Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Lale Devri - Bölüm Yorumları (13)

Durum:
    datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İyi geceler

Kimse kusura kalmasın ama bana da hastane olaylarından ve çekimlerinden
    sıkıntı geldi. Tamam insanın gerçeği hastalık, kaza ve bazı şeylere de dokunulması güzel (mümkünse hassasiyetlere dikkat ederek) ama konuya sıkıştıkça karakterleri sırayla o ya da bu sebeple hastanelik ediyorlar sonra hoop hastane çekimleri. Herhalde herkes sırasını savınca başa dönerler...
    Ayrıca ben de Yeşim karakterinin çeşnili hareketlerine, türlü hallerine güler geçer oldum. Özellikle mahkeme halleri sit-com tadındaydı. Yine de Sıtkı gibi psikopatlığı tescilli bir adamı Toprağın ve dolayısıyla çok sevgili Çınaaar'ının hayatına sokmasının bari bir cezası olsun. Bunun yükü deToprağın vicdanına kalmasın aman. Hele hele Yeşim'in 'senin yüzünden Toprak' hallerine katlanamayacağım. Buna izin veren bir Toprak ve Çınar'a hiç katlanamayacağım. Olacaksa da tez vakit çözüle o kaa..

Durum:
    kerimedt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gizemmm01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zambakçım bu dizide kim gerçekki yeşim gerçek olsun allah aşkına.aslında şuanda gelişim çağındaki genç kızlarımız sonra böyle aşırı kokoş kızlar ve kadınların hepsi yeşim gibiler.giyim kuşam konusundan bahsediyorsun ya.15 cm topuklu ayakkabılar taytlar mini etekler avize gibi küpeler.toplum bunlarla dolu yani çokta gerçek dışı değil.:img-wink:..ha sen eğer anadolu yada doğuyla kıyaslıyorsan tabiki orada öyle giyinen yok:img-wink:

mesela bana toprak daha gerçek dışı gelir.yeşim ne kadar açık giyiniyorsa toprakta bir o kadar yaşından büyük giyiniyor.anne annem daha moderndi ondan o derece yani.o giydiği etekleri gömlekleri kim giyiyor bu devirde allah aşkına...kişilik bakımdan zaten uçmuş nirvanaya ulaşacak yakında.erdem iyilik onur gurur herkeste var ama içimizde kötülükte var hepimizin.hepimiz kötü şeyler düşünürüz isteriz yaparız doğamızda var kusurluyuz çünkü.ama maşallah toprak kızımız kusursuz her bakımdan.eğer gerçek dışı bakacak olursak toprağıda gerçekle bağdaştırmak abes kaçar yani:img-wink:
    Yeni nesilin bu giyim tarzı da bana göre tarz değil ki. Açıkçası Toprak daha adam akıllı, usturuplu giyiniyor. Anadolu da Yeşim gibi giyinen olmayabilir ama büyük şehirlerde kaç kişi böyle giyiniyor? Özellikle de hamile olan bir bayanın bu kadar yüksek topuklu giymesi çok saçma. Çünkü annelik duygusuyla birlikte kaybetme korkusu da ağır basar. Koruma içgüdüsü...

Bazen Yeşim ya da Toprak için böyle karakterler olamaz diyoruz. Düşününce var aslında. Neden olmasın? Televizyonlarda her gün neler izliyoruz, ağzımız açık kalıyor. Herkesin içinde iyilik ve kötülük olabilir, ama bunları kullanmak için de aile, çevre, eğitim çok önemli. Bu duygularını aklınla yönlendirirsin.

Durum:
    datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu arada son sahneyi epeyce bir seyrettim itiraf edeyim. Bu nasıl bir uyumdur kardeşim. Seviyorum bu çifti.. TÇ :img-in_lo Artık gerçekten kaçtım iyi yorumlar...

Durum:
    eflarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam fançeler ..

vay canına dimek deli remsinin içine doğmuş eee abdala malum olur derlerya :img-hyste
    sebişler ordan buruya dönderme yapmışlar dimekki gönül köşkünde boşa halvet eylemiyorlar size aşk bebişi geliyor diyin:img-hystegerçi sülemeye gerek yoktu yandımçe işi kesin garantiye alcak bu sefer az çekmedi az dualar etmedi bebiş diyin ehhh bulmuşkene ıskalamaz herhal heminde bilindiği gibin kaliteli tohumdur ilkinde nasıl oldu anlamadık ıskaladı emme bu sefer kesinn deee şu vurulma neyin cıkkk yaf bu sebişlerin işi gücü hastaneye taşınmak anam ne meraklılar içimiz dışımız hastane oldu tez vakitte birde tımarhane sahnesi bekliyoruz sakız gitmezse kesin fançelerin bir kısmı gidecek :img-hyste hayır bişi daalde şimcik bu veliahtcık doğarsa onun bakımıda kızçeye kalacak ne gadersizmiş anam bu kızçe:calis

Durum:
    Okan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Lale Devri Toprak&Çınar
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın TÇ Ailem. :)

Eflarlı Bacım sanırım öyle oldu yani aptalla malum oldu Zümrüt'ün bebe gitti Reyhanın bebe gitti o nedenle Biz ikiz bebişler bekliyor olacağız. :)

Haber01..Com Adlı Site'nın 48.Bölüm İle İlgili Yorumu;

Çınar'dan vazgeçmeyeceğini hakim önünde haykıran Toprak, Çınar'ı bir kez daha kazanmıştır. Büyük aşıklar yaşadıkları ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar veren çift mutlu günler geçirirler ama onların mutluluklarına tahammülleri olmayan kişiler bu mutluluğa gölge düşüreceklerdir.

Çınar'ı kaybetmekten korkan Yeşim yaşananaları engellemek için Sıtkı'yı sahalara sürer. Elinde bıçakla Çınar'ın karşına çıkan Sıtkı, Çınar'ı kanlar içinde bırakır.

Yeşim'in bu oyunları ne zaman son bulacak? Sıtkı'nın yeniden ortalara çıkması Toprak ile Çınar'ın arası yeniden mi bozulacak?

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)