Sayfa 90/99 İlkİlk ... 4080868788899091929394 ... SonSon
492 sonuçtan 446 ile 450 arası

Konu: Kızım - Bölüm Yorumları

Durum:
    CandanHosgorK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    74

Aldığı Beğeni: 23

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kızım

Alıntı Urfatokat15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümden sonra yorum yapmak bir türlü fırsat olmamıştı üstüne fragman da geldi güzel oldu
    Bölümü çok beğenmiştim fragmanda evli demir candan görünce bunlar hangi ara aklandı hangi ara evlendi hangi ara öyküyü geri aldılar dedim meğerse hepsini klip eşliğinde göstermişler oldu bittiye getirilmiş hissine kapıldım açıkçası geçen hafta demir in aşk itirafı çok hoşuma gitmişti o günü yok sayması hoşuma gitmese de yavaş yavaş formaliteden gerçekliğe dönüşen bir evlilik izlemek daha güzel olacak sanırım
    Öyküye formaliteyi söylememeleri bence çok doğru bir karardı çünkü öykü başından beri candan ve demir i evli olarak hayal ediyordu gerçek olmadığını öğrenseydi üzülürdü
    Candan i baba kız ile görmek istemeyenler olmuştu ama bence çok yakışmış
    demir in öyküyü uyuttugu sahne ve aralarında geçen diyaloğa bayıldım görsel manzara harikaydı
    Uğur sen bir tanesin yaaa kurtarıcı mesleğimiz diye candan a nasılda sarılıp öptü öyle
    Biz hep candan gerçekleri öğrensin ve uğur la birlikte demir e yardımcı olsun destek olsun öykünün hastalıkla mücadelesinde yanında olsunlar istemiştik öylede oluyor sanırım umarım güzel sahneler izleyebiliriz
    Sevginin babasının komser amca olması bizi şaşırtmadı biz en başından anlamıştık zaten uğur cephesinde heleki 1 hafta hapiste yatıp çıktıktan sonra ve annesi dahil herkes herşeyi öğrendikten sonra işler çok zor olacak ve sarpa sardı ama ben uğurun sevgiye olan aşkına güveniyorum mücadele zorlu olsada uğur la sevginin evlenmesini istiyorum
    Asunun gerçekleri anlatan bir mektup bırakmış olmasını istiyordum dediğim gibi olmasına sevindim de ama cemale öykü senin kızın demesini aklımdan bile geçirmemiştim gerçekten asu gider ayak neden böyle birşey yaptı bilmiyorum ve gerçek olduğuna da inanmıyorum demir in babası olmaması ihtimaline hazırlıklıydık zaten çünkü önemli olan kan bağı değil can bağı olmasıydı ama gerçek babanın cemal olmasını asla istemiyorum çünkü demir e yapmadığını bırakmaktan sonra öykü benim kızım onu senden alacağım derse ikinci bir asu travması kaldıramaz bu seyirci!
    Son olarak asu cemale öykü senin kızın demiş olsa bile içgüdülerim cemal in öyküyü almak istemesinden çok aklında başka birşey varmış gibi geliyor
    Yalnız senaristlerden özel ricam cemal i bu kadar kötü yapmayın yaaa aklını demir i içeri attırmakla yemiş biraz yumuşasın artık lütfen
    Tatlım Cemal Demir'e karşı yumuşamaz kötü birisi asla iyi olamaz ben hiç ihtimal vermem Cemal'in iyi birisi olmasına.
    O hep kötü hatta çok çok kötü istediği herşeyi elde ediyor
    Ben Candan Hoşgör Veteriner Hekim

2. Beğenenler;
    Hercai (20-02-19), Urfatokat15 (20-02-19)

Durum:
    mihribandizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    25

Aldığı Beğeni: 36

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bayadır bakmıyorum diziye birde ne göreyim Sosyal medyada cemal babası cıkmış senarist artık ne yazagına sasırdı neyseki fazla bakmıyorum Seanarist artık konu bulmakta zorlanıyor bence
    Konu mihribandizi tarafından (19-02-19 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    CandanHosgorK (21-02-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,028

Aldığı Beğeni: 1,753

Bahsedilme
    5 Mesaj

Anne faktörü gidince cemali mi baba yapmışlar ortalık karışsın diye. İlginçmiş. Zamanında çok düşündük ama ihtimal vermiyordu kimse Orjinal de o değil diye. Demek ki oluyormuş.

Diziyi bıraktım neredeyse tamamıyla. Arada fragman video görüyorum o kadar.

Bazen şeyler diziden kopardı beni.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    CandanHosgorK (21-02-19), Hercai (21-02-19)

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

senarist saçmalıkta 1 numara olma yolunda diyecek bir şey bulamıyorum diziyi iyice batırdı dahada batırayım diyor sanırım buğra beren olmasaydı asla izlemezdim ikisine dua etsinler ikisi için izleniyor onlar olmasaydı 20 bölüme gelemezdi

8. Beğenenler;
    CandanHosgorK (21-02-19), havvahavva (21-02-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,028

Aldığı Beğeni: 1,753

Bahsedilme
    5 Mesaj

Fragmanı gördüm şimdi.

Öykü demiri falan unutmuş teyzesinin evine gitmiş. Demire siz kimsiniz ben teyzemi bekliyorum falan diyor.

Üzüldüm haline okulda falan unutuyor..
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

10. Beğenenler;
    Hercai (22-02-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri