Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lale Devri - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    621
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 69

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Lale Devri - Bölüm Yorumları ()

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=114835

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Lale Devri Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/lale-devri-5659.html

Lale Devri Fotograf Galerisi
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g865-lale-devri.html

Saygılar,
    Rüzgar
    Bölüm Sorumlusu

Durum:
    melies12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Açıkçası haberi ilk okuduğumda bende üzülmüştüm ancak daha haberin doğru olup olmadığını bile bilmiyoruz o yüzden bu kadar büyütmemizin bir anlamı yok bence.Elnara arkadaşımızın yazdığı yoruma katılıyorum o yüzden.Özetimiz çıkmış,fragmanımız çıkmış,yeni sezona da az kaldı.Bence hep beraber yeni bölümü izleyelim eğer çıkan haberler doğruysa zaten ortaya çıkar.Şimdi moralimizi bozmanın bir anlamı yok.

Durum:
    clemency. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    oliverqueen.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Vahide_Merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar :)
    Bence dizi Toprak gelmeden önce çok sıradandı
    Ne bileyim Yeşim Çınar olacaktı ve dizi sürekli aynı tadında devam edecekti
    Toprak diziye renk kattı ve çoğu kişi için izlenme sebebi oldu
    Toprak Çınar aşkı çok saf ve güzel bir aşktı
    Tabi senaristler güzel aşklara dokunmadan edemiyorlar
    Bunu da Yeşim ve bebeğiyle yapıyorlar
    Yani Toprak ve Çınar'ın boşanması ve Yeşim Çınar devam etmesi gibi bir durum yoktur
    Dediğim gibi Toprak diziye renk kattı ve senaristler de bunun farkındadır herhalde

Edit:Yeşim'in şımarıklığı yüzünden senaryoyu değiştirmesine inanamadım
    Ona hiç yakıştıramadım.
    Sonuçta oyuncusunuz ve size verilen rolü yerine getirmek zorundasınız
    Özel hayatınıza göre senaryoyu düzenleyemezsiniz
    Umarım gerçek bir haber değildir
    Çünkü gerçekse ve Toprak çıkarsa reytinglerde düşüş olur diye düşünüyorum

İyi forumlar :img-wink:

Tebrik ederim arkadaşım benim düşündüklerimi bir çırpıda ne güzelde özetlemişsin.
    Dizilerde hep entrika hep entrika.Yeşim gibileri güzel aşkların yaşanmamasına sebep hep.
    Selen'in bu diziye geçmesiyle merak arttı ve birden reytingler arttı.Eee izleyici aşkın masumluğun güzelliğini görünce takipçisi oldu dizinin.
    Ama şimdi kendi elleriyle dizinin reytinglerine son vermeye çalışıyorlar.
    Biz TÇ aşkının destekçisiyiz eğer bu dizide de TÇ aşkı saçmalıklar yüzünden yaşanmadan bitecekse izlemeyelim daha iyi :icon_sorr
    Uzun lafın kısası biz TÇ aşkının masumluğuyla güzelliğiyle yaşanması taraftarıyız. :img-in_lo

Durum:
    sekerci_kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YağızEgemen♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Thumbs up

Alıntı clever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okuduklarımdan sonra acayip derecede sinirlendim..... kötü birşey yazmıyım diye bekledim ama daha fazla dayanamadım....

eğer bu haber doğruysa ve eğer bu iş serenay yüzünden oluyorsa.... ben bu şimarıklığı kimden yüz bulupta yaptığını merak ediyorum..... yani özel hayatındaki bir durumdan dolayı diziyi bu derece etkileyebilmeyi başarıyorsa ve seleni tolgahan dan kıskandığı için selene haksızlık ediyorsa bu tamamen serenayın egosundan kaynaklanıyo demektir.... ve ilginç olan buna peki yapımcı ve senaristler nasıl izin veriyo ben onu anlamıyorum.... yani reytingleri kimlerin yükselttiği ortada... bunu bile bile hiçte profesyonel olmayan bir şekilde senaryo değiştiriliyorsa..... seyirci kaybını göze alıyorlar demektir....

bir arkadaş lalenin ölümüne değinmiş.... baş karakter olduğu halde diziden çıkarılması seranay yüzünden deniyordu... bununla ilgili haberler çıkmıştı..... yan karakterin baş karakteri diziden çıkartabilmesi ne derece mantıksız ise... ki burada amaç kendisinin baş karakter olmak istemesi gibi göünüyor..... şu an ortada dolaşan haberin gerçek olma ihtimali o kadar mantıksız olmalı....

serenayı baş karakter olarak denediler olmadı tutmadı... ki sahnelerde özel hayatı diziye karıştırdığıda apaçık belliydi... dizi bitme noktasındayken toprak geldi... işler değişti... başta geri planda dedik çınara yardım ediyo deik... ama sonra aşk başlayınca kadım başrolün selen olduğu aşikardı artık..... ama ilginçtir ki serenayın adı hala başrolmüş gibi tolgahandan sonra yazılıyodu... bu haberleri okuyunca bunun sebebinin serenayın kıkançlığı olduğunu düşünüyorum ayrıca......

şimdi tutmuş ve de oturmuş bir diziyi bu denli yerlebir etmek ne derece mantıklı anlamıyorum..... serenay vazgeçilmez biri mi ki onun için başroller feda ediliyo bunu da anlamıyorum..... eğer haber doğruysa selenede haksızlık yapıldığı ortada....

ben zaten tolgahan ile serenay ın ayrılıklarını diziyi etkilemesin diye açıklamalarının nedenini bir türlü anlayamamıştım... demek sebebi şimdi yapılacak haberleri engellemek ve dizinin reytinglerini korumak... duyulmaz ise boşanma işi senaryo gereği denilecekti ve izleyiciler yine de bir şekilde izlemeye devam edeceklerdi... durum serenayın kaprisi sonucu oluşunca ve bu duyulunca tepkilerin nasıl olacağını kestirmişler ki duyurmak istememişler.....

seleni niye kıskanıyo ki.... sen eğer oyuncuyum diye kendine bir sıfat yakıştırıyorsan profesyonal olacaksın..... sevgilin öpüşse bile ki onların yaptığı gibi gerçek olmadığı belliydi.. onu kıskanmayacaksın... kaldı ki selenin bir sevgilisi var zaten... ve selen öyle bir şey yapacak biri değil... sen niye kıskanıyosun ki....

baya uzun oldu ama içimdekileri daha dökemedim bile....

önceki haberler... selen ile ilgili çıkan haberler ve dizide tam güzel sahneler izlicez derken birden apar topar çakilen ve hemen kesilen t-ç aşkını bize gösteren sahnelerin azlığı... ( şu meşhur halvet sahnesinde tolgahan ve selenin ne kadar gergin olduğunu zaten hatırlarsınız.... hiç kıpırdamamışlardı bile...... ) hepsi üst üste binince ve en son bu haber..... bu kadar şey uydurulamaz gibime geliyo......

umuyorum haber asılsızdır ama eğer doğruysa ve sebebi serenaysa bunu ona hiç yakıştıramadım... yeşimi sevmesem de serenayı severdim... ama böyle birşey varsa artık seveceğimi sanmıyorum....

Canım bu mesajının altına imzamı atıyorum.. Yazdığın her kelimeye, her cümleye sonuna kadar katılıyorum..Eğer ki serenay böyle birşeyde bulunduysa yazık pes diyorum

Soruyorum kendisine oyunculuk işini bizden iyi bilirler lafta peki özelle diziyi niye karıştırıyor hangi devirde kaldı kendileri acaba okuduğum en saçma haber

Serenayın çocuksu ve şımarık hareketleri sıktı ama:img-beee: diziden çok özel hayatları ön plana çıkmaya başladı insan diziye konsantre olamıyor
    Aslında uzun uzun bir şeyler yazmak isterdim ama serenayın saçma tavırlarına harcayacak kelimem bile olmadığına karar verdim. Seyirciyi bu kadar aptal mı sanıyorlar?

Neyse bende bu konuya anlam veremedim Selen ilk geldiğinde ismi tolgahandan sonra gelmişti nedense 2.hafta serenay tolgahandan sonra gelmeye başladı

Selen'in hakkı yeniliyor selen YGA'dan ayrılıp büyük bir risk alarak LD'ye geldi vee büyük başarılara imza atti bunu gözardı etmemek gerekir

Nereye ne mesaj mail atılıyorsa ben de varım Tam destek :img-wink:

Birde diziye hiç önem ve özen verilmiyor herkesin tanıtım özel resimleri geldi bizimkinde tıkk yok en son çekindikleri gibi resimler istemiyorum ToprakÇınar özel tanıtım resimleri gelsin dizi baya bir sirkelenmesi gerekiyor yetkililere sesleniyorumm:calis

Durum:
    *Ezgi* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SS
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tolgahadan sonra isminin gelmesi gereken nasıl selen olur?
    Selen yokken serenay vardı ki asıl isminin yazılması gereken şimdi olduğu gibi tabiki serenay...Sırf toprak-çınarcısınız diye böyle nasıl düşünüyorsunuz gerçekten aklım almıyor...Biraz kendinize gelmenizi diliyorum...
    Herkesin görüşüne saygım var ama hak edilmeyen bir sıralamada hak etmeyen bir kişinin başa geçmesini istemek gerçekten tahammül edilemez bir olay...
    Selen bu diziye yaklaşık 18 bölüm emek verirken serenay 38 bölüm emek verdi.Bu göz ardı edilemez,edilmemeli...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)