Sayfa 1/66 123451151 ... SonSon
328 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kuzgun - Bölüm Yorumları

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1526
    Verdiği Beğeni
    167

Aldığı Beğeni: 609

Bahsedilme
    33 Mesaj

Standart Kuzgun - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Sevgiler
    A.Konak

2. Beğenenler;
    Osysia (19-05-19)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Kuzgun - Bölüm Yorumları

Sayfa yenilenmiş bari sayfanın yenisi ilham olsun da stres azalsın romantizm artsın diyeceğim amma sadece niyette kalacağını biliyorum, kuzgunun da hataları var dila nın da hataları var şarkı ise hatasız kul olmaz diyor, bakalım bu çıkmazdan nasıl kurtulacaklar sezon finali ile birlikte 2 bölüm kaldı,
    Keepintouch

4. Beğenenler;
    Katherine (19-05-19), Osysia (19-05-19)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    713

Aldığı Beğeni: 1,582

Bahsedilme
    1 Mesaj

Aman Allah'ım inanamıyorum yeni sayfa açmayı başarmışız Senaristlerin önceki dizisinde esas oğlan bir lawful good idi. Hayatta en sıkıcı bulduğum insan tipi:) Başıma bir şey gelmeyecekse Jon Snow'dan da haz etmem:) Karşısında da antagonist olarak Emir Kozcuoğlu diye efsane bir lawful evil vardı. Bence diziyi onlar götürüyordu esas çiftin aşkı falan değil. Emir tek başına da götürmüş olabilir:) Orada da esas kızın aşkı, karakteri çok tartışılırdı ama Emir muazzam bir lawful evil'dı. Kahraman ve düşman (Protagonist ve antagonist) karakterlerin çekişmesi çok iyiydi. Bizim dizide kahraman ve düşman Kuzgun ve Dila resmen. Hiç boşuna esas çift izlemeyi beklemeyelim:) Durum buradan zaten sakat. Bir de üstüne Dila karakterinin durumu var. Hiçbir şekilde neutral-tarafsız bir karakter olamaz. Çünkü failin ve mağdurun kim oldukları biliniyorsa tarafsızlık failden yana olmaktır. Ortada bir cinayet var. Katil belli, biliyorsunuz. Susarsanız katilden yana olursunuz. O yüzden Dila zaten eylemsiz haliyle bile suçluyu koruyor olacakken yetinmediler bir de kıza ispiyonculuk yaptırdılar. Şimdi bu kız yaptığı ispitin Kuzgun'a zarar vermeyeceğini sanıyorduysa telefonu niye geri verdi? Babasını korumak için Kuzgun'a zarar vermeye mecburduysa niye vazgeçti? Hani düzeltelim derken beter ettiler resmen. Kudret'le işbirliği bitsin istiyorduk evet ama öyle kötü bir rota izlediler ki Dila bildiğimiz dönek oldu. Senaristlerden yedikleri haltı temizlemelerini talep ediyorum

Geldiğimiz noktada Dila Behram'a savaş ilan edecekse roller değişecek başa döneceğiz diyeceğim ama 15 bölüm sonra çiftinin başa döndüğünü kim görmek ister ya? O yüzden başa dönüş değil de Dila ve Kuzgun için birbirlerini daha iyi anlama fırsatı olmasını ümit ediyorum. Kuzgun anlar da Dila'nın anlayışı kıt. Dua ediciiim:) Sezon finalinden önce barışıp kavuşmaları bence şart.

Edit: Emir Kozcuoğlu ve Ferman Koruoğlu isimleri ne kadar benziyor. Emir’in olayı hep emirleri ve kozları idi. Ferman hep ferman verecek de kimin oğlunu koruyor acaba?:) 2. sezonun lawful evil’ı geliyor. Avukatı da var:) Kuzgun da isi gibi çok akıllı ve unutmuyor da Dila niye içten sevemiyor?:) Önümüzdeki iki bölüm gözüme girersen isminin hatrına mazini sileceğim Dila:)
    Konu Zuzinha tarafından (19-05-19 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    itouch (19-05-19), Katherine (19-05-19), Osysia (19-05-19)

Durum:
    Katherine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    222

Aldığı Beğeni: 316

Bahsedilme
    0 Mesaj

Heyooo , yeni başlık. İnanamıyorum şu günlere hahaha
    Dilerim ki yeni başlıkta Dila'yı tekrar severiz. Daha derli toplu bölümlere ve gerçek KuzDil aşkına tanık olmaya ve onu konuşmaya başlarız artık.

Şu sizin aligment meselesi ilgimi çekti. Bu durumda Kuzgun chaotic good oluyor. Bir ara lawful evil olma durumu var mı dedim sonra durdum bunun neresi evil :)
    Düşününce izlemesi en keyifli baş karakterler chaotic good lar gibi:) lawful good lar benim de çok tarzım değil.

Bu arada izlemedim ama Kara Sevda'da ilgi çekici ve sıkıcı olmayan tek şey Emir Kozcuoğlu'ydu bence. Esas oğlan çok doğrucu Davut olunca hikaye beni sarmıyor. Kara Sevda'yı izleyememe nedenimi de şimdi kafamda daha net oturttum hahaha

Yarın gelecek özeti ve ikinci fragmanı çok merak ediyorum. Bu arada fragmanda Kuzgun'un düzeneği gördüğü anı kaçırmışım yeni farkettim. Gerçekten haberi yok ilk kez görüyor gibi duruyor o sahnede. Zaten haberi yoktur da kendime kanıt arıyordum. 23. saniye hatta haha

8. Beğenenler;
    Osysia (19-05-19), Zuzinha (19-05-19)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Eğer bu bir dizi olmasa gerçek hayattan bir kesit olsa bu kadar kötülükler bir arada olamaz, nedense diziler izleyici çekmek için ekstrem olayları peş peşe sıralıyorlar, sanki yatay 8 sonsuzlukta ilerliyor olaylar gibi oldu, bir bakıyorsunuz dila ile kuzgun yakınlaşıyor gibi oluyor bir bakıyorsunuz uzaklaşıyor gibi oluyor, bu ikilinin evliliğinin önüne taş koyan giderek artıyor, bana kalırsa dila ile kuzgun ayrı eve çıkmalılar aynı evde olunca üzerlerindeki ölü toprağına kürekle yenisini atan çoğalıyor, 14. bölümde Selçuk un dilayı koruması ve fermanın dila yı araması bir tesadüf olamaz mutlaka gelecek bölümlerde ferman dila ya görünecek bu kızın aklını çelecek tahminimce dila sezon finalinde babasının bileti ile ya yolculuğa çıkacak veya kuzgun dan boşanmak istediğini kuzgun a söyleyecek, ama ben kuzgunun dilaya tekrar bir yakınlaşma modelinde yeni bir kulvar açacağını düşünüyorum,
    Keepintouch

Sayfa 1/66 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 45 kullanıcı var. (2 üye ve 43 konuk)

1. messi1,
  2. Esra Y.

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri