Sayfa 89/99 İlkİlk ... 3979858687888990919293 ... SonSon
492 sonuçtan 441 ile 445 arası

Konu: Kızım - Bölüm Yorumları

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kızım

Alıntı bhr94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mektupta yazanın seni Demir değil ben ihbar ettim, benim yüzümden hapis yattın olduğunu düşünüyorum. Yani Cemal'in intikam mevzusu kapatılacak. Bundan böyle o da Demir'in destekçisi olacaktır. Daha Öykü'nün biyolojik babası ile ilgili bir olay ortaya atılacağını düşünmüyorum.
    Cemal konusunun kapatılacağına inanmıyorum öykü kızı çıkarsa sen seyret cümbüşü dediğine inanmak istiyorum aksi olursa dizinin ipini çekerler:)

2. Beğenenler;
    CandanHosgorK (13-02-19), symylmz (19-02-19), Urfatokat15 (19-02-19)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,233

Aldığı Beğeni: 476

Bahsedilme
    1 Mesaj

Tam böyle her şey düzeldi eski bölümlerin tadı geldi demiştim yeni bölüm fragmanıyla büyük bir hüsrana uğradım. Asu’dan seni ihbar ettim gibi bir itiraf bekleyende kabahat. Tabii ki “Öykü senin kızın Cemal” yazmış. Ee hani orjinalinde Cemal’in de kızı değildi, rahibin kızıydı. Madem orjinaline sadık kalınmıyor Demir’in kızı olsaydı da rahat bir nefes alsaydık.

Kısacası kötü günler geride kaldı şimdi sıra daha kötü günlerde😂

4. Beğenenler;
    Urfatokat15 (19-02-19)

Durum:
    bhr94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    106

Aldığı Beğeni: 324

Bahsedilme
    0 Mesaj

Henüz bölüm yorumumu bile yapmamışken ilginç bir fragman ile geldi dizi. Herkes yine bu nasıl fragman demeye başlamış ama, ben merakla bekliyorum bölümü. Çünkü işler iyice karışık bir hal alıyor.

Bölüm her ne kadar özlenen sahneleri izletse de ben bölümü bir tuhaf buldum. Sanki duygudan yoksundu sahneler, oyuncuların rol yaptığı ortadaydı. Çocuk oyuncunun rol kabiliyeti ne kuvvetli derken bu bölüm tavırları bir yapmacık geldi. Yeni yönetmen gelecek deniliyordu, bu bölümde mi gerçekleşti bilmiyorum. Eğer öyleyse yeni yönetmenin tarzı bana yabancı geldi herhalde. Yok değilse bölümün yazımı ya da kurgu kaynaklı bir yabancılık hissettim. Bilemiyorum hoşlanmadığım tarzda bir bölüm izledim ben. Ama bölümün teması oldukça güzeldi. Kan bağının değil can bağının önemli olduğunu gözler önüne seren bir bölümdü. Bu önce Candan’ın sözleri ile vurgulandı. Öyle ya, Asu Öykü'nün öz annesi de ne olmuştu, Candan kadar sevip iyi bakabilmiş miydi Öykü’ye? Ne önemi vardı o zaman Asu’nun Öykü’nün öz annesi olmasının? Saçmalık lafıyla vurguladı bunu Candan. Buna rağmen Öykü, Demir’in öz kızı değilse izlemem, biz baba-kız hikayesi diye başlamıştık diziye diyen seyirciler var. Yani Demir’in biyolojik baba olmaması onun babalık unvanını yok mu etti bunu diyenlerin gözünde? Bu duruma aynı Candan gibi tepki veriyorum; saçmalık. Öykü, Demir’i babası olarak kabul etti; bunun ötesi berisi yok. Ama işte burada benim bir ‘’ama’’m var. Cemal şu durumda suçsuz ve Öykü’ye babalık yapmak isterse de haklı. Cemal çocuğu olduğundan habersizdi, eli kolu bağlı bir şekilde sekiz yıl hapis de yatmış. Yani çocuğuyla vakit geçirmek isterse - ki isteyecektir- kimse reddedemez. Açıkçası senaryo bu şekilde ilerleyecekse ben Cemal’e de üzüleceğim demektir. Ama neticede Cemal’in sonunda olaylara gerçekten dahil edilmesi iyi olabilir. Orjinalinden farklı bir yol izlenmesi de hoşuma gitti. Daha önceden de demiştim, Öykü'nün herhangi birinin kızı çıkması bizim hikayemiz için geliştirici bir etmen olmazdı. Gerçi bakalım, her şey Asu'nun bir oyunu da olabilir, emin olamıyorum.

Gelelim bölüme, Candan artık hikayenin merkezine geldi. Üçlünün sahneleri güzeldi, işte şimdi tam anlamıyla bir aile oldular. En komik hem de duygusal sahneler izledik. Öykü’nün babasına, bir ailesi olduğu için şanslı hissettiğini anlattığı sahne, duygusal bir sahneydi. Baştaki Öykü’yü hatırlayınca çocuğun hayatında ne çok şey olumlu anlamda değişmiş diye düşünüyor insan. Demir’i de düşünürsek babalık hakkında ne çok şey öğrendi. Öykü’nün hastalığını öğrenince bu yükün ağırlığından korkup uzaklaşmak isteyen Candan, şimdi bile isteye hatta çok içten bir şekilde aralarına katıldı, bir aile oldular.

Uğur-Sevgi cephesi ise iyice karıştı. Sevgi babasının emekli komiser olduğunu söylediğinde çoğumuz anlamıştık babasının Demir ve Uğurla dalga geçen komiser olduğunu. Malum, benim emekliliğim geldi, siz hala bu işlere devam ediyorsunuz demişti. Bu bölümde de ikilinin karşısına çıkıverdi. Yetmedi Hacı annenin Uğur için uygun gördüğü takıntılı kız da geldi tekrar. Tam ikili için bir şeyler yoluna girerken yine zor durumlar baş göstermeye başladı. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere. :)

6. Beğenenler;
    deren1970 (19-02-19), Hercai (20-02-19), Urfatokat15 (19-02-19)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1526
    Verdiği Beğeni
    167

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    33 Mesaj

Ben de uzun bir aradan sonra ilk kez bu hafta biraz baktım. İzlediğim sahneler hoşuma gitti. Sadece Öykü'ye formalite evliliği olduğunu başta söylememeleri garibime gitti. Seni bu şekilde çıkardık diyebilirlerdi. Asu'suz ve az Cemal'li bölüm iyiydi. Uğur'un sahneleri güzeldi. Babası ile karşılaşması güzel bir aksiyon katacak diziye. Galiba Uğur annesinin bulduğu kızla evlenecek sonunda. Sevgi gerçekleri öğrenince Uğur'u ister mi? O istese bile baba faktörü ciddi engel. Bu hafta izlemem muhtemelen. Netten birkaç video ile geçiştiririm.

8. Beğenenler;
    deren1970 (19-02-19)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,932

Aldığı Beğeni: 817

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bölümden sonra yorum yapmak bir türlü fırsat olmamıştı üstüne fragman da geldi güzel oldu
    Bölümü çok beğenmiştim fragmanda evli demir candan görünce bunlar hangi ara aklandı hangi ara evlendi hangi ara öyküyü geri aldılar dedim meğerse hepsini klip eşliğinde göstermişler oldu bittiye getirilmiş hissine kapıldım açıkçası geçen hafta demir in aşk itirafı çok hoşuma gitmişti o günü yok sayması hoşuma gitmese de yavaş yavaş formaliteden gerçekliğe dönüşen bir evlilik izlemek daha güzel olacak sanırım
    Öyküye formaliteyi söylememeleri bence çok doğru bir karardı çünkü öykü başından beri candan ve demir i evli olarak hayal ediyordu gerçek olmadığını öğrenseydi üzülürdü
    Candan i baba kız ile görmek istemeyenler olmuştu ama bence çok yakışmış
    demir in öyküyü uyuttugu sahne ve aralarında geçen diyaloğa bayıldım görsel manzara harikaydı
    Uğur sen bir tanesin yaaa kurtarıcı mesleğimiz diye candan a nasılda sarılıp öptü öyle
    Biz hep candan gerçekleri öğrensin ve uğur la birlikte demir e yardımcı olsun destek olsun öykünün hastalıkla mücadelesinde yanında olsunlar istemiştik öylede oluyor sanırım umarım güzel sahneler izleyebiliriz
    Sevginin babasının komser amca olması bizi şaşırtmadı biz en başından anlamıştık zaten uğur cephesinde heleki 1 hafta hapiste yatıp çıktıktan sonra ve annesi dahil herkes herşeyi öğrendikten sonra işler çok zor olacak ve sarpa sardı ama ben uğurun sevgiye olan aşkına güveniyorum mücadele zorlu olsada uğur la sevginin evlenmesini istiyorum
    Asunun gerçekleri anlatan bir mektup bırakmış olmasını istiyordum dediğim gibi olmasına sevindim de ama cemale öykü senin kızın demesini aklımdan bile geçirmemiştim gerçekten asu gider ayak neden böyle birşey yaptı bilmiyorum ve gerçek olduğuna da inanmıyorum demir in babası olmaması ihtimaline hazırlıklıydık zaten çünkü önemli olan kan bağı değil can bağı olmasıydı ama gerçek babanın cemal olmasını asla istemiyorum çünkü demir e yapmadığını bırakmaktan sonra öykü benim kızım onu senden alacağım derse ikinci bir asu travması kaldıramaz bu seyirci!
    Son olarak asu cemale öykü senin kızın demiş olsa bile içgüdülerim cemal in öyküyü almak istemesinden çok aklında başka birşey varmış gibi geliyor
    Yalnız senaristlerden özel ricam cemal i bu kadar kötü yapmayın yaaa aklını demir i içeri attırmakla yemiş biraz yumuşasın artık lütfen
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

10. Beğenenler;
    bhr94 (19-02-19), CandanHosgorK (19-02-19), symylmz (19-02-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri