Sayfa 3/196 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
979 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Lost - Spoiler

Durum:
    Lost_Mystery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    LOST
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Rusyadadamı bir istasyon varki:icon_whis
    Katılıyorum pelin bu sezon sorularımız yanıtlanmıycak aksine kafamız daha çok karışcak bencede ama bence benjamin hakkında cok şey örencez:icon_whis

Durum:
    seçil209 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Brasil
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pelinSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.sezonda beni şaşırtması ve akışı açısından en beğendiğim bölümler Kate bölümleriydi ama daha sonra diğer 3 sezonda da en beğendiğim bölümler hep Des'inkiler oldu..:img-in_lo My constant:good:
    Sadece onu verse bile izlerim:icon_whis

Acaba bu kadar bekledikten sonra haftada 1 yetecek mi?Sezonun bitmesini bekleyip dvdlerini mi alsam napsam:kahve Sonra merakımdan çatlar hastanelik olurum,serumla verirsiniz bölümleri herhalde:icon_whis

+Bu sezon diğerlerinden biraz daha çekişmeli,iyice tarafların oluştuğu,birbirinden nefret eden insanların çoğaldığı,atraksiyonlu(:icon_whis) akıcı,heyecanlı ve kafa karıştırıcı bir sezon olacağa benziyor...Bu sezon gizemlerin çözüleceğine değil daha çok kafamızın karışacağına inanıyorum...Belki Dharma konusunda biraz aydınlanabiliriz:img-wink:
    bencede ya hiç bekleyebilceğimi sanmıyorum sonra pelin gibi çatlar hastanelik olabilirimm :img-yes::img-yes:
    bencede bu sezon biraz daha herşey karışık olucak ve artık 6. sezondaa herşeyi açıklayıcaklarrdırr (yani son olarak 6. sezon olduğu için başka çare yok yani 6 da açıklıolarr merak etmeyelimm bencee :img-hyste:img-hyste)

Durum:
    elifc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 298

Bahsedilme
    0 Mesaj

Desmond hazırlanıp gidiyordu ama onu nasıl ikna edeceklerini gerçekten çok merak ediyorum..
    Bence Desmond'ın ikna edilmeye hiç ihtiyacı yok,Deniz'in de dediği gibi o zaten gördüğü flashlar sayesinde bu işe baştan gönüllü....Promoda zaten onlar tehlikede diyordu ve Penny'nin yanından ayrılıp gidiyordu ;olayın büyüklüğünü düşünün artık:icon_whis

Hepsi ayrı istasyonlardan mı dönecek:icon_whis
    Bana öyle olabilir gibi geliyor çünkü bu Oceanic 6 kavramının böyle bir anlamı da olmalı:icon_whis

Durum:
    Butterbeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Somewhere only I know
    Konular
    136
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Episode 5.11 - Casting Call

Here is a Casting Call for Episode 5.11. The episode is planed to be filmed from 17th Decemeber 2008 through to 8th January 2009.

[ERIK]
    late 20s to 30s. Any ethnicity. Smart and dangerous. Tough military type. Follows orders and doesn’t question them. He is a loyal soldier. CO-STAR, COULD POSSIBLY RECUR

[DEBRA]
    late 20s to 30s. Any ethnicity. Intelligent field nurse. Can quickly respond to new emergencies. Strong, does not shrink from overwhelming situations. CO-STAR

Durum:
    -A k e L d a N- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Dersaadet
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Wink

Sayid'in istekli olacağını hiç tahmin etmezdim ama o da bu işin içinde:img-wink:
    Hurley ile beraber görmüştük promoda demek o da ikna edildi..
    Desmond hazırlanıp gidiyordu ama onu nasıl ikna edeceklerini gerçekten çok merak ediyorum..
    Zaten Jack dünden hevesli..
    Bu durumda Sun ve Kate zorlaştıracak işlerini en çok:img-wink:

+Hepsi ayrı istasyonlardan mı dönecek:icon_whis Yani sadece Sayid ve Benjamin'in görülmesi buna işaret mi?Öyleyse Kate istasyondan da kaçar

Ya da sadece kontrol edip ''abi temiz burası gelin'' de diyebilirler:img-hyste
    Bende Deniz'e katılıyorum flashlarıyla ilgisi olabilir.
    Ne kadar iyi kalpli olduğunu zaten biliyoruz..Penny'i bırakıp gidebilecek kadar önemsiyor ordaki insanları belli ki..

Büyük bir heyecanla bekliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri