılı oynadıklarını düşünüyordum ama zamanla alıştım sanırım.yalnız bu bölümü hiç begenmedim.geçen bölüm çok çok daha iyiydi.hala karakteri evet çok abartılı ve bu bölümde merkeze oturtulması da hiç iyi olmamış.sıkıldım sahnelerinden.yıldız'ın agabeyi ve yengesine çok gülüyorum ben.bu bölümde hiç yok gibilerdi.dizinin lokomotif karakterleri kesinlikle onlarher daim ön planda olmalarını isterim.
    kuzey'in yıldız'a takındığı kaba tavırlara baştan beri uyuz oluyorum.kendine göre haklı sebepleri olsa da böyle küçük bir yerde yarı yolda bıraktıgı gencecik bir insanın duygularını ve düştüğü durumu anlamaya çalışmalıydı.gelmişsin kaç yaşına olan biteni hala muhakeme edemiyorsun.kızlarına yapsaydı biri aynısını da görseydik vandal olmayan o hallerini ki zaten büyük kızı aynı testten geçecek.sevgilisi nişanlı çıktızor günler bekliyor seni kuzey bey.beter ol böyle anlayıssız,sanki terkeden kendi değil de terkedilmiş havalarında salak salak üste çıkmaya çalışmalar, kızı bir hor görmeler,hakaret etmeler..yıldız süründürsün bu lavugu.şimdiden yelkenleri suya indirmesin ve katılıyorum kuzey'e hem görsel hem de nitelik olarak rakip olabilecek biri gelsin.gebersin kıskançlıktan. nuri ne ya?kuzey kaale alır mı bu adamı?

10. Beğenenler;
    aysin (Bugün)

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 19 kullanıcı var. (2 üye ve 17 konuk)

1. melek bozkurt,
  2. özdere

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri