Sayfa 27/27 İlkİlk ... 172324252627
134 sonuçtan 131 ile 134 arası

Konu: Lost - 3. Sezon Yorumları (TNT)

*mirage*
    *mirage* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı pelinSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah be canım,kimin kimi sevdiği seviceğihiç belli olmuoyor biliyor musun:icon_whis
    Dur daha 4 ü 5 i görün,ilk 3 sezonu unutturucak:img-wink:

5 Ekimde başlıyor..4.bölümü pür dikkat izleyin..Kate,Desmond ve Sun bölümleri çok şaşırtıcı çok güzel:img-yes:

Jack çok dağıtmıştı gerçekten,reçete için bile sahtekarlık yapması çok yazık:icon_sorr

+++Ben de Skater ım ama Jackteki sabır kimsede yok:img-hyste Hala Kate'i kabul ediyor,birşey yokmuş gibi davranıyor ya helal..
    Aslında bir bayanın böyle karşılık beklenmeden sevilmesi tabii güzel ama bu Jate meselesinde bana kalırsa hep Jack'in sevgisi var...:img-yes: Yani Kate sevse de bu bence aşk değil... Jack ona çok iyi davranıyor. Seviyor kolluyor...
    Bir babadan görmediği şefkati gördüğü için yakınlaşıyor ona.
    Cinsel dürtülerini ve aşkını da Sawyer'da kullanıyor...:icon_whis

Yalnız Sawyer'ın, Kate Jack'i kurtarıp geldikten sonra bir sarılışı bir bakışı vardı ki oyyy oyyy...:love05::img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    Spectre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Team Dalaric
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Charlie'nin ölmesine çok üzüldüm :icon_sorr 4. sezonda onsuz napıcam bilemiyorum.
    Ama aynı zamanda çok da sinirlendim ona. O suda boğulmazsa, gidip ben boğacaktım onu o derece yani :img-hyste

Durum:
    cLaire" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

3. sezon belkide en sevdiğim sezondu .. Hersey süperdi . Kate , Jack ve Sawyer'ın kaçırılması sayesinde diğerleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olmustuk . . Finali de süperdi . Charlie'nin hayatının en iyi 5 anını eline yazması ... sezon finali bölümü müthişti . hala aklımda 3. sezondan kalma soru işaretleri var .

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 3.sezonu tam bitirmeyenler okumasın...

az önce 3.sezonu bitirdim çok güzeldi be gerçektende.
    charlie nin en iyi 5 anısını yazması duygusaldı öldüğünde çok ağladım.
    dizideki en gerçekçi ve sevimli kişilerden biriydi off ya...
    kendisini feda etti resmen ölürken bile neler yaptı 4.sezonda ne olucak aceba.
    hele son 2 bölüm jack in hayatı görünüyordu ya ben orda geçmiş diye düşündüm ama sakalı falan görünce birde gazaete haberini göstermediler bir doktor 2.defa kahraman oldun demişti eczanedeki adamda bu jack shephard tanımıyor musunuz deyince baya baya işgillendim gelecek mi diye?
    sonra kate geldi Allah ım süperdi.
    ama gazete haberindeki yani ölen kimdi onu göstermediler sanırım sawyerdı.kate neden gidicekmişim ki diye sorunca öyle sezdim.he birde sevgili olabilirlerdi ayrılmışlar.jack in önünde haritalar yığılmıştı adanın yerini tespit etmeye çalışıyor demek ki.her günde uçağa biniyormuş garibim neden mutlu olamamış anlayamadım sanırım kate yok macera yok bir boşluğa düşmüş ay yazık.çok fenaydı.ama ben bir bölüme denk gelmiştim uyduda orda gelecekleri gözükürken kate ve jack vardı ve bir bebek vardı mutlulardı anlamadım ama neyse anlarım artık.
    locke severim aslında oda kendince doğru şeyleri yapmaya çalışıyor ama bazen ileri gidiyor.onada babası konusunda çok acıyorum he bide babası sawyer denen sawyer ın (bizim sawyer ın)ailesini dolandırıcı çıkan kişi çıktı ya oh be dedim çünkü sawyer ın onu öldürmesini istiyorum hem oda elindeki mektubu sonunda verdi.
    michael ve walt ı merak ettim bunlar en son 2.sezonda gittiler gidiş o gidiş 1 sezondur yokla r ben gidiiceklerine pek ihtimal vermiyordum ama....

he birde çok merak etitğim nikki ve paulo meselesi var.şimdi bunları ısıran böcek 8 saatliğine felç ediyordu sawyer lar bunları öldü sanıp üzerine toprak atarken nikki kalktı ama toprak atıldı bir daha ne ses ne seda çıktı onlardan yani şimdi ölmüş mü oldular hemde diri diri gömülerek yazık valla paulo ya acıdım.bir daha haber alınamıcak mı bunlardan ayni harbi harbi öldüler mi?

he birde sawyer ın sürekli nikki de kim be demesine koptum onuda izleyicinin gözü yapmışlar bizde ilk gözüktüklerinde aynı şeyi diyorduk.
    eee 40 kişilik adada 20 kişinin hayatını gösterirlerse.....
    onların deyimiyle A takımını gösterirlerse.
    sun ın kocasını aldatmasına aşırı sinir oldum 2.sezonda senden başkasıyla olmadım diyodu yazık jin e.
    kate inde evlenmesine ama kocasından kaçmasına üzüldüm.
    sawyerla sürekli yatmasınada sinir oldum.
    jack in sezon finalinden önceki bölüm seni seviyorum dediği sahne çok güzeldi.

gelelim desmond a ben bu adamı çok sevdim bratha demesi zaten başlı başına bir tatlılık.en çokda penny i sevdim nasıl bir aşktır kız dünyanın her yerini aratıyor sürekli çok tatlı biri keşke adaya gelse.
    8.bölümde desmond o ambar patlamasından sonra geçmişe gitmiş ya o bölümde çok güzeldi.
    ama sürekli charlie ye ölüeksin demesi yüreğimi ağzıma getiriyordu.
    charlie ha öldü ha ölücek diye üzülürken sezon finalinde öldü oda...

naomi kim aceba cidden benjamin in dediği gibi adanın yerini bulmak isteyen kötü birilerinden mi?
    alex ve karl ı çok sevdim umarım bişey olmaz bunlara ama birine bişey olduğunu biliyorum yanlışlıkla bir sayfada görmüştüm.
    benjamin e çok sinir oluyorum.
    acayip sinir bozucu gıcık bişeyin teki.
    eko da öldü zaten sezon başında Allah tan asasına yazdığı koordinatlar diğerlerinin yerini gösterdi.
    kate in sawyer ın eski sevgilisiyle karşılaştıkları bölüm güzledi annesine sinir oldum kızını reddermiş resmen.
    claire ve jack in kardeş çıkmasıda iyiydi zaten bu christian denen jack in babasıda normal değil.
    sayid in sevgilisi nadya da maşallah her yerden herkesin geçmişinden çıkıyor bir kere locke ın tamir ettiği evdeydi şimdide charlie nin kurtardığı kişi oldu çok tatlı ilk geldiğinde sevmemiştim ama alıştım.charlie nin en iyi anlarında 2.sıradaydı.
    jack in karısınada sinirim bulmuşta bunuyor ama sanki o aldatmamış gibi de jack onu yalnız bırakıyor gibi bahanelerle terketmiş gibi. bir ara bende korktum jack in babasıyla sarah nın mı ilişkisi var diyede Allah tan olmadı öyle bişey.
    hurley i çok seviyorum.çok tatlı.
    sadece libby konusunu niye açmadılar ki hem psikiyatır hem de hurley le aynı akıl hastanesindelerdi bu olayı açmalılardı.
    libby botu desmonda bu sezon mu vermişti ay hayır pardon geçen sezondu o.
    diğerlerinin medeni olduğunuda öğrendik ilk bölümde orasını flash sahneler sanmıştım halbu ki.

sezon finali güzel bitti.
    kurtuldular mı kurtulmadılar mı gerçi 3 sezon daha var mecburi kurtulmadılar ama olsun.

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 172324252627

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri