Sayfa 104/104 İlkİlk ... 45494100101102103104
519 sonuçtan 516 ile 519 arası

Konu: LOST - FİNAL Spoiler

Durum:
    Ercilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Alminerva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bölümünü finaline tercih ederim.Sinema filmi tadında çok güzel bir bölümdü.Finalden daha fazla yer etmiş zihnimde.

Finalin böyle belli belirsiz olması ,bazı şeylerin izleyicinin hayal gücüne bırakılması aslında en beğendiğim taraftı finalde.Ama her bölümde ayrı bir soru işareti yaratıp ,sonradan bu soruların cevaplanmaması biraz hayalkırıklığı yarattı doğrusu
    Aynen pilot bolum nerdee final nerdeee:whistle2:865323
    bu konuda dertliyim oysa ben cok sey bekliyordum finalden
    ama yok cevaplanmadi sorular
    biz illa finalde diyil oncesinde de bekledik cevaplari ama onlar coguna cevap vermediler:img-beee:
    cogu cevaplariysa hayalkirikligi yaratti fisilti blacksmoke falan aklimda kalanlar:calis
    ben farkli bi final beklerdim dedim hep diycem olmadi bu final yakismadi:865323
    ve cok ozledim ben diziyi karakterleri Sawyer'i:img-in_lo

Durum:
    Lost_Mystery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    LOST
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ffatma12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün lost un finalini bitirdim ve ben çok beğendim beğenmeyen ve izledikten sonra anti lostçu olan fanlara da aşırı kızdım.bu finalin neresi beğenilmez gayet güzel harika bitti her sahnesinde ağladım.neymiş efendim sorular cevaplanmamış bence cevaplandı dikkatli izlediğimizde bunu anlarız zaten heykeli kim yapmış onu merak ediyorlarmış bence bu sorunun saçmalığı=dharma evlerini kim yaptı ya.
    zaten nedense diğer milletler beğenmiş genelde biz türkler hiçbişey beğenmiyoruz ondan kaynaklanıyor olabilir:img-hyste
    jack ölürken kafasının üstünden geçen uçağa o bakışlarla bakması muazzam değil miydi?hele vincent ın gelmesi ne kadar duygu yüklüydü kimse yalnız ölmez buna ilavetendi o cümle.o kadar jack demişti live together die alone...
    kahramanımızında yalnız ölmediğini görmek hem sevindirdi bunun vincent olmasıda üzdü.

gayet güzel bir finaldi.
    jack ın dumancanavarı locke la kavgasını biçok kere daha izleyebilirim yada birbirlerini hatırlama sahnelerini.şimdi her lost la ilgili şeyler gördüğümde efkarlanırım ben:img-hyste
    her sahne o kadar derin işlenmişti ki.:icon_sorr

bunlar aslında araftaymış değil işte böyle anlayanlar finali beğenmiyor bak her şey gerçekti bizim izlediğimiz her şey.sadece 6.sezonda bunların uçaktan kurtuldukları uçağın düşmediği bir alternatif zaman vardı ya işte sadece orası araafmış.herkes elbet bir gün ölüyor ordada jack in babasının dediği gibi zaman kavramı yok yani kate sawyer claire kurtulmuştu ya elbet bir gün öldüler belki 10 belki 30-40 yıl sonra ama öldüler mesela benjamin le hurley de belki yaşadılar 400-500 yıl ama öldüler ölüncede araf a gittiler orda sevdikleriyle buluşup bir nevi arındılar çünkü birbirlerini hatırlamak (öldükten sonra) zordur derler onlarda birbirlerine bağlılardı işte hatırladılar ve sevdikleriyle beraber yarım kalmıştı ya dünyada hayatları orda devam ettiler işte sevdiğim olay buydu finalin insana sevdiklerinizle öteki taraftada buluşursunuz yarım kalmış hayatlar devam edebilir ifadesi güzeldi.zaman dilimi farklı demiştim ya mesela juliet ölürken alman hesabı öderiz işe yaradı falan demişti o saniyede her şeyi yaşadı.(bizim 6.sezondan beri izlediğimiz her şeyi).jack de mesela öldüğü anda yaşadı her şeyi zaman çok farklıydı.
    ama dediğim gibi her şey gerçekti son sezondaki alternatif zaman hariç.
    Öldüğü anda yaşadı derken?? Of benim kafam hala karışık. Mesela Juilet'in alman hesabı öderiz demesi aslında altenatif evrende oluyodu ama bizim juilet niye böyle bi şey diyo. anlamadım uf

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Lost_Mystery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öldüğü anda yaşadı derken?? Of benim kafam hala karışık. Mesela Juilet'in alman hesabı öderiz demesi aslında altenatif evrende oluyodu ama bizim juilet niye böyle bi şey diyo. anlamadım uf
    evet öldüğü an yaşadı o 1 dakikada bizim 6.sezon izlediğimiz olayları bir hayatı yaşadılar zaman farklı işte.araftaki 30 sena burdaki 3 dakika falan.
    juliet te öldüğü an yaşadı onları bi anda ama hatırlamıyordu alman hesabı muhabbetinde hatırladı.zaten ölmek üzereyken bu dünyada bile değildi ki araf taydı.öp beni demişti ya sawyer a onuda araftayken söylemişti.
    jack te hani ölmek üzereyken ağaçtan salınıyordu ya oda o zaman yaşadı araftaki zamanını.çünkü yüzündeki çizik o zaman oluştu zaten bakışları ve tavırları bunu belli ediyordu.
    işin özü öldükleri o kısa anda araf ı yaşadılar yolu buldular ve artık huzura kavuştular.

edit:alman hesabını neden dedi.
    dedi çünkü;
    sawyer la birbirlerine dokununca bikaç imge gördü sonra yemek yemeliyiz dediler ya birbirlerine juliet te alman hesabı yaparız dedi.ama sonra birbirlerini hatırladılar o zamanda öp beni dedi zaten

Durum:
    pnshy_bkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

finali izledim bence çok güzel olmuş. Jack bu adaya bişi yapması için geldiğine inanıyodu o şeyi yapmadan ölmiceğinide biliyordu. en sonunda yapması gerekeni yaptı ve öldü. yani yaşananların rüya olarak yorumlanması bana saçma geldi. Jack bu adada tam uyandığı yerde öldü.

final bölümünde karakterlerin birbirine dokununca diğer hayatlarını hatırlamaları çok güzel olmuş. Jacob onların kaderini değiştirsede yine aynı şeyleri yaşacaklarını gösterdiler. en etkilendiğim sahne Sawyer&Juliet sahnesiydi. 'işe yaradı' ölmeden önce söyleyemediği bi laftı Juliet'in.. Flashside düşünülmesi gerçekten çok mantıklı olmuş

Jacob olmasa Sawyer mektup yazmamış oldu ve nefretini biraz olsun dizginledi, Jack eski eşinin odasına girip onunla hiç evlenmicekti,Sun&Jin evlenmicekti vs..

şuana kadarki en iyi sezon finalide kesinlikle 5.sezon. Juliet'in aşağıya çekilmesine çok üzüldüm sevdiğim bi çiftti SJ.

herkesin birbiriyle önemli bağlantıları varken Kate sadece Sawyer'ın sevgilisiyle karşılaştı. daha güçlü bi bağlantı kurulabilirdi. Sayid'te aynı şekilde

Benjamin bi yerde 'Türkçe biliyormusun' dediğinde çok heyecanlanmıştım ya

diziyi merakla izlerdim şuandada yeni bölümü olsada izlesem diyorum çok alışmıştım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri