Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1000 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Lale Devri - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    gizemmm01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kendini kesf-i alemde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lbektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki oyunculuk önemli hemde en önemlisi,o karaktere hayat veren oyuncunun becerisidir,eger yeşim karakterini seviyorsak entirikalarına ragmen ,eger olumlu taraflarını görüyorsak yada olumsuz yölerini bu oyuncunun aldıgını vermesinden kaynaklanır tam tersi eger arkadaşımızın birinin yapdıklarından dolayı yeşimi görmeye tamamlmülü yoksa buda oyuncunun başarısıdır istenen verilebiliyor demektir ama tercih farklı olunca karakterden nefret bile edilebelirmiş ama tam tersi bir karakter bana hiç bir şey vermiyorsa bu boşa kürek sallamak olur benim acımdan ,benim için oyuncu varlıgıyla,hal ve hareketleriyle faal olup göz doldurmalıki SerenarS bu fazlasıyla mevcut ki bunu yeşimde görmemizi saglıyor.....
    2 yaşındaki bebek te verilen komutu yerine getiriyor ,teyzeler kötü bak dedinmi bakarlar:hıhşirin ol dedinmi olurlar,üzgün ol :icon_sorrdeyince olurlar ,tıpkı toprak kızımız gibi:img-hyste

Negüzel işte gizemcigim bir toprakta benim demekki sayfaya reyting kazandırıyorum:img-hystesonum benzemesin:icon_sorr:img-hystesevgili afkur hemşerimde şu niki öldürecek beni yanlız... benim sayemde yeşimci olmuş :happy0064 .....senaryo sence yazılıp bitmiş gibi mi duruyor gizemmcigim çınar karakteri ortadan ikiye ayrılmış:img-hyste,arap emirliklerinde geçiyorya hikaye iki ye ayırmışlar erkek karakterleri, iki hafta toprakla çınar ,iki hafta çınarla *yeşim saprımız zorlanıyor anlıyacagın yakında her bayanın günü olursa şaşırmıyalım,perşembe mubarek gün yeşimin,hafta içi bir günde topragın:img-hyste iki kişinin arasına giren üçüncü kişilere ne düşer hepimiz biliriz o yüzden 3 lü aşk olmazzzz:happy0064
    bu kadar tiksinti uyandırıyorsa başkalarında işte nasıl süper oyunculuk sergiliyor cimcime:img-wink:..toprağın bana tek verebildiği annelik ve güzin ablalık..ha birde geyşa ruhlu kadınlar gibi eşe hizmet..aşık kadın iş kadını çılgınlık yapan bir kadın olabilirmi olamaz bence:img-wink:

evet sen ben birde toprak reyting getirisiyiz:img-hyste..tabiki bitmedi bitemezde zaten üç kişilik aşk olmaz saadece araya gireyn bir kadın olur..bu durumda araya giren kadın toprak oluyor tabiki:img-wink:

yorumunun altına ımzamı atarım gızemcım bız burda yedısı sevme nedenlerımızı yazmaktan bıktık onlar bızı sorgulamaktan bıkmadı zaten dedıgın ask ıkı kısı arasında olur ve cınarda yesıme gayet karsılık verdı platonık olmaktan cıktı zaten bı ınsanın kotu dıe adlandurulması onun eleınden herseyının alınmasını veya hıc bı seyı haketmedıgını gostermez ben yesımın cınara ollan askını gayet masum buluyorum cunku yesım cınarı hıc bı zaman kandırmadı ben neysem oyum dedı cınara ıyı gıbı gorunmedı dedıgım gıbı ask ıkı kısı arasında olur ve yesımın baskalarına ne yapdıgı benı ılgılendırmıor ben sadece cınara olan askına bakarım cınara da yanlıs yapt mı asla yapmadı
    KÖTÜ hep sorgulanır iyiyi zaten herkes sever düz mantık işte hayatım:img-wink:..çınar yeşimin geçmişini yaşayarak aşık oldu ona..yeşimin davranışlarını biliyordu herşeyini biliyordu ama işte kalbini verdi ona..bundan sonra ne olur bilmiyorum ben o birkaç bölüme aşık olsdum işte:img-wink:

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,255

Aldığı Beğeni: 2,034

Bahsedilme
    5 Mesaj

özet gelmiş
    Çınar’ın babasının Necip olduğunu öğrenen Yeşim, şoke olmuştur. Geçmişte aynı acıyı yaşadığı için Çınar’ın bu gerçeği öğrenmesini istememektedir. Zümrüt’ten yardım ister. Zümrüt evliliğinin tehlikede olduğunu anlamıştır.

yeşimin söylemeyeceğini tahmin ediyordum çünkü burada yeşimin babasının başkası olduğunu sonradan öğrendiğini okumuştum kendisi de aynı acıyı çektiği için söylemez diyordum aynı özette de dediği gibi.. zümrütten yardım isteyecekmiş o zaman zümrtüün o yalnız halleri bunları duyduktan sonra olacak evliliğinden bitmesinden korktuğu için o halde o zaman

İkbal’in asıl derdinin Zümrüt’le evliliğini bitirmek olduğunu anlayan Necip, Zümrüt’e boşanmak istediğini söyler. Böylece İkbal’in oğluna her şeyi itiraf etmesini engelleyeceğini düşünmektedir. Zümrüt’ün evliliğinin kurtulmasının tek yolu Çınar’ın sırrı öğrenmesidir.

necip demek boşanalım diyor bunu ikbal duydu ise zilleri takmıştır garanti :img-hyste açıkçası necipin ikbale hemen tamam diyeceğini boşanırım diyeceğini düşünmüyordum zaten necipte istemememiş mi zamanında çınarın gerçeği öğrenmesini şimd neden istemiyor anlamadım onun istediği zaman öğrenseydi de çınar yıkılacaktı şimdi de necipin fkri niye değişti acaba anlayamadım... zümrütütn evliliğinin kurtulmasının tek yolu gerçeğin öğrenilmesidir yazıyor ya acaba zümrüt çınar gerçeği öğrensin diye bir girişimde mi bulunacak bana öyle bir düşünce geldi şimdi bu vurguyu görünce yeşim annesine bunun olmamasını söylüyor ama anladığım kadarıyla zümrütte tam aksini isteyecek gibi

Çınar’ı korumak için çabalayan Yeşim, farkında olmadan annesinin oyununa alet olacaktır.

yeşim acaba nasıl alet olacak annesinin oyununa merak ettim...nasıl bir şeyden şüphelenmedi de alet oldu acaba :icon_whis

Sıtkı’nın izini bulmasından rahatsız olan Toprak ne yapacağını bilememektedir.
    kıza bir rahat huzur yok ki birde sıtkı yüüzndn sıkıntıçekecek şimdi acaba sıtkı herhangi bir eyleme de de bulunacak mı gerçişu an yeşimin toprakla uğraşacak vakti olmaycak gib belki daha sonra bir plan daha yapar...

fragmandaki sahne ile ilgili hiç ipucu yok ilginç:icon_whis
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    Pelin95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Zümrüt&Necip
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı gördüm de Serenay Sarıkaya nın sesi fena değilmiş.Çınar döndü kötü kötü baktı Canselle Yeşim e ama madem kıskanacak kadar seviyor bırakmasaydı kızı yarı yolda.Ece ile Mehmet fazlalık ya göstermeselerde olur onlar çıkınca kanalı değişesim geliyor.
    Bide fragman pazartesi günleri YGA nın reklam arasında çıkmıyormuydu?Bu hafta yoktu ilk ne zaman çıktı bileniniz var mı?

miss alakurt
    miss alakurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özet gelmiş ama Fox Tv'de hala yok ??
    Yeşim yine Çınar'ı düşünüyor yine......
    Gerçekten fragman ile bir alakası yok ama Zümrüt Sultan yine yapacağını yapıyor ya OF!
    Yeşim & Çınar'ın kaderleri bile aynı uyum işte:img-hyste
    Necip söyleyecekmiş ama boşanmak zorunda değil ki İkbal'i kandırabilirler gayet tabii.... (:
    Sanki boşanınca ikisi birlikte mi olacak Çınar'a söylemesini istemiyormuş adam...Çınar bilmedikçe gerçeği o ikili asla bir araya gelemez...
    Çınar'ı korumak için çabalıyorsun güzelimde Çınar değer mi buna ??:icon_whis
    Aşk işte....karşındaki kıymet bilmesede sırf kendi içinde kopan fırtınalar pahasına kıyamıyorsun...:icon_sorr
    Sıktı'nın izini bulması.....Bir şey yapmasına gerek yok ne yapabilir ki hiçbir şey yapamaz Ürgüp'e belki bu yüzden gidiyordur...O yüzden teyzesinden akıl alacaktır...böyle şeyler telefonda konuşulmaz zaten (:
    Fox'ta ki özetle aynı mı olacak acaba bu... ??
    Hayırlısı olsun...

Durum:
    fulistug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SO Jİ SUB
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ozet cıkmıs hadı bakalım hayırlısı ama yesım hala cınarı koruo ya kendı yasadı tabı kız bılıo her ne kadar cınar hakketmesede asık oldugu adamı korumaya calısıo yıne zaten yesım olmasaydı cınar ne yapardı bılmem her turlu bataktan yesım cekıp aldı cınarı o yaralarına merhem oldu aa sonucta aldıgı tek sey kalp agrısı oldu ask ıste hesap cıkar acı tanımıyo kı

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)