Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Lost - 4. Sezon Yorumları (TNT)

Durum:
    elifc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 298

Bahsedilme
    0 Mesaj

"Confirmed Dead " en sevdiğim bölümlerden biridir...

Bu bölümdeki en önemli nokta bana kalırsa Charlotte'ın Tunus'daki kazı alanında bulduğu dharma logolu kutup ayısı ve logoyu gördüğünde yüzünde oluşan ifade:icon_whis

ayrıca Ben bu bölümde yine formundaydı:img-wink:

Durum:
    İmSev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    *Edward Norton*
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm benimde en sevdiğim bölümlerden biri. En bayıldığım sahne gelip Frank'e helikopter nereye düştü diyolar. O da siz beni çaylak bi pilotmu sandınız, onu hemen şuraya sapa sağlam indirdim :happy0064:good: Sonra helikopteri görmeleri... Orda süper bi oyunculukla yani o mutluluk yüzlerinden okunuyordu. En sevdiğim sahnelerden biri.

Durum:
    nisa 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

gerçekten 4.sezon daha 3 bölüm izlememe rağmen en beğendiğim sezon oldu:happy0064hele bu haftaki bölümde saitin benjamin için çalıştığını görünce şok oldum:icon_whisadama bak saiti bile kandırmışsa bravo:img-yes:yanlız keşke eskisi gibi pazar günleri orjinali verilse daha iyi olurdu:img-cray::img-tomat

Durum:
    begummm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kimi ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni farkettin TNT'nin 4. sezonu yayınlamaya başladığını.
    3 bölüm kaçırmışım üzüldüm :'(
    Neyse burdan sonra devam atrık

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 4.sezonun tamamını izlemeyenler okumasın.

4.sezonu dün gece bititrdim internetten izledim ama.
    bence güzel bir sezondu öncelikle kurtulacaklarını biliyorduk ama nasıl olucağı hakkında bilgi sahibi değildik onu öğrendik.
    3.sezon finalinde hani jack in o hali vardı ya onun son safha olduğunu aradan 3 yıl geçmiş ve anca kafayı yemiş.çok üzülüyorum ona herkesi kurtarmak için yırtındı bu kadar.ama sun mesela onu suçluyormuş jack in deyimine göre.jack in ne suçu var anlamadım.orda pilot kalktı havaya sanki pilot jack.sun ın jack e kızmasına kızdım.
    desmond ve penny Allah ım bu çifte bitiyorum telefon konuşmalarına bittim çok duyguluydu.aşkları ada mada farkı tanımıyor.desmond ın geçmişe gittiği sahneler her zaman hoşuma gitmiştir bu seferki askerlikle karışması olayı da çok hoştu.
    oceanic 6 i öğrendik.
    bunların içinde aaron ı hiç düşünmemiştim açıkcası.
    tabutta ki kişi locke mış yani bu onun jeremy bentham olduğunu gösterir.
    sawyer lar falan adada kaldı adanın yeni lider ii o olur herhalde.uçaktan atlaması fedakarlıktı aslında ama zaten normal dünyada kızından başka onu bekleyen bişeyi de yok.yani zaten gitmek istemiyordu.
    anlamadığım şey şimdi uçağın kaza yaptığı tarih 22 eylül 2004 benjamin in kendisini 9.bölümde tunus çöllerinde bulması 24 ekim 2005 bizimkilerin adadan kurtulma tarihleri ocak 2005 benjaminde aynı gün aadanın yerini dğeiştirdi yani aynı gün çöllerde olması gerekiyordu ama o 10 ay sonra çöllerde oldu geleceğe gidişten falan bahsediyordu istasyonu çalıştırmadan önce.sanırım gerçekten geleceğe gitti.
    ayrıca 9.bölümdeki türkçe biliyor musunuz repliği sanırım lostta hepimizin en sevdiği repliktir her ne kadar bizleri çöllerde yaşayan uzun sakallı ellerinde silah olan kişilere benzetmeleri kırıcı olsada.
    sayid in gelecekte nadia yla kavuşması ama nadia nın tekrar ölmesi üzücüydü içimden bi ses benjaminin alakası olabilir diyor ama bilemiyorum.
    john ın geçmişinde richard ın hep a ynı yaşta olduğunu gördük bu adam nasıl bişey ya acayip merak ettim.
    hani jack claire ve kendisinin kardeş olduğunu öğrendi ya o sahne muazzamdı.kesinlikle bakışları oyunculukları sahnenin duygusu bambaşkaydı.
    claire de öldü mü kaldı mı anlayamadık bir anda yok oldu.
    ayrıca jack in babası christian varya ben o adamı görsem ağzına burnuna vururum iyice çok sinir bozucu her taşın altından çıkıyor hele jacob ın kulübesinde de jacob adına çıktı ya gelde kızma.amcacım senin tabutunda olman gerekiyor ne bu hayalet vari yaşamalr gezinmeler.
    zaten claire de içmiş gibi duruyordu onun yanında.
    michael a aslında ben hiç bir zaman çok kızmamıştım sadece libby ve analucia yı öldürmesi gerekmezdi.bunu saçma bulmuştum başka türlüde kurtarabilirdi ve zaten vicdan azabı çekmiş.onunda dönüşü oldu ama hemen öldü oda.
    john benjamine teknedeki herkesi öldürdün dediğinde benjamin ne olmuş dedi ya böyle çok kızdım insanların canının hiç değeri yok mu o kadar kolay mı nasıl bir soğukkanlılık vicdansızlıktır bu.hele kızı ölmeden önce benim için bişi ifade etmiyor dedi sonra alex öldü o sahneyi unutamıyorum benjaminde üzüldü aslında.ama gelecek sahnesinde ki charles widmore la konuşmaları kafamı karıştırdı oyunun kurallarını değiştirdin kızımı öldürdün dediğinde charles öyle olmadığını sende biliyorsun falan dedi....

adadan kurtuldular güzel bir sezondu.
    umarım yeni sezon dahada iyi olur.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri