Sayfa 62/66 İlkİlk ... 1252585960616263646566 SonSon
330 sonuçtan 306 ile 310 arası

Konu: Kuzgun - Bölüm Yorumları

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    381

Aldığı Beğeni: 327

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kuzgun - Bölüm Yorumları

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.. Bu nasıl bir teaser? Kara Sevda cosplay mi çekiyoruz burada? Kara Sevda'yı yayınlandığı dönem bile izlememişim ben. Niye üçgen, dörtgen, beşgen yapıyonuz? Amacınız ne amacınız? Anksiyetem tuttu yine. Ay bayılazaamm

Kuzgun çocuğumun çektiği acılar yetmedi mi? İhanet üstüne ihanet, üstüne sevdiği kadının gözleri önünde onu cezalandırırcasına intiharı? Ne ya bu? Benim yüreğim zor kaldırıyor, bu çocuğun nasıl kaldırsın? Çok üzgünüm ama olmamış ya da olmuş da olabilir bilmiyorum. Bu ilk yorumum. Muhtemelen sonra Polyannacılık oynayacağım. Off moralim çok bozuldu. Bıktım kız Dila senden. Ferman'la evlenirsen yakarım bu gezegeni bilmiş ol

EDİT: "Aşk bir oyun, kaçtığın kadar kovalamayı seversin. Kavuşmak kadar özlemeyi... Dokunsan yanacağını bilirsin, elini çeksen uzağına düşeceğini... ve bazan öyle körleşirsin ki o aşkın ne kadar imkansız olduğunu göremezsin."

Sanırım finalin kötü son olduğunu az buçuk görüyoruz. İçimizi kararttınız sayın senaristler. Günlük hayatta yeterince derdim yokmuş gibi..

Git Kuzgun, sen de git Nilperi'yle evlen. Çoluk çocuk yap. Ömrünü Dila'nın peşinde kovalamacılık yapacam diye uğraşma. İlla sarışın istiyorum diyorsan Nilperi de senin için çakma sarışın olur napalım annem.

EDİT -2: Ya ben teaserın etkisinden çıkamadım. Aslında görüntüsü, ışığı, Burcu'nun güzelliği, Barış'a aşırı yakışan kısa saç, Onur Saylak'ın karizması beni çok etkiledi. Baya başarılı bir fragman. Herhalde o yüzden bu kadar çok etkilendim. Fakat kesin olan şu ki geçen sezondan çok daha farklı bir kurgu olacak. Geçen sezon aşktan çok intikam hikayesi izledik, bu sezon teaserdan anlaşılıyor ki aşk hikayesi izleyeceğiz. Yalnız imkansız aşkı göremezsin repliği biraz olmamış sanki. İmkansız olmasaydı Dila neden vururdu ki kendisine? Bu arada teaser gerçek olacak diye bir şart yok ya. Belli ki Kuzgun'un kabusu. Geçen sezon kaçan Kuzgun'du bu sezon Dila olacak belli. Ayrıca Ferman ile Dila evli olacak diye bir şart da yok ama benim ilk aklıma Ferman ile Dila'yı evlendirmiş olabilecekleri ihtimali geldi. Umarım Dila, Ferman ile evlenmez. Kuzgun'a bile mırın kırın etti mecbur olduğumuz evlilik diye şimdi Ferman ile evlenmişse cidden çıldırırım. (Sanki şu ana kadar çıldırmamışım gibi.) Neyse daha fazla kafa yoramayacağım. Umarım foruma yakında herkes geri döner. Tek başına tahmin yürütmek yorucu ve sıkıcı.
    Konu Frances tarafından (30-08-19 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    tex.. (02-09-19), yedel (30-08-19)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 161

Bahsedilme
    1 Mesaj

Off be Onur,bir kere de farklı bir rol kabul et.Gönülçelen aynı,Vatanım Sensin aynı,Çarpışma aynı!Senaristler bıkmadı kötü adamın esas kıza aşık olma hikayesinden!İşlenecek ne kaldı ki bu klişede!Bi kerede değişik bi şey yazın şu kötü adama be!Nilperi'nin karakteri ile ki;Güneş'miş adı,aşk yazaydınız da ikinci bir çift olaydı dizide.Tanıtımda Ferman'ın söylediği imkansız aşk sanırım kendininki olacak!

4. Beğenenler;
    Selin (31-08-19), tex.. (02-09-19), yedel (30-08-19)

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 105

Bahsedilme
    0 Mesaj

Onur Saylak’ın oyunculuk kariyeri için üzülmemek elde değil.... Ay Yapım, Çarpışma’daki rolünün aynısını Kuzgun’a transfer etmiş.... Bir oyuncunun en çok kaçınması gereken şeydir aslında... Onur Saylak’ın bir yönetmenlik kariyeri de var, umarım oyunculuktan parayı bulmuştur. Kendisini severim ama ortalama televizyon izleyicisinin kafasında bir tipe oturdu... O tipten çıkması çok çok çok zor artık...

En iyi yapım şirketi denilen Ay Yapım birkaç senedir hikaye üretmek yerine oyunculara bel bağlamış durumda.... Seyircinin aynı oyunculardan, aynı rollerden sıkılacağını hiç mi hesaplamıyorlar? Sanki hasbelkader bir oyuncusu parlamış ve hazır parlamışken aynı rolün ve oyuncunun kanını sonuna kadar emmeye kararlı olan amatör menajer gibiler... Sadece Onur Saylak için demiyorum.... Genel olarak diğer oyunculara da bunu yapıyorlar... Profesyonel olarak yapsalar tamam diyeceğim ama amatör davranıyorlar... Sevdiğim oyuncuları görmek istemediğim yapım şirketi haline geliyorlar yavaş yavaş...

6. Beğenenler;
    nurdi (30-08-19), tex.. (02-09-19)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 161

Bahsedilme
    1 Mesaj

Sevgili justitia,Onur,ne yazık ki,TV dizilerini kariyerden saymıyor!Sadece para kazanmak amacıyla çalışıyor.Kendisi defalarca söyledi.Bu da,dizi izleyicisine haksızlık aslında ama sektörün de ne halde olduğunu görünce,anlaşılır oluyor bu tercih.Dizilerden kazandıklarını kaliteli işlere,sinemaya,tiyatroya ya da kaliteli net dizileri çekmeye ayırıyor pek çok iyi isim ve TV'de ne yaptıklarına pek bakmıyorlar.Seçmeye kalksalar da önlerine gelen işlerin kalitesi belli.Rol beklemektense,kazanmaya bakıyorlar.TV dizilerini yapanlar ve yazanlar kafalarını değiştirmedikçe bu böyle gider ya da gitmez ki;tüm dizi reytingleri gitmediğinin en açık göstergesi aslında.

8. Beğenenler;
    justitia (30-08-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Genel olarak bakarsak tanıtım etkileyici geldi bana. Mekan ,ışık ,kostüm .. Burcu Biricik ne kadar güzel bir kadın.Elbisesine ,saçına ,makyajına ,gülüşüne bayıldım. Barış Arduç ta yakışıklı geldi gözüme :) Vee Onur Saylak 'ın o ses tonuna düştüm yine ...

Alıntı Frances Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağlamak istiyorum sayın seyirciler.. Bu nasıl bir teaser? Kara Sevda cosplay mi çekiyoruz burada? Kara Sevda'yı yayınlandığı dönem bile izlememişim ben. Niye üçgen, dörtgen, beşgen yapıyonuz? Amacınız ne amacınız? Anksiyetem tuttu yine. Ay bayılazaamm

Kuzgun çocuğumun çektiği acılar yetmedi mi? İhanet üstüne ihanet, üstüne sevdiği kadının gözleri önünde onu cezalandırırcasına intiharı? Ne ya bu? Benim yüreğim zor kaldırıyor, bu çocuğun nasıl kaldırsın? Çok üzgünüm ama olmamış ya da olmuş da olabilir bilmiyorum. Bu ilk yorumum. Muhtemelen sonra Polyannacılık oynayacağım. Off moralim çok bozuldu. Bıktım kız Dila senden. Ferman'la evlenirsen yakarım bu gezegeni bilmiş ol

EDİT: "Aşk bir oyun, kaçtığın kadar kovalamayı seversin. Kavuşmak kadar özlemeyi... Dokunsan yanacağını bilirsin, elini çeksen uzağına düşeceğini... ve bazan öyle körleşirsin ki o aşkın ne kadar imkansız olduğunu göremezsin."

Sanırım finalin kötü son olduğunu az buçuk görüyoruz. İçimizi kararttınız sayın senaristler. Günlük hayatta yeterince derdim yokmuş gibi..

Git Kuzgun, sen de git Nilperi'yle evlen. Çoluk çocuk yap. Ömrünü Dila'nın peşinde kovalamacılık yapacam diye uğraşma. İlla sarışın istiyorum diyorsan Nilperi de senin için çakma sarışın olur napalım annem.

EDİT -2: Ya ben teaserın etkisinden çıkamadım. Aslında görüntüsü, ışığı, Burcu'nun güzelliği, Barış'a aşırı yakışan kısa saç, Onur Saylak'ın karizması beni çok etkiledi. Baya başarılı bir fragman. Herhalde o yüzden bu kadar çok etkilendim. Fakat kesin olan şu ki geçen sezondan çok daha farklı bir kurgu olacak. Geçen sezon aşktan çok intikam hikayesi izledik, bu sezon teaserdan anlaşılıyor ki aşk hikayesi izleyeceğiz. Yalnız imkansız aşkı göremezsin repliği biraz olmamış sanki. İmkansız olmasaydı Dila neden vururdu ki kendisine? Bu arada teaser gerçek olacak diye bir şart yok ya. Belli ki Kuzgun'un kabusu. Geçen sezon kaçan Kuzgun'du bu sezon Dila olacak belli. Ayrıca Ferman ile Dila evli olacak diye bir şart da yok ama benim ilk aklıma Ferman ile Dila'yı evlendirmiş olabilecekleri ihtimali geldi. Umarım Dila, Ferman ile evlenmez. Kuzgun'a bile mırın kırın etti mecbur olduğumuz evlilik diye şimdi Ferman ile evlenmişse cidden çıldırırım. (Sanki şu ana kadar çıldırmamışım gibi.) Neyse daha fazla kafa yoramayacağım. Umarım foruma yakında herkes geri döner. Tek başına tahmin yürütmek yorucu ve sıkıcı.
    ..

Oy oy oy kıyamam sana ,yıkıldın mı sen ? Gel bakıyım buraya : Bu kadar üzülme ,vallahi diziler için kahrolmaya değmiyor.En önemlisi biziz ,dizilerin hepsi geçici. Hem ikinci tanıtımı görmedik henüz ,biraz sabır. Acı çeken ,haksızlığa uğrayan kadınlar olur en çok ,Kuzgun 'da bir istisna yaratılmış ve bu görevi erkek başrolümüz üstlenmiş.

Sana teselli veriyorum da beni kim tesellli edecek bilmiyorum Frances 'ciğim :)) Benim de dünyam başıma yıkıldı . Biliyorsun Kuzgun takip ettiğim bir dizi değildi. Ara sıra sizin yazdıklarını okurdum. Kadroda Onur Saylak ismini duyunca gözüm parladı ,şans vereyim dedim. Ferman 'ın Dila 'nın manyağı olacağını ön görünce heyecanım sönüverdi.

İyimser düşünmek istiyorum şimdi.Ferman ,Kuzgun 'un yokluğunda Dila 'ya çok destek olmuştur ,doktoru ya da avukat bir arkadaşıdır mesela. Dila 'ya platonik hisler besliyordur ,Kuzgun çıkınca sevenlerin arasına girmeyeyim der ve Güneş karakterini oynayacak olan Nilperi Şahinkaya ile yakınlaşır. İzleyiciler de iki başrol ve iki yan karakterin aşk hikayesini izler. Bu yazdıklarımın gerçekleşme olasılığı yüzde kaç acaba ? :))

Dila 'nın belalısı olur da Kuzgun 'un olmaz mı ? Güneş ne güne duruyor ? Neyse ...

İkinci tanıtımı bekleyeceğim , eğer bu tanıtım da beklentilerimi karşılamazsa Onur için bile olsa değmez herhalde. Ah Onur Saylak Beyefendiciğim ,sevenlerin arasına giren kara kedicilik rollerinden sıkılmadınız mı acaba ? Sizi sevenlere reva mı bu ?
    Konu yedel tarafından (30-08-19 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    Frances (30-08-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 39 kullanıcı var. (2 üye ve 37 konuk)

1. emosss,
  2. erbakk

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri