Sayfa 1/211 123451151101 ... SonSon
1052 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kuzgun - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Kuzgun - Bölüm Yorumları (1)

Kuzgun dizisinin yönetmeni kim oldu?

Barış Arduç ve Burcu Biricik'i buluşturan Kuzgun dizisinin yönetmeni belli oldu.

Kiralık Aşk biter bitmez Star'la anlaşan Barış Arduç'un yeni projesi için hazırlıklar sürüyor. Arduç, geçen yazdan beri görüştüğü Ay Yapım'ın Kuzgun adlı dizisi için el sıkıştı. Burcu Biricik'le başrolü paylaşacak olan ünlü yıldızın yeni projesiyle ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Emmy ödüllü dizi Kara Sevda'nın senaristlerinin kaleme aldığı Kuzgun, bir intikam hikâyesini ekrana taşıyacak. Star TV'nin yeni yıldaki iddialı projeleri arasında yer alan dizinin yönetmenliği için de Bahadır İnce ile görüşüldüğü öğrenildi.

İnce, son olarak blutv'nin Yiğit Özşener ve Ekin Koç'lu 'Bozkır' adlı polisiye dizisinin yönetmen koltuğunda oturmuştu.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA
    Konu A.Konak tarafından (19-05-19 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    302

Aldığı Beğeni: 654

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Kuzgun

Kara Sevda senaristlerinin başarılı bir anlatım tarzı var, beğeniyorum ben. Emmy'den ödül alınmasındaki en büyük pay da onlara aittir. Senaristler için ilk bölüme bakacağım.
    İkili sanki uyumsuz olacak gibi geliyor ama senaryo iyi olduktan sonra pek de bir önemi yok.
    Konu lazuli tarafından (01-12-18 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Burcu Biricik ve Barış Arduç'lu Kuzgun dizisinden ilk görsel yayınlandı!
    Ranini tv

Ay Yapım'ın Star Tv için hazırladığı yeni dizi Kuzgun'dan ilk görsel yayınlandı.

Başrollerini Burcu Biricik ve Barış Arduç'un paylaşacağı dizi, aşk ve intikam dolu bir hikayeyi konu alıyor. Biricik ve Arduç dizide Dila ve Kuzgun karakterlerine hayat verecek.

İlk bölümleri Ürgüp’te başlayacak olan dizisinin senaryosunu Emmy ödüllü dizi Kara Sevda'nın senaristleri Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün Toptaş yazarken, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Kuzgun yakında Star Tv'de ekrana gelecek.

Durum:
    melekmesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile Cevap: Kuzgun

kara sevda dram ağırlıklıydı takip etmiyordum senaristin tarzını bilmiyorum o yüzden inş dram ağırlıklı olmaz artık bıktım dramdan barışın oyunculuğunu beğeniyorum burcunun da yer yer beğeniyorum bazen abartabiliyor bazen de güzel performans sergiliyor zaten önemli olan senaryonun iyi olması

Durum:
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Barış Arduç yeni dizisi 'Kuzgun'da nasıl bir role hayat verecek?

Yakışıklı oyuncu yeni rolüyle ters köşe yapacak.

Barış Arduç, önceki kış 'Kiralık Aşk' biter bitmez Star TV ile yeni bir dizi anlaşması yapmış ancak içine sinen bir proje olmadığı için iki sezon beklemişti. Yakışıklı oyuncu sonunda Ay Yapım'ın 'Kuzgun' adlı iddialı dizisiyle el sıkıştı.

Senaryosunu Emmy ödüllü 'Kara Sevda' dizisini de kaleme alan Burcu Görgün Toptaş ile Özlem Yılmaz'ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturacak. Çekimleri Ürgüp sahneleriyle başlayacak olan dizinin görüntü yönetmenliğini ise Aras Demiray yapacak.

Peş peşe romantik komedi projelerinde oynayan Barış Arduç, bu kez Burcu Biricik ile başrolünü paylaşacağı 'Kuzgun'da farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu, polis olan babası Yusuf Cebeci'nin intikamını almak için 20 yıl bekleyen 'Kuzgun' karakterine hayat verecek.

Kuzgun, çocuk yaşlarda ailesinden koparıldıktan sonra 'Akça' adıyla başka bir kimlikle yaşamıştır. Korumalık yapan Kuzgun, babasının ve yaşayamadığı çocukluğunun intikamını almak için İstanbul'a dönmeye karar verir.

Güçlü hikâyesiyle dikkat çeken dizide Burcu Biricik ise Kuzgun'un çocukluk aşkı Dila Bilgin'e hayat verecek. Avukatlık yapan Dila ile Kuzgun'un yolları yıllar sonra yeniden kesişecek. Aksiyon sahneleriyle dikkat çekecek olan dizide sık sık Dila ve Kuzgun'un çocukluk yıllarına da yer verilecek.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

Sayfa 1/211 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri