Sayfa 2/7 İlkİlk 123456 ... SonSon
32 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)

Durum:
    tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

lady_liv

Merhaba Hoşgeldin :)

Ben yeni bölümü daha dün akşam izleme fırsatı buldum. Ve Lash'ın kimliğini öğrenince gerçekten :img-tomat. İzlemeyenler için bu kısım spoiler...

Spoiler İçermektedir

Fitz'in Will'i elbette bir şekilde kurtaracağını biliyoruz. Fakat geldikten sonra göreceğiz Will nasıl birisi. Yine ekşiden alıntılayacağım bir yorum var; Will'den bir şeyler çıkacağı tahminleri var. Bilimden anlamam deyip 6 yaşında teleskop yaptığı ve dünyadayken bilim kulübü başkanlığı yaptığı gibi..

Fitz elbette Jemma için yine yine ve yine bir şeyler yapıyor. Daha önce de söyledim Jemma'nın belki de umudunun kırıldığı noktada Will'in çıkması hayatta kalmasını sağladı. Ama yine Jemma'nın hayal kırıklığı yaşayıp Fitz'e sığınacağını düşünüyorum. Onlar ikisi bir bütün gibi. Ayrı kaldıklarında tadı bozuluyor sanki.

Rosalind Price & Phil Coulson oldukça değişik bir ikili oldu. Bence Rosalind e ilerleyen bölüm ya da sezonlarda SHIELD'e geçecek ve ekibin ikinci beyni olacaktır.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.Sezon Tanıtım Resimleri TIK

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Devam

Durum:
    lady_liv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    iStAnBuL
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lady_liv

Merhaba Hoşgeldin :)

Ben yeni bölümü daha dün akşam izleme fırsatı buldum. Ve Lash'ın kimliğini öğrenince gerçekten :img-tomat. İzlemeyenler için bu kısım spoiler...

Spoiler İçermektedir

Fitz'in Will'i elbette bir şekilde kurtaracağını biliyoruz. Fakat geldikten sonra göreceğiz Will nasıl birisi. Yine ekşiden alıntılayacağım bir yorum var; Will'den bir şeyler çıkacağı tahminleri var. Bilimden anlamam deyip 6 yaşında teleskop yaptığı ve dünyadayken bilim kulübü başkanlığı yaptığı gibi..

Fitz elbette Jemma için yine yine ve yine bir şeyler yapıyor. Daha önce de söyledim Jemma'nın belki de umudunun kırıldığı noktada Will'in çıkması hayatta kalmasını sağladı. Ama yine Jemma'nın hayal kırıklığı yaşayıp Fitz'e sığınacağını düşünüyorum. Onlar ikisi bir bütün gibi. Ayrı kaldıklarında tadı bozuluyor sanki.

Rosalind Price & Phil Coulson oldukça değişik bir ikili oldu. Bence Rosalind e ilerleyen bölüm ya da sezonlarda SHIELD'e geçecek ve ekibin ikinci beyni olacaktır.

Hoşbulduk:img-wink:

Andrew benim içinde şok oldu.Inhuman bakış açısı olsun.Onları çözümlemeye çalışması olsun,cidden hiç renk vermedi.Benim anlamadığım şey Skye(daisy alışamadım) neden zarar vermeye çalışmadığı.Lincoln'ün neden peşinde.Burası hala bir gizem.

Bende will güvenmiyorum açıkcası.tek başına hayatta kalması,sakladığı şeyler,güvenilir olduğunu düşünmüyorum.Bu aşk cıkmazında hep üzülen neden Fitz oldu.Fedakarlık yapanda o oldu. Jemma'nın da artık biraz çabalamasını görmek istiyorum. Fitz Jemma ayırmak istemiyorum sadece Jemma biraz sürünmesini istiyorum sanırım :img-hyste

Spoiler İçermektedir

Resimler için teşekkürler:good:
    Herkese iyi yorumlar:img-wink:

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.Sezon 7.Bölüm Resimleri... Alıntıdır.

Sayfa 2/7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri