Sayfa 84/99 İlkİlk ... 347480818283848586878894 ... SonSon
492 sonuçtan 416 ile 420 arası

Konu: Kızım - Bölüm Yorumları

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,932

Aldığı Beğeni: 817

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kızım

Murat tam bir fırsatçı candan 'ın kalbine girmenin bir yolunu bulamamış bu zamana kadar ve hep candan 'ın zor durumda kalmasından faydalanıyor bu kezde öykü faktörünü kullandı
    Candan bunun formalite olduğunu söylesede murat hemen ailesine söyleyerek candan 'ın cayma ihtimalini ortadan kaldırmaya çalışıyor candan sanırım sırf öykü için bu yola adım atmış olsada daha sonra işin içinden sıyrılamaz gibi geliyor
    Ayrıca evlilik olursa murat in değişeceği konusunda sizinle tamamen hem fikirim
    Gelelim dizinin diğer kısımlarına uğur ve demir beni zevkten dört köşe haline getirdi o kadar eğlenerek izledim ki ama cemal sinirimi çok bozuyor ayrıca bu kaçma kovalama işi de çok uzadı demir ve uğur u içinden çıkılması zor bir duruma soktu senarist acaba kendilerini nasıl aklayacaklar? Umarım bu bölüm son olur
    Son olarak onca çocuğun olduğu devletin yurduna kılık değiştirilse bile kimlik kontrolü bile olmadan nasıl adam alıyorlar anlamıyorum
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

2. Beğenenler;
    CandanHosgorK (04-02-19), deren1970 (04-02-19), symylmz (03-02-19)

Durum:
    siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    151

Aldığı Beğeni: 1,344

Bahsedilme
    0 Mesaj

4. Beğenenler;
    CandanHosgorK (04-02-19), Hercai (04-02-19)

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

İyi geceler kızım ailesi
    Ne candan ne murat nede cemal umrumda tek umrumda olan öykü demir ikisini tekrar bir arada görmek didişmelerini sarılmalarını birlikte yemek yapmalarını demir in mertcanı kıskanmasını hepsini çok özledim ilk bölümler ne güzeldi şimdi mumla arıyorum dizi eski haline geri gelmeli yoksa bırakmak zorunda kalacağım hiç istemesemde..ayrıca cemalin sürekli demirle uğraşmasından gına geldi sıkıldım
    Konu Hercai tarafından (04-02-19 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    CandanHosgorK (04-02-19), deren1970 (05-02-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,145

Aldığı Beğeni: 1,263

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm

Bir şey oldu Kızım dizisine, evet cidden bir şey oldu. Ya bu dizinin senaristi değişti ya da diziye verilen ara iyi gelmedi ama cidden bir şey oldu diziye. Asu!nun girişi ile dizinin güzel büyüsü bozuldu, Asu çıktı evet ama o büyü bozulduğu için Asu'nun gidişi ile dizide değüişen bir şey yok. Nerede ilk bölümler, bizi duygulandıran, gerçekci bir şekilde adım adım oluşan BABA-KIZ ilişkisi, sevgisi nerede şimdi ki Demir-Öykü sahneleri Öykü'yü istemeyen, kanullenmeyen Demir'in Öykü'nün varlığı ile değişimini adım adım öyle güzel izlemiştik ki. Şimdi bize gösterilene bakın hırsızlık yapıp, kaçak duruma düşen Demir-Uğur ve sürekli peşlerinde olan kötü adam Cemal. Bu mu kurgu bu mu devam senaryonuz Öykü'yü yurrta ziyaret edebilmek için kılıktan kılığa giren Demir-Uğur olayını atladım sorry

ne yaptıysanız ne olduysa bu diziye eski haline dönsün lütfen. İzlerken hem mutlu olduğum, hem üzüldüğüm o sıcacık BAB-KIZ sahnelerini, eski Kızım dizisini bize geri verin

8. Beğenenler;
    A.Konak (05-02-19), CandanHosgorK (05-02-19), Hercai (05-02-19), Urfatokat15 (07-02-19)

Durum:
    bhr94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    106

Aldığı Beğeni: 324

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yorum yazmayı düşünmüyordum aslında, kaldı ki bölümün üzerinden bayağı da zaman geçti. Ama bir boş anıma denk geldi, bir iki şey söyleyeyim dedim.

Bölümün geneli beni çok sıktı, ne zaman bitecek diye saate baktığım bile oldu. Normalde her bölüm severek birden fazla kez izlediğim bir sahne olurken bu bölümden aklımda hiçbir sahne kalmadı. Sözgelimi 7. bölümdeki Öykü'nün ilk baba deyişi, 9. bölümdeki Öykü'nün kabusu, 11. bölümde Öykü'nün annesini öğrenmesinin akabinde olan baba-kız sahnesi benim sevdiğim sahnelerden sadece birkaçı. Yarın bir gün dizi bittiğinde bu sahneler benim aklımda kalmış olacak. Ama son bölümde bu şekilde öne çıkan bir sahne yoktu. Senaryo da ne yazık ki hayli saçma bir hale gelmiş durumda. Haftalardır severek izlediğim dizi bu hale nasıl geldi, anlamak zor.

Meselenin Asu ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ben son bölümlerde Asu'yu da ilgiyle izliyordum. Son bölümde yalnızca sevilen karakterlerimiz Uğur ve Demir'i izlemiş olmamıza rağmen çok sıkıldım. Bu durumun Asu ile tek ilgisi Öykü'nün yurda verilmiş olması; Öykü ile Asu beraber kalıyor olsalar çok daha iyi olacakmış, onu gördüm.

Demir ve Uğur'un sürekli bir kaçma-kovalamaca halinde olmaları beni bunalttı. Kılık değiştirip yurda girmeleri ise fiyaskoydu. Kimlik kontrolü yapılmadan yurda birini nasıl alıyorlar, ellerini kollarını sallaya girdiler. Hem de bir değil, iki kez.

Cemal zaten iyice bunaltan bir karakter oldu. Adam başlarda, intikam almak isteyen gri bir karakterdi. Şimdi takıntılı, psikopat bir karakter oldu çıktı. Elinde silahla filan gezer oldu. Hayır, Asu da gitti, Cemal'i hikayeye nasıl bağlayacaklar bilemiyorum. Şu saatten sonra Cemal adına olabilecek en iyi şey Öykü'nün hastalığını öğrenip arkadaşlarının yanında durması olur. Biran önce şu mafyatik olaylardan sıyrılmalarını istiyorum.

Candan'a gelirsek Asu'nun hikayeden ayrılışı ile dşzinin başlarında olduğu gibi hikayenin merkezine doğru gelen bir Candan izledik. Candan da işi boşaltılan karakterlerden biri oldu. Başlardaki kardeşinin ölümü dolayısıyla duyduğu vicdan azabı filan bize yansıtılmıyor artık. Demir ile arasındaki kırgınlıktan ötürü de hayli soğuk bir Candan izliyoruz. Bu davranışında haklı da. Çünkü Candan her şeyi öğrendikten sonra da Demir bu işlere devam etti.

Candan-Murat evliliği gerçekleşmez umarım. Çünkü eğer gerçekleşirse Candan'ın bu işi bozması kolay olmayacak gibi.

Fragmandan da görüyoruz ki Demir ve Uğur kaçmaya devam ediyorlar. Umarım bu bölüm aklanırlar da dizi eski temposunu yakalar.

10. Beğenenler;
    A.Konak (05-02-19), CandanHosgorK (05-02-19), deren1970 (06-02-19), Hercai (06-02-19), Urfatokat15 (07-02-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri