Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lale Devri - Bölüm Yorumları (18)

Durum:
    aslişş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mUrAt HaN RObErT pAtTİnSn
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Lale Devri - Bölüm Yorumları (18)

1-Bölümün En İyi Sahnesi.?
    tabisi mahkeme sonunda t-ç vedalaşması leman sam'ın gül güzeli şarkısıylan favori sahnelerimden biri oldu bu dizide :))
    2-Bölümün Repliği ?
    toprağın çınara benidemi o yalıya götürceksin dediği bölümdeki replikler ve toprağın okanın ofisinde çınara lönk diye oturttuğu sözler iyiydi :img-hyste
    3-Bu Bölümde Hangi Oyuncumuzun Ya da Oyuncularımızın Oyunculuğunu Beğendiniz.?
    Korel Cezayirli muhteşemdi :cheer: tolga& selen son sahne muhteşemdi , selenin kaybettim en sevdiğimi kaybettim dediği sahnedede muhteşemdi etkileyiciydi yani :img-wink:
    4- Bu Bölümde Ki Favori Karajteriniz Hangileri.?
    Ahmet diyim ben buna :img-hyste ne yapiyim çok tatlı ve nazikti adam :img-hyste
    5-Bu Bölümde Sevmediğiniz Karakterler Hangileri.?
    yeşim&sıtkı bataklık gibiler iğrençler kokuşmuş tipitipler :img-hyste
    6-Bölüme 10 Üzerinden Kaç Puan Verisiniz.?
    8 galiba aman ne olursa olsun yeşimin az oldugu bi bölümdü o bile yeter :img-hyste
    7- Gelecek Bölüm Hakkında Ki Kısaca Tahmininiz.?
    okan fançe cok şey soruyon be :img-hyste toprak ağlar , çınar içer sarhoş olur, yeşim çınara ticavüz girişiminde bulunur ama sonuç başarısız :img-hyste:img-hyste
    8- Reytingler Hakkında Ki Düşünceleriniz. ?
    acunun programı yoktu bu yzüden 1. ci olmamız gayet normal ama reyting artışı tabisi toprak -çıanr çifti fragman bile full onlara aitti . ve de Korel Cezayirli etkisi diyelim :whistle2

okan fançe sağol anket için :img-hi:
    Konu NATY&FACU tarafından (22-11-13 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    kınalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Master of the Figures
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi için neden kimse tüyo vermiyor acaba.. yalanda olsa tüyo istiyorum .. çok ihtiyacım var..

Ahmet Toprak olacak ..Çınar kıskançlıktan kuduracak diye tüyo yazın :img-hyste:img-hyste

Sıtkı Yeşimin belası olsun:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Yeşim kafayı yesin hastaneye yatırılsın :img-hyste

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,255

Aldığı Beğeni: 2,034

Bahsedilme
    5 Mesaj

merhabalar.

çok uzun zamandır dizi hakkında yorum yapmıyordum çünkü çınar beyin aşkının büyüklüğünü görüdkçe toprağa yazık olduğu için, yeşimin her oyununa geldiği için artık katlanamıyordum ne izlemeye ne de yorumlamaya.. izlemiyordum son 2 bölümdür falan tam anlamı ile izlemeye başladım baştan sona kadar. toprağın hapisten çıktıktan sonra nasıl bir hayat kuracağını merak ediyordum. geçen hafta bölüm sonrası fragman gelince ben ahmeti falan gördü aklımda o kaıdnın kızının yanında olabileceği gelmişti ama ahmeti hesaba katmamıştım haberim de yoktu hatta fargmanı ilk gördüğümde cansel snmış ve ne alak demiştim meğer oyuncu korel cezayirli ve yeni karaktermiş... merak ediyordum nasıl bir karşılaşma ve hikaye olucak diye.. bölümü izledim ve ahmet karakterini toprağın yeni başlayan hikayesini beğendim.. o eve ilk geldiği andan itibaren hem ahmetin hemde aslının hayatına yeni bir ışık olacağını hissettim.. aslıyı bile iyi edenin o olacağını düşüünyorum . ahmetle olan sahneleirnde ikilinin uyumunu beğendim hele kafede sahnelerde falan süperlerdi.. toprağın onlara yardım etmesi, ahmetin yardımcısı ile olan diyaloglaır, sonra dükkana gelen o adama yardım edişi falan güzeldi.. hatta daha açık söylmeek gerekirse dizideki diğer sahne ve karakterler bir an önce geçsin bitsin ve ahmeti izleyelim diye merakla bekledim... korlebey iiy bir elektirik verdi . tam olarak tanıyamasakta ilerisi için toprağa yoldşa olacağı belli artık naısl hikaye yazılır tam bilmeme ama ben ahmet ve toprakçı olarak yer alabilirim..

çınara gelinc ebendeki kredisini dediğim gibi bitirmişti artık harcadığı çabayı ben boş olarak görüyorum her ne kadar toprak onu hala seviyorsa olsada yaşananlar da büyük suçun çımarda olduğunu düşünüyorum hele de yeni bölüm fragmanını görünce artık pes diyorum yani.. benec toprak o defteri gerçekten kapatsın ve yeni hayatına adapte olsun aslı, ahmet ve nermindi sanırım onalrla küçük ama mutlu hayatı olsun. yeşim ve onun iğrenç oyunlarından, entrikalarından kurtulsun ve çocuğu için geçrekten mutlu bir hayat krusun.. çınarda seviyorum dediği ama ilk anda ona inanmaktan vazgeçtiği için istediği kadar acı çeksin, yeşimle yataklara girsin ,sarhoş olsun ne yaptığını bilmesin ama topraktan uzak dursun...

korel beyi kısa süreli konuk falan diye beklemiştim ben maa jenerikte ismini 4sırada görünce tamamdır bu iş dedim hayırlı olsaun.. ne istediğini bilmeyen bir çınardansa yeni bir hikaye ile Ahmeti tercih ederim..

son olarak da Ahmet ve Toprak forever diyorum..
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar...
    Diziden iyice kopmaya başlamıştım ki son iki bölümdür yeniden ilgim canlandı :)
    Toprak'ın başı dik halleri ve Çınar'a taviz vermemesi çok iyi bir gelişme oldu ve diziyi sıkıcı hallerinden kurtardı. Hele yeni karakterler girdi daha da güzel oldu. Aynı kısır döngüden kurtulmuş olduk. Artık tek bir iyi karakter ve onlarca tuhaf karaktere mahkum kalmayacağız. Dizide Toprak dışında herkes ya kötü ya dengesiz, ya uçkur düşkünü yaşlılardan oluşuyordu :img-hyste Bir tek Toprak çölde vaha vazifesi görüyordu bu da az geliyordu. Bu kadar çok kötü, insanı yoruyordu :icon_whis Şimdi umarım Ahmet ilerde psikopata falan bağlamaz, umarım kız kardeşi normale döner ve sevimli ve iyi bir kız olarak dizide devam eder :img-wink: öğretmen hanımdan eminim o zaten süper. Artık Taşkıranlar ve Ilgazlar dışında normal ve iyi insanlar izleyebilelim. Bu diziyi izleyen yabancı birileri bizim ülkemizde herkesin garip ve entrikacı olduğunu sanacak yoksa :img-hyste

Çınar'a artık hiç kızgın değilim, Yeşim'e de. Onlar umurumda bile değiller çünkü. Ve en çok istediğim şey dizinin sonunda Yeşim'le evlenmiş ve her gün ayrı bir entrikanın içinde iyice zavallılaşmış bir Çınar görmek :) İnanın ki ikisini bir birine çok uygun buluyorum artık. Düşünsenize her gün ayrı bir yalan içinde yaşayan Çınar sevgili Yeşim'inin peşinde kucağında Berk bebekle oğluşum oğluşum diye dolansın dursun :img-hyste Yeşim'de o muhteşem vücudu ve şık kıyafetleri ile keyfine baksın :img-wink: Yeşim bunca şeyi yapıp hala herkesten iyi anne ve saygıdeğer bir kadın muamelesi görüyorsa artık Çınar'ı fazla fazla hak etmiş demektir (Çınar'da hak edilecek bir şey sayılmaz artık ama olsun :)) bu kadar kötülüğün içinde böyle cezasız kalabilmek herkesin harcı değildir ne de olsa.

Toprak'ıma gelirsek, Ahmet ona aşık olur ama bizim ki olmaz. Olsun aşık olmak şart değil. Çınar'a aşık oldu da ne oldu? görmediği hakaret yaşamadığı kötülük kalmadı. Şimdi kendisini seven düzgün ve etrafında her saniye onlara yapışacak eski bir sevgilisi olmayan bu adamla mutlu olsun :img-in_lo O kız kardeşi iyileştirsin. O pastahanede sevgi dolu, entrikadan, düzenbazlıktan, yalan dolandan, hainlikten uzak mutlu mesut yaşasın. Ve bu dizi bu sezon bitsin!

Durum:
    kanaysece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    dertler, derya...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam LD ailem.
    Ahmetoprak'ı sevdim yalan yok :img-wink: Sahneleri bana çok eğlenceli geldi. Özellikle beraber börek yapma sahneleri yok mu Selen çok tatlıydı orda :img-in_lo Korel'i de sevdim ses tonu falan çok şeker geldi bana.

Vedaları ah o vedaları yok mu . Sanırım o sahnede ağlamayan TÇ'ci yoktur. ..:icon_sorr Ben çok fena oldum da . Toprak sürekli ağladı yavrum. Hele hele Yağmurun altında ağlaması ordaki teyzeye kaybettim, en sevdiğimi demesi tüylerimi ürbertti.

Zümrüt Sultan oh iyi yapıyorsun Necip'e . Şuanda çınarda neciipte yanlış yoldalar . .. Ama mutlaka dönüp dolaşıp size gelicekler eminim . . .

FRAGMAN :

Evet ben hüngür şakırt ağlaya duruyım bir baktım piii fragman çıkmış . Çınar bey tv 'de açmış Toprak'ın resmini okşuyor bizim kız desen yüzüğünü okşuyor. Zümrüt sultan necipe son bir kez şans veriyor :img-beee: Bırak Sultanım ya gelicek diyorum sana gelicek.

Ve esas çiftimiz (!) YÇ saçmalığına geliyorum hazır mısınız :img-hyste

Yeşimin biz bunları daha öncede aşmadık mı çınar deyişinden fenalık geldi tamam kızım anladık yahu :865323 Fragmanın resmini çekiyordum az önce foruma eklemek için fark ettimde çınarın kıyafeti aynı yahu boşandıktan sonra içmiş bizim oğlan. Fragmana sinirlenen bacılarım varmış aaaa siz bilmiyor musunuz yeşim çınarı nerde sarhoş görse sadece orda sıkıştırıbiliyor .:img-wink: O yüzden hiiç takılmadım .

Son olarak mapus damlarındaki cleymeny bacımın yorumunuda aktarıyım size buyrunuz :

Kendimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum.Tertemiz saf bir aşkımız vardı bizim. TÇ aşkı öyle sıcak öyle güzeldi ki hala da öyle benim gözümde ama içimden bir şeyler kopup gitti.Bu kadar üzüleceğimi tahmin bile edemezken oturdum ağladım.İnanamadım kendime.Hani diyorduk ya '' BİZ BU AŞKA AŞIĞIZ.'' diye.Gerçekten benim hayatım onlar olmuş.Belki bazılarınıza komik geliyor ama oturdum hüngür hüngür ağladım.O şarkıyı zaten her duyduğumda gözlerim dolar ama TÇ olunca işin içinde ben kendimi daha fazla tutamadım.Ahmet iyisin hoşsun çok çok hoşuma gittin gerçekten ama olmuyor işte Çınar'sız Toprak, Toprak'sız Çınar'da olmuyor.Ben bunu eski sahneleri tekrar tekrar izleyince daha iyi anlıyorum.Hani hep senaryolar üretiyorduk ya...TÇ boşanır yeni bir jön gelir vs. Keşke TÇ boşanmasaydı da yeni bir jön gelmeseydi.Ben ne istediğimi bilmiyor gibi görünebilirim ama bir anlık kızgınlıkla Çınar'a bir ton laf ettim.Haketmedi mi? Hepsini haketti! Ama işte onlar artık öyle bir bütün olmuşlar ki gözümde...

Çınar: Seni seviyorum ve hep seveceğim!

Kelimeler boğazımda düğümleniyor.Bu bir dizi ama ben öyle çok bağlanmışım ki.Şimdi Aleyna bacımı çok daha iyi anlıyorum...Neyse çok söyleyeceğim şey yok ama tek temennim TÇ'nin güzel bölümlerinin geri gelmesi... Ayrıca Yeşim'in foyalarının ortaya çıkması...

Biz bu diziyi TÇ için sevdik çünkü...

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)