Sayfa 1/250 123451151101 ... SonSon
1249 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lost - Spoiler

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  enderakgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  05.08.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  96
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Lost - Spoiler

  yaa arkadaşlar lost başlığı çok genel olmuyo mu yane herşey oraya yazılıo da. yeterince kişi konuştuğuna göre başlıkları daha spesifk yapsak daha iyi olur gibime geldi çünkü okul zamanı pek zamanım olmuyo herşeyi okumaya,direk istediğimi okumak daha iyi olur herhalde.hem de beyaz yazmakla uğraşmayız.:)
  Animasyonlu (hareketli) imza kullanmak imza kurallarina aykiridir.

  MardiGras
  Super Moderator

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  22.06.2005
  Yer
  Montclair
  Mesajlar
  20,685
  Konular
  36
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  evet ya dün de ben aynı şeyi düşünmüştüm zor oluyor hakikaten.. gelecek bölümler hakkında ipuçlarını falan burdan konuşalım.. öğrenmek istemeyen arkadaşlarda böylece mağdur durumuna düşmezler.. hem koskoca lost başlığına iki tane konu yakışmıyor ya teoriler karakterler hakkında başlıklar felan açalım genişletelim bölümümüzü değil mi ama:img-wink:

  yeni bölüme 17 saat 27 dakika gibi bişey kaldı:happy0064 .. bu bölümün desmondla ilgili olduğunu biliyorum.. cindy ve çocukları hakkında bilgiler verilecek. en çok merak ettiğim sey ise desmond'un geleceği görme yetisinin geçmişi ve geleceği.. özellikle bir spolier okumuştum ve çok üzüldüm..

  isteyen okusun des ile charlie tartışıyorlarmış ve desmond'ta charlie'ye ne olursa olsun sen öleceksin diyormuş.. inşallah ölmez ya.. charlie'nin yüz mimikleri beni öldürüyor kalsın isterim dizide

  bu arada youtube linki vermek yasak mı acaba.. diğer linklerin yasak olduğunu biliyorum ama belki youtube değildir..

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  22.06.2005
  Yer
  Montclair
  Mesajlar
  20,685
  Konular
  36
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  bu yazıyı okumuştum geçenlerde forumda verildi mi bilmiyorum verildiyse şimdiden kusura bakmayın arkadaşlar.. bu yazıyı 3x07 bölümüne kadar izlemeyenlerin okumaması daha iyi olur sanırım çünkü lost ile ilgili bayağı bir ipucu mevcut..

  Okuyun ve siz karar verin


  LOST İPUÇLARI

  Sizin sorularınız var, onların da cevapları. Entertainment Weekly Dergisi, kendi okuyucularından gelen 2 bin soruyu eleyerek, en çarpıcı olanlarını Lost yapımcılarına yöneltmiş. Ortaya harika bir röportaj çıkmış. Direkt olarak Lost yapımcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse’un ağzından yanıtlanmış soruları yazının devamında bulabilirsiniz.


  MICHEAL ve WALT’A NE OLDU?

  Carlton Cuse: Bu sezonluk Michael ve Walt’un hikayesini biraz durdurduk ama bu hikayenin bittiği anlamına gelmiyor. Hiçbir bilgi vermeden Michael ve Walt’u tekneyle yollamak çok garip olurdu. Eğer Lost’a daha geniş açıdan bakarsanız hikayenin çözülmesi bir döngü şeklinde ve bu hesaplanmış bir yaklaşım. Evet Michael ve Walt’un hikayesine geri döneceğiz ama bu yüksek ihtimalle dördüncü senenin hikayesi olacak.

  Damon Lindelof: Michael ve Walt adadan ilk “ayrılan” kişiler. Ancak asıl soru şu: Adadan “ayrılmak” ile anladığımız ne?

  DİĞERLERİNİN (OTHERS) HİKAYESİNİ BİR SEFERDE Mİ GÖRECEĞİZ, YOKSA BU ZAMANA MI YAYILACAK?

  Lindelof: Aslında Diğerleri’nin (Others) hikayesi şimdiden çözülmeye başladı bile. Belli başlı karakterlerin Diğerleri’ne nasıl katıldıklarını öğrenmeye başlayacağız. 7. bölümde Juliet’in adada doğmadığını, adaya dışardan geldiğini ve Diğerleri’ne katıldığını öğreniyoruz. Bu da demek oluyor ki Diğerleri’nden bazıları adada doğmuş, bazıları ise dışardan gelip adadakilere katılmış. Ama ne oldukları ve ne yaptıkları, onları oraya kimin ve ne için koyduğundan daha önce açıklanacak.

  Cuse: Diğerleri ve Dharma arasındaki bağ 11. bölümde açıklığa kavuşacak.

  TEKRAR NE ZAMAN LIBBY’İ GÖRECEĞİZ? HURLEY’İN OLDUĞU AKIL HASTANESİNE NASIL GİTTİĞİNİ ÖĞRENEBİLECEK MİYİZ?

  Cuse: Şimdilik verebileceğimiz tüm bilgiyi verdik. Bu da 4. senede çözülecek gizemlerden bir diğeri.

  Lindelof: Libby’nin hikayesinde bir tane belirgin eksik parça var. Geçen sene sezon finalinde Desmond ile karşılaştığını, ona teknesini verdiğini ve Libby’nin kocasının öldüğünü öğreniyoruz. Bunun yanında Hurley ile aynı akıl hastanesinde bir süre kaldığını da öğreniyoruz. İzleyicilerin cevaplanmasını istediği soru ise şu: “Libby A noktasından B noktasına yani Desmond’dan akıl hastanesine nasıl gitti?” Biz bu sorunun cevabını biliyoruz ama bu cevabı açıklamanın tek yolu, sahil sakinlerinden olmayan birinin geçmişine ait görüntüleri (flashback) göstermek olacak.

  KATE’İN GÖRDÜĞÜ ATIN ANLAMI/ÖNEMİ NEDİR?

  Cuse: İzleyiciler bu atla ilgili çok şaşırmış görünüyorlar. Şöyle diyebiliriz: Kate’in atından Jack’in babasının görünmesine kadar, adada pek çok olay meydana geldi. Bu sezon içerisinde bunları daha iyi anlayacaksınız.

  Lindelof: Bu görüntülerin doğası nedir? Tanım olarak görüntüler gidip dokunabileceğiniz ya da diğer insanların görebileceği şeyler değillerdir. Ancak Kate’in atı gerçek. Fiziksel dünyamızda yaşıyor. Sawyer görüyor, Kate gidip dokunuyor. Peki bu at Kate’in kaçışında rol oynayan ata kesin bir benzerlik gösteriyor mu ya da aynı at mı? İşte asıl soru bu. Dizinin tamamına baktığımızda Christian Shepherd’ı (Jack’in babası), Yemi’yi (Mr. Eko’nun kardeşi), atı ve Walt’u (önce Shannon’a sonra Sayid ve Shannon’a tersten konuşurken) görüyoruz. Peki bunların hepsi aynı şekilde görüntüler mi? Yoksa hepsi birbirinden farklılar mı?

  Cuse: Bunları aynı zamanda “Kate’in Atı ve Sayid’in Kedisi” adlı yan ürünümüz olan canlandırılmış hayvanlar bulunan komedi dizisi için kullanıyoruz.

  Lindelof: Evet bu doğru. Sayid’in kedisi 11. bölümde karşınıza çıkacak. Şaka yapmıyoruz.

  Cuse: Canlandırılmış hayvanlı komedi dizisi şaka tabi.

  1. SEZONDA JACK VE KATE’İN MAĞARADA BULDUĞU İKİ İSKELETİN ANLAMI/ÖNEMİ NEDİR?

  Cuse: Bu sorunun cevabı adanın zaman akışında saklı. Bunun hakkında çok fazla konuşmak istemiyoruz ama 7 Şubat’ta yayınlanan bölümde birkaç tane ipucu bulunuyor. Bunlardan biri bir anagram. Bu anagram iskeletlere ışık tutuyor ve sezonun ilerleyen haftalarında çözülecek olan daha büyük bir gizemin çözülmesinde önemli bir ipucu görevi üstleniyor.

  Lindelof: Bazı şeyleri en başından beri biliyoruz. Ne zaman biteceğini bilmediğimiz zaman bile nasıl biteceğini biliyorduk ve bunun hazırlıkları ilk sezondan yapmaya başladık. Bunu yapmasaydık izleyiciler senaryoyu diziyle paralel kurduğumuzu düşünebilirlerdi. İskeletler bunun canlı (ya da yavaşça çürüyen) kanıtı. Herşey bittiğinde insanlar iskeletleri gösterip “Bu en baştan beri kanıttı. Bunu yapacaklarını en başından beri biliyorlardı” diyecekler.

  CHRISTIAN SHEPHERD VE BİR KADIN ARASINDA CHRISTIAN’IN KIZINI GÖRMEK İSTEMESİ ÜZERİNE BİR TARTIŞMAYA TANIK OLDUK. DİZİNİN HAYRANLARININ SORUSU ŞU: JACK CLAIRE’İN ÜVEY KARDEŞİ Mİ?

  Cuse: Bu soruyu yanıtlamayacağız. Önümüzdeki altı bölümde bu soru cevaplanacak.

  DESMOND’IN DÜĞMEYE BASMAMASI GERÇEKTEN UÇAĞIN DÜŞMESİNE SEBEP OLDU MU, YOKSA BU HİKAYENİN BİR DEVAMI VAR MI?

  Lindelof: Net bir şekilde Desmond düğmeye bassaydı uçak düşmezdi. Ancak burada daha ruhani, daha kaderci bir sebep yüzünden mi bu insanlar Desmond düğmeye basmadığı sırada bu uçaktaydılar? Eğer Desmond stadyumda Jack’e rastlamasaydı, hayatında aldığı kararların yine aynılarını mı alırdı? Herkesin bir diğerinin hayatında büyük etkisi var. O insanların uçakta olması ve Desmond’ın uçağın düşmesine sebep olması, herkesin birbiri ile ilişkili olmasıyla alakalı. Dizi bitince bütün bu insanların neden birbirleriyle bağlantılı olduğu hakkında somut bir cevaba sahip olamayacaksınız. Neden bu insanlar da başkaları değil? Bunun cevabı “çünkü öyle”. Bütün dizi tüm bileşenlerini insanların oluşturduğu çok büyük bir Rube Goldberg cihazı.

  DESMOND’DAN ÖNCE AMBARDA KALANLARIN ÇİZDİKLERİ DHARMA HARİTASINA GERİ DÖNECEK MİYİZ?

  Cuse: Yakında başka bir Dharma istasyonunu ziyaret edeceğiz. Yeni istasyona ulaştığımızda Dharma insanlarının nerelerde yaşadıkları ve istasyonların nerelerde olduğu hakkında yeni bilgiler edineceğimiz için Dharma haritasının önemi azalacak.

  PENELOPE ÖNEMLİ BİR KARAKTER OLACAK MI? EK OLARAK 2. SEZON SONUNDA ELEKTROMANYETİK PATLAMANIN TESPİT EDİLDİĞİ SAHNENİN DEVAMINI NE ZAMAN GÖRECEĞİZ?

  Cuse: Penelope’nin hikayesi 14 Şubatta yayınlanacak olan 8. Bölümde Desmond’ın geçmişine ait görüntülerde (flashback) anlatılmaya devam edilecek. Bu sahneyi sezon sonuna koymamızın anagramda olduğu gibi bir sebebi var. İkisi de daha büyük bir yanıtın parçaları. Bu sahneyi neden 2. sezonun sonuna koyduğumuzu 3. sezonun sonunda öğreneceksiniz.

  ADADAKİ ZAMAN ADA DIŞINDAKİ ZAMANDAN DAHA MI FARKLI AKIYOR?

  Lindelof: Bu gerçekten zekice bir soru. Diğerleri’nin (others) Red Sox’ın 2004′teki World Series şampiyonluğunu kayadettiklerini biliyoruz yani adadaki ve ada dışındaki zaman eşit hızda akıyor. Ancak aynı zamanda gökyüzü mora döndüğünde ve yer sarsıldığında… Ahh bekleyin bir dakika. Carlton ensemi sıkıştırıyor.

  Cuse: Evet zaman adada çok yavaş akıyor çünkü American Idol izleyemiyorlar.

  MR. EKO’NUN ÖLDÜĞÜ BÖLÜMDE, EKO’NUN KARDEŞİNİ GÖRÜNCE CANAVARIN (MONSTER) İNSAN FORMUNA GİREBİLDİĞİNİ DÜŞÜNDÜM. BÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN DELİ MİYİM? BU SEZON CANAVARIN KÖKENİ HAKKINDA BİRŞEYLER ÖĞRENEBİLECEK MİYİZ?

  Lindelof: Deli değilsin. Bu sezon yeniden Canavarı göreceksiniz. Kökenleri hakkında biraz daha beklemeniz gerekecek.

  Cuse: Daha fazla öğrenmeniz, sizin konu hakkında ne kadar saplantılı olduğunuza göre değişir. Eğer diziyi kaydedip tek tek kareleri incelerseniz, evet bilgi edinebilirsiniz. Ancak bu sağlıklı mı?

  HİÇBİR ZAMAN ÇÖZMEYECEĞİNİZ BİR GİZEM OLACAK MI?

  Lindelof: Pek de meşhur olmayan ip köprünün yapımına dizide hiç yer vermeyeceğiz.

  Cuse: Ve gerçekten asla Fransız hatunun neden Yugoslav aksanına sahip olduğunu asla söylemeyeceğiz.
  Konu elfkartal tarafından (14-02-07 Saat 19:42:36 ) değiştirilmiştir.

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  enderakgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  05.08.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  96
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  çok saol elfkartal çok güzel bilgilermiş bunlar.yaa ben her bölümü izlemiştim de en iyisi bunları tekrardan izliyim.nasıl olsa sınavların başlamasına daha çok var:)
  Animasyonlu (hareketli) imza kullanmak imza kurallarina aykiridir.

  MardiGras
  Super Moderator

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  harvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  10.02.2005
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  140
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Boone ve shannon bir flashback'te tekrar görülücekmiş !!.. Çok heycanlıyım

Sayfa 1/250 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Lost - Spoiler
  By cenup in forum Lost
  Cevaplar: 988
  Son Mesaj: 25-08-09, 21:55:24
 2. Lost-Spoiler
  By YASİN in forum Lost
  Cevaplar: 1002
  Son Mesaj: 23-04-09, 18:08:46
 3. Lost - Spoiler
  By A.Konak in forum Lost
  Cevaplar: 980
  Son Mesaj: 22-03-09, 16:52:34
 4. Lost - Spoiler
  By A.Konak in forum Lost
  Cevaplar: 978
  Son Mesaj: 10-02-09, 02:36:54
 5. Lost-Spoiler
  By maviguvercin in forum Lost
  Cevaplar: 1243
  Son Mesaj: 08-05-08, 23:05:36

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.