Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (3)

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  KIRÇİÇEĞİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.03.2006
  Yer
  '' Umutlar Diyarı ''
  Mesajlar
  3,023
  Konular
  6
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (3)

  Yani Tahir'i Zühre sevmeseydi artık yahut hiç sevmeseydi
  Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden?

  Leyla Mecnun'u sevmeseydi, Mecnun ne kaybederdi Mecnunluğundan? Mecnun yine Mecnun olarak kalırdı. Mecnun yine Mecnun olarak yer alırdı gönlümüzde. Ve ben yine de severdim Mecnun'u hatta daha çok severdim :img-in_lo

  Neler oluyor, oldu, bitti, neydi, suçlu kimdi, hata kimdeydi vs. bilmiyorum. Göz ucuyla gezdirdiğim ve de babamın* anlattığı kadarını biliyorum. Yaşanan olaylar üzücü. Bi o kadar da sinir bozucu. Hiçbir oyuncunun hakkı yoktu bizlere bunları yaşatmaya. Hiçbirinin hakkı yoktu hayal dünyamıza bu şekilde balta vurmaya... Ne yapsak? Elden bişi gelmiyor. Çünkü hayatımızın merkezinde olan bi durum varsa o da şudur ki; olacak ile öleceğin önüne geçilmiyor!!!

  Bundan sonra neler olur, nasıl yol izlenir, kim gelir, kim gider, dizi ne olur onu da bilmiyorum. Bildiğim tek şey giden karakterler arasından en çok Arda'ya üzüldüğümdür! Ushan yorumlu Arda'dan yoksun bırakıldığım için daha çok kızıyorum Ushan'a! Daha çok kızıyorum Ezgi'ye! Profesyonel olamadıkları için daha bi sinirleniyorum! Daha bi üzülüyorum!

  Leyla da Leyla diye diye Leyla'dan olduk iyi mi :img-hyste Ki ben bu duruma üzülmedim desem yeridir. Yaşananlardan bağımsız olarak söyleyebilirim ki Leyla'dan zaten soğumuş idim.! Ne yapsam da ısınmıyordu bu yürek! Ezgi yorumlu Leyla'yı bi türlü tam anlamıyla kabullenememiştim! Bundan sonra o karakter olur mu, başkası mı canlandırır bilmiyorum. Piiii ben de bugün hiçbişi bilmiyorum yahuu :img-hyste Neyse Burçin Terzioğlu takdir ettiğim, sevdiğim, beğendiğim bir oyuncudur ama bence Leyla karakterine yaş olarak uygun değildir. Görünüş olarak daha bi çıtır birileri lazım sanki. Yine de castı yapacak olanlar düşünsün diyerekten çıkıyorum bu işin içinden...

  Burak abideki bu engin görüş, hayal dünyası varken diziye hiçbişik olmaz diyorum ben. Kaldı ki elimizide karakterleri oturmuş karakterler, kendilerini son bölümde hepten aşmış oyuncular var! Yanisi ben de diyorum ki kalan sağlar bizimdir! İsmail abi, Mecnun, Yavuz, İskender varken bu dizinin sırtı yere gelmez. Tabüsü Burak abinin kalemi ve Onur abinin varlığı da bunda etkendir!!!

  Bu arada her ne hikmetse hangi diziye gönülden bağlansam ya senaryo sapıtıyor, ya karakterler yozlaşıyor, ya oyuncular değişiyor ya da karakterler ölüyorr bilemedim bende mi var acep bi durum piiii benim gibi sadık izleyice ne diye bağlanıyosun ki hep böyle! :865323 :img-hyste

  Yazıcam fırsat bulamamıştım hiç hazır gelmişken yazıp da gideyim aklımda takılı kalanları... Hanisi Leyla gitmişti ya hanisi Mecnun da kuğulu parkta yalnız dururken bişiler anlatıyordu yoksa Leyla gitmeden önce miydi piii yine kısa devre yaptı bünye :img-heh: Neyse işte Mecnun ''Sanki denize daldım da hayat durdu benim için'' gibisinden bişiler demişti işte sanki Mecnun gerçekten o zaman o denize dalmış da, derin bi uykuya dalmış gibi geliyor bana. Dizinin tümü rüya olabilemez de, o andan sonrakiler kabus olabilir. Leyla gitmiştir Arda ile ve Mecnun yalnız kalmıştır yaban ellerde. :icon_sorr Yeni Leyla'ya gerek de olmayabilir, İsmail abimiz gibi en kralından bekleyebilir aşkını Mecnun... Yeter ki hissedebilelim o acıyı da, sevdayı da, ayrılığı da, baharı da, kışı da... :img-in_lo

  Kanda bye


  * : Babamın izlediği ilk dizi olması sebebiyle bile özeldir bu dizi benim için! Canım babam, diziyi izleyebilmek için uykusuz kaldığı yetmiyormuş gibi dizi hakkındaki haberleri de vakit kaybetmeden bana ulaştırıyor. :img-in_lo Böylesine özel bi dizi işte Leyla ile Mecnun umarım bu özelliğine kimse dokunamadan aynı şekilde devam edebilir!

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  04.07.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  20,414
  Konular
  23
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 15

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Diziden kopmalar olacağı konusunda katılmıyorum, bence dizi eski tadıyla devam edecektir. Dizinin reytinglerinin trt içersinde çok yüksek olmadığını biliyorum, Sakarya Fırat ve Küçük Hanımefendi gibi dizlerden sonra geldiğini duymuştum bir yerde.

  Bu arada Aralık ayına kadar devam edip sonra biteceğini nerdne çıkarıyorsunuz ki, zaten anlaşmalar 13 bölüm üzerinden yapılıyo, sonrasında devam edeceğine de eminim ben. Koaly koaly bitmez bizim dizi. Bitmesinde zaten.
  -

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  04.06.2009
  Mesajlar
  34,327
  Konular
  10
  Verdiği Beğeni
  184

  Aldığı Beğeni: 92

  Bahsedilme
  4 Mesaj

  Standart

  " Kadına Şiddet Uygulayan Erkek Erkek Değildir " Repliğide Popülizm idi. Birçok Yorum Okuyorum Herkes Tepkili Gösteriyor. Konuşmasa Çıkarılmayacak'mıydı.

  Hele Bir Yorum Çok Hoşuma Gitti.


  genç bir oyuncuyu yediği dayaktan sonra açıklama yaptı diye kovmak, bu ülkeden neden uluslararası bir oyuncu çıkmadığının cevaplarından biri

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  juwel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  13.06.2005
  Yer
  ...
  Mesajlar
  432
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 21

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ezgi asaroğlu'nun tamamen menajer kurbanı olduğunu düşünüyorum açıkçası. yapılan açıklama yapım şirketinin de dediği gibi olayı magazine taşıyor çünkü. bu dayak haberi çıkınca herkes tepki gösterdi ushan çakır'a, arda'yı sevdik ama bu olmadı diziden çıkmalı yazıldı bütün sosyal platformalarda. ama gelen basın açıklaması haklıyken haksız duruma düşürdü ezgi'yi. basın açıklamasına bakıyorum dört kere beste adı geçiyor ama asıl ayıbı yapan kişinin adı bir kere. kime kinlenilmiş tam olarak anlayamadım. bize ne beste ve ezgi'nin anlaşıp anlaşamamasından? mesele bu mu yani. "sonradan dahil olan beste baş rol oyuncusu ezgi'yle anlaşamadı" olayı bu durumda zerre alakadar eden bir durum değil.

  beste bereket'in azmettirmesi ne demektir herşeyden önce? mafya mı bu insanlar, belli ki bir olaylar olmuş beste sevgilisine git ezgiyle konuş bu işi hallet demiş, ushan çakır insanca konuşmak varken terbiyesizliğin dik alasını edip şiddet uygulamış? beste bereket'in azmettirme olayı nedir yani, git ezgi'yi döv boğazını sık yapabiliyorsan öldür mü dedi? buna inanan var mı gerçekten? ezgi asaroğlu'na üzüldüğüm kadar beste bereket'e de üzüldüm. belli ki menajer kendince açıkgözlülük yapıp açıklamanın içine bolca "herkes yerini bilsin" sıkıştırmiş ezgi de bir anlık sinirle kabul etmiş. olaylar durulduktan sonra açıklamadaki yanlışı kendileri de görecektir.

  diziden çıkartılmasının ardında başka art niyetler olduğunu zannetmiyorum, dayak olayının basına yansıtılması olduğunu hiç sanmıyorum. şu açıklamanın ardından neler yaşandığını bilmiyoruz belli ki yapım şirketi bağımsız davranılmasına kızmış, sözleşmeyi ihlal eden durumlar var diyorlar zaten.

  dizi oyuncular çıktıktan sonra gayet güzel devam eder. mesela kapalıçarşı örneğini vermek istiyorum. dizi en yüksek reytinglerini nejat işler çıktıktan sonra da almıştı. ama senarist hatası o diziyi bitirdi. aile dizisi oldu alacakaranlık kuşağı. işin içine herşey girdi diziyi de çizgisindne çıkması bitirdi zaten oyuncu değişikliği değil. burada senaristle rorada yapılan hatayı kendilerine örnek alarak devam ederlerse hiçbir prüz çıkmaz kaldı ki dizi her türlü absürtlüğü kaldırabilecek düzeyde zaten.

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  04.06.2009
  Mesajlar
  34,327
  Konular
  10
  Verdiği Beğeni
  184

  Aldığı Beğeni: 92

  Bahsedilme
  4 Mesaj

  Standart

  Bende Böyle Düşünüyorum Menajerin Hatası Olabilir Ama Bu Konuda Biraz Daha Babacan Davranabilirdi. Şimdi Bu Olay Dahada Magazinsel Hale Gelmeyecek'mi.


  Burda Burak Bey Zor Duruma Düştü Burak Bey 2 Hafta Önce 29 Bölümü Senaryosunu Kafasında Kurgulamıştı. 30.Bölümden İtibaren Her Şey Değişecek. Sil Baştan Yazılacak.

  Şimdi Leyla Karakteri Dizimizden Tamamen Çıkarılırsa Arda İle Evlenirse Veya Arda İle Giderse Bizim 29.Bölüm İzlediğimiz Her Şey Bir Hayal Yalan'mı Olacak. Ben Kendimi Kandırılmış Hissederim Açıkçasını Söylemek Gerekirse.

  Tabi Basın Açıklamasında Yapılan Bir Yorum Dikkatimi Çekti.

  "Sulh ve itidal önerilerimizin Sn. Asaroğlu tarafından reddedilmesi üzerine..."
  Şimdi Canı Yanan Birisinin Susmasını Beklemek Ne Kadar Doğru.? Sonuçta Canı Yanmış.! Kafasını Kaldırıma Vurmuş ALLAH Korusun Ölebilirdi. Canı Yanan Birisini Susmasını Bekleyemeyiz.!

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (9)
  By $A$K!TO in forum Leyla ile Mecnun
  Cevaplar: 996
  Son Mesaj: 22-08-13, 20:47:13
 2. Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (8)
  By erbenur in forum Leyla ile Mecnun
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 17-10-12, 18:04:21
 3. Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (7)
  By erbenur in forum Leyla ile Mecnun
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 27-03-12, 22:31:37
 4. Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (6)
  By MeMoLiSa in forum Leyla ile Mecnun
  Cevaplar: 999
  Son Mesaj: 21-02-12, 18:00:41
 5. Leyla ile Mecnun - Bölüm Yorumları (1)
  By mxrxt in forum Leyla ile Mecnun
  Cevaplar: 994
  Son Mesaj: 02-08-11, 06:17:13

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.