Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
27 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Leke - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Leke

Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir.
    Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur... Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.
    Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh… Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip
    Arkadaşlar hepinize merhaba, dizinin resmi sitesinde genel hikayesi bu şekilde yazıyor. İzlediğim fragmnalara göre sanırım Yasemin karakteri Burak Sevinç'in ortağı olduğu organizasyon şirketinde çalışıyor ve Burak'ın arkadaşı tarafından tacize uğruyor fragmanda izlediğim kadarıyla ve bu olayın kapanması için Burak Sevinç canlandırdığı karakter kıza para teklif ediyor ve tokatı yiyor fragmanda fragmanlar ilgimi çekti güzel bir dizi olacağa benziyor bakalım haftaya salı başlıyor inşallah bol reytingli olur

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    77
    Verdiği Beğeni
    284

Aldığı Beğeni: 601

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart 1. Bölüm Fotoğrafları

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    219

Aldığı Beğeni: 315

Bahsedilme
    3 Mesaj

İçim şişti. Bir bölümde yaşanan dram üç sezona bedeldi. Kız bütün bunlarla nasıl baş edecek acaba? Binbir gece cosplay diyorlardı ama bu bildiğin bambaşka bir şey olmuş. Bir adet başına her türlü kötülük gelen iyi niyetli esas kızımız, bir adet yanlış arkadaş kişisi, bir adet ******** -sövüyorum valla sansürleyerek tabi- CEO yardımcısı, bir adet her şeyi yanlış anlamaya meyilli esas erkeğimiz sevgili CEO yardımcımız, bir adet çalışanlarının yüzüne gülen arkadan iş çeviren patroniçe(!), bir adet kötü polis büyük ihtimalle esas kıza takık, bir adet esas erkeğin öğüt aldığı bilge adam, bir adet ben sorunluyum diye bağıran esas erkeğin kardeş kişisi, bir düzine zengin şımarık adamlar, bir tane her şeyden habersiz duyacağı günleri dört gözle besleyen esas kızın kardeşi masum çocuk-yerim-,bir adet kardeşleri birbirine düşüren sırlarla dolu anne kişisi... Unuttuğum varsa söylemeyin yoruldum. Tam shipimi buluyorum, araya türlü türlü imkansızlıklar giriyor. Bundan sonra ne olacak çiftime. Esas erkek dünden hazır milleti suçlamaya, ön yargılı davranmaya. Esas kız desen çok iyi niyetli ama çok zor durumda. İşitme engelli kardeş desen çok umutlandı duyacağı için. Bu süreçten sonra siciline işlenecek her şey kızın, velayeti çok zor alır. Üstüne para da kayıp. Üstelik kadına borçlandı. Umarım binbir gece tarzı bir durum yaşanmaz.Senarist aynı ama Cem öyle biri olmasın mümkünse. Sinirlenince ship mip dinlemem silerim. Ama ben çiftin uyumuna bayıldım. Fragmanlarda da çok hoş geldiler gözüme.

Bölümden bir şey öğrendim ama. Arkadaşını iyi seç. Şirinlerden çekiyoruz salı günleri...

Yasemin'in Cem'in kollarına doğru düşmesi ve Cem'in onu tutması... Zira ben düşsem kendimle birlikte en az üç kişiyi daha düşürürdüm. Abla kardeşin ilişkisine de bayıldım. Çok naifler. Tabi benim başka shiplerim de var. Cem ve tatlış köpeği, Cem ve Arda, Cem ve halası... Amir rolündeki adamı eşofmanla görmeyince tanıyamadım. Çok sinir bozucu bir karakter olmuş. Yasemin'e takmasa kafayı. Zaten ortada bir adet iyi ceo, kötü ceomuz var. Kötü polis istemiyorum açıkçası.

Ayrıca Ceza ile Yıldız ablama bir kez daha düştüm. Şarkı seçimi efsane olmuş. Eski de bir şarkı. Beğendim valla. Yolu açık olsun.
    Konu Saykos tarafından (16-04-19 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

4. Beğenenler;
    angelic (16-04-19), deren1970 (17-04-19), Nergiz Bloom (17-04-19), SELVERR (17-04-19), Yasemingll (16-04-19)

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

esas kizi cikaracagim diyorum bir yerden ama nerden?hayat bazen tatlidir'daki bizim asya'ymis.dizideki dramatik olaylarin yanisira bu esas kizin oyunculugu yordu beni.az naturel oynasaniz ne olur yani ?asgari mimik ve goz ifadesine davet ediyorum asya'cim seni..

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, diziyi izledim özellikle hiç reklamsız yayınlanması ilk bölüm olduğu için güzeldi.Diziyi beğendim izlerken gerçekten etkilendim insanlara iftira atmak ne kadar kolay diye düşündüm.Tek başına saf onurlu şerefiyle yaşamaya çalışan gencecik bir kızın başına gelenler gerçekten kötüydü.Özellikle küçük oyuncu ve esas kız rolündeki oyuncunun işaret dilini öğrenip dizide bunu göstermeleri harika olmuş. Yasemin o kadar badireden sonra en yakın arkadaşının yaptığı ii öğrendi patronundan borç aldı büyük ihtimal patronun kötü kardeşi kızın çantasından parayıda almıştır amelyat parasını da kaybetti kızcağız bir de hukuk öğrencisi günahı suçu olmadığı halde sabıkası olacak şimdi ve en önemlisi de Cem'e o kadar verdi veriştirdi Cem onu karakolda görüp neden orda olduğunu öğrenirse büyük ihtimal Yasemin'e tekrar aynı söylediği sözleri tekrarlar ya da kızcağızın hikayesini öğrenip yanında işe alabilir. 2. bölüm fragmanını dizi bitince yayınlamadılar halbuki hemen verirlerdi bakalım gelecek bölüm neler olacak bol şans ve reytingler diliyorum.

7. Beğenenler;
    Saykos (17-04-19)

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 26 kullanıcı var. (2 üye ve 24 konuk)

1. turkumm,
  2. Mehmet2006

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri