Sayfa 183/211 İlkİlk ... 83133173179180181182183184185186187193 ... SonSon
1052 sonuçtan 911 ile 915 arası

Konu: Kuzgun - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    tex.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Chuckburgaz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    150

Aldığı Beğeni: 199

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kuzgun - Bölüm Yorumları

Eğer bu dizi ise ki öyle, değil yürümek, bıçağı saplayanı bile affettirirler. Hiçte absürd durmaz. Kaldı ki böyle bir şey de olmadı. Dila işi aldığı an Kuzgun a bir şey olacak mı diye sordu hatırlasanız ve işi kabul etmiş gibi görünse de kendi içinde Kuzgun a ihaneti hiç düşünmedi, hep bir yolunu bulurum düşüncesi ile hareket etti.

Tabi Kuzgun un penceresinden şu an için durum böyle değil.

Ben iyisi mi evdeki bütün bıçakları toplayayım. Plastik bıçak candır.

Valla ben Dila cı değilim :)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    608

Aldığı Beğeni: 1,493

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı tex.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bu dizi ise ki öyle, değil yürümek, bıçağı saplayanı bile affettirirler. Hiçte absürd durmaz. Kaldı ki böyle bir şey de olmadı. Dila işi aldığı an Kuzgun a bir şey olacak mı diye sordu hatırlasanız ve işi kabul etmiş gibi görünse de kendi içinde Kuzgun a ihaneti hiç düşünmedi, hep bir yolunu bulurum düşüncesi ile hareket etti.

Tabi Kuzgun un penceresinden şu an için durum böyle değil.

Ben iyisi mi evdeki bütün bıçakları toplayayım. Plastik bıçak candır.

Valla ben Dila cı değilim :)
    Olacak mı diye sordu evet. Olacak dediler, o da devam etti:) İspitlediği şeyleri kendine saklayabilirdi Kudret bilmezdi ama ispitledi. Öz iradesiyle yaptı. Şimdi de uyarmıyor Kuzgun’u. Tüm bunların başından beri Dila’nın Kudret’e oyunu olmasından başka hiçbir alternatifte aklayamıyorum Dila’yı:) O da artık çok saçma olur ama yemiş gibi yaparım:) Çünkü ben Kuzdil’ciydim. Yine olabilmek isterim:) Ama Dila hareketleriyle adamı ipe gönderirken sözleriyle korumuş falan onu yemem:) İhaneti hiç düşünmedi derken? Kudret’e yapabilirim sandım yapamadım dedi. Baya düşündü:) Benim penceremden de durum böyle değil:) Dediğim gibi Dila o kadar gerizekalı değil bu Kudret’e safa yattı amacı Kuzgun’u korumaktı falan derlerse yemiş gibi yapcam. Yoksa bye bye Kuzdil. Cehennemin dibine git Dila:)))

3. Beğenenler;
    itouch (18-05-19), Osysia (15-05-19)

Durum:
    tex.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Chuckburgaz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    150

Aldığı Beğeni: 199

Bahsedilme
    1 Mesaj

Vuuuu
    Sizden gördü Kuzgun gönderiyor zaten cehennemin dibine. Behram da direk idam diyor bunun müebbeti falan da yok. İyiden iyiye ucuzladı Behram. Yalnız ben bu Rıfat tan bir sürpriz bekliyorum. Bu Rıfat Yusuf u acaba sadece para için mi sattı. Neyse bakalım bu akşam neler yaşanacak.
    Konu tex.. tarafından (15-05-19 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,682

Aldığı Beğeni: 892

Bahsedilme
    2 Mesaj

İzlesem mi izlemesem mi derken sezon finaline kadar bitireyim dedim. Açtım açmaz olaydım, unuttuğum detaylar bir kez daha çarptı suratıma tokat gibi.

Dila, kendini aklamak için Selçuk yakalıyor çatır çutur yalanlar söylüyor. Ohhh tatlı hayat. Sonra da utanmadan “Kudret tim bunlar da, Kuzgun’a yalan söylemekten de mutlu değilim” dedi. Bölüm başı karakolda aldığın haberleri ağzın kulaklarında Kudret’e yetiştirdiğini görmesem mutlu olmadığını falan düşünürdüm belki.

Behram kaç kere sordun Kuzgun’a “Dila’yı öldürebilecek misin?” Diye. Yok annem tecrübeyle sabit öldüremeyecek. Hatta yapmadığı pislik kalmayacak da sonra “aaa aaaaa karıcım beni aslında satmamış” diyerek vazgeçecek. O girdiği dönülmez yolda da bu yanlış anlama (!) yüzünden Dila’yı mı kaybedecek?

Dila, Kuzgun’a ne demişti? “Beni sakla kimse bulamasın” Kuzgun annem hani cevaben demiştin ya “ben sana güvensem” diye. Heh, işte bu sarı hummaya (bütün sevmediğim karakterlerde sarışın, neden acaba) güvenemeyeceğine göre, isteğini yap. Sakla onu Kuzgun, kimse bulamasın. Sen bile bulama. O kadar söyledin “yerin en dibinde bırakacağım” falan diye. Göm bunu karşim kimse bulamasın.

Ya da Dila intihar etsene kız, bişi denicem.
    Konu Osysia tarafından (15-05-19 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    itouch (18-05-19)

Durum:
    catharsiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 98

Bahsedilme
    0 Mesaj

Önceki yorumlarınızı daha okuyamadım ama... Dizinin müziği bir tek bende mi bozuk? Sanki 100 kere üst üste yazılmış cd gibi geliyor müzik, garip dalgalanmalar var. Hadi garip görüntü atlamalarını anladık, yetiştiremiyorlar.. Ama ya müzik?

Edit: Cihan öyle bakma bir senin hainliğin eksikti çünkü...
    Konu catharsiss tarafından (15-05-19 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Osysia (15-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri