Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Lale Devri - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı *Ezgi* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgahadan sonra isminin gelmesi gereken nasıl selen olur?

Selen yokken serenay vardı ki asıl isminin yazılması gereken şimdi olduğu gibi tabiki serenay...Sırf toprak-çınarcısınız diye böyle nasıl düşünüyorsunuz gerçekten aklım almıyor...Biraz kendinize gelmenizi diliyorum...
    Herkesin görüşüne saygım var ama hak edilmeyen bir sıralamada hak etmeyen bir kişinin başa geçmesini istemek gerçekten tahammül edilemez bir olay...
    Selen bu diziye yaklaşık 18 bölüm emek verirken serenay 38 bölüm emek verdi.Bu göz ardı edilemez,edilmemeli...
    emina varken serenayın ismi eminadan sonra geliyodu tamam serenayda başrol ama emina varken dizinin konusu lale&çınar aşkıydı lale öldüken sonra yeşim&çınar aşkı ön plandaydı şimdi ön planda olan aşk toprak&çınar olduğuna göre şuan 1.başrol selen soyder'dir ki selen kendi dizisini bırakıp LD'ye geçmiştir bize göre selen jenerikte tolgahandan sonra gelmelidir:calis

Durum:
    Buse.Bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selen yokken serenay vardı ki asıl isminin yazılması gereken şimdi olduğu gibi tabiki serenay...Sırf toprak-çınarcısınız diye böyle nasıl düşünüyorsunuz gerçekten aklım almıyor...Biraz kendinize gelmenizi diliyorum...
    Herkesin görüşüne saygım var ama hak edilmeyen bir sıralamada hak etmeyen bir kişinin başa geçmesini istemek gerçekten tahammül edilemez bir olay...
    Selen bu diziye yaklaşık 18 bölüm emek verirken serenay 38 bölüm emek verdi.Bu göz ardı edilemez,edilmemeli...

Burda önemli olan kaç bölüm oynadığı değil bence.
    Oynadığı bölümlerdeki etkidir önemli olan.
    Selen daha az rol almış olabilir ama onun olduğu bölümlerde en çok konuşulan dizilerden biri oldu Lale Devri, reytinglerde yükseldi, bu sezon bitecekti dizi yükselme olmasaydı reytinglerde.
    Dizide herkesin emeği büyük ama Selen'in adını önce 2. sıraya yazıp sonra 3. sıraya indirmemelilerdi, ismi bencede Tolgahandan sonra gelmeli.
    Senin görüşünede saygı duyuyorum. Ben sadece düşüncemi belirtmek istedim

Not: Maili edebiyatı yüksek olan biri yazsın şöyle ilgi çekici sözler falan:img-hyste

Durum:
    sekerci_kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YağızEgemen♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kusura bakma cnm ama madem serenay en çook sahnesi olanda neden acaba dizi alt safalardaydı lüften bu konulara hiç girmeyin..
    Jenerik sıralamasında kimin daha uzun süreli rol aldığı ile ilgili olmamalı bence ve kimin uzun süreli rol aldığı değil kim daha karakterin kendisinden bahsettiriyorsa jenerik sıralamasıda ona göre olmalıdır diye düşünüyorum ve toprak karakteride geldiği günden beri sevilen ve adından sürekli bahsettiren bir karakter gerek selenin başarısı olsun bencede bu gözardı edilmemeli ve hak konusuna gelirsek toprak karakteri gelmeden öncesini bilemem ama kimin karakterin adından söz ettirdiğide ortada sonuç jenerikte kimin adının önce gelmesi gerektiği zaten belli ve
    .....hak etmeyen bir kişinin başa geçmesini istemek gerçekten tahammül edilemez bir olay...demişsin bu senin düşüncen ve bencede her karakterin kendine göre bir başarısı vardır kiminin az kiminin çok ve selen'inde az mı çok mu olduğuda ortada diye düşünüyorum :img-wink:
    Vee tolgahandan sonra selen gelmeli...

Buarada okan mesaj çook güzel biran önce yollayalım kime ve nereye yollayacağız ?

Durum:
    melies12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Jenerikte isminin başta yer almasıyla emeğin ne alakası var anlayamadım açıkçası.Madem bu işler 38 bölümlük emekle oluyor o zaman dizide Reyhan karakteride 38 bölümdür emek veriyor onun ismide Tolgahan Sayışman'dan sonra yer alsın o zaman.Benim bildiğim dizide en fazla yer alan,hikayenin çevresinde döndüğü kişinin ismi jenerikte başta yer alır.Yanlışım varsa düzeltilsin ama dediğin gibi herkesin görüşüne saygımız var.Bu da senin düşüncen ben sadece düşüncemi belirtmek istedim.İlla Selen'in ismi başta olmalı gib bir iddiam da yok.

Durum:
    sibylvane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    siyah/beyaz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Post toprak'ın lale devri için önemi

ben de dizi yapımcılarını akıllı insanlar zannederdim
    sonuçta onlar için diziler ticari projeler duygusal işler ve ya hatır işleri değil
    lale devri özelinde konuşacak olursak da toprak batmak üzere olan bir projeyi canlandıran adeta yeniden yaratan bir karakter oldu
    bu nedenle toprak karakteri yapımcı için altın yumurtlayan bir tavuk açıkçası
    o lale devri ekibine katılmadan önce diziyi takip edenlerin sayısı çok komik oranlara tekabül ediyordu
    bu basit gerçeğin ışığında yapımcı kendi ayağına kurşun sıkar mı?:865323
    ben hiç sanmıyorum hem de seveni bir elin parmağı kadar olan bir yan karakter için:img-hyste:icon_whis
    evet toprak-çınar boşanabilir fakat bu onların hala birbirlerine aşık olmaları gerçeğini değiştirmez ki bu habere sevinen ve hala yeşim karakterini sevme gafletinde bulunanlar içinse artık diyecek kelime bulamamaktayım
    kişiler nezdinde konuşmak adetim değildir fakat lale devri'nde ekran önünden çok arkasının entrika dolu olduğunu da söylemek zorundayım
    oyuncuların hiçbirinin özel hayatı beni zerre ilgilendirmez
    fakat özel olarak kalması gerekenler her cumartesi toprak-çınar sayesinde zevkle izler haline geldiğimiz diziyi etkiliyor ve resmen dinamitliyorsa bu konuda da tepki ortaya çıkması kaçınılmazdır

jenerikte geçen isim sıralaması konusunda da herşey açık ve net
    diziler izleyiciler varsa vardır ve lale devri için de toprak varsa
    yeşim'in başrolü aldığında ne kadar fark yarattığı ortadaydı ve bu durumda ona esas kız sıfatı vermek abesle doğrudan iştigaldir

son olarak düz mantığın bazı durumlarda hayat kurtardığını belirterek;
    "toprak'la gelen reyting toprak'la gider de" demek istiyorum

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)