Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Aldığı Beğeni: 889

Bahsedilme
    3 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

:love01:

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nick Blood,Lance Hunter karakteriyle,5. sezonda geri dönüyormuş.:happy0064 Umarım Bobbi'de döner ama ben sadece Hunter'e bile razıyım.Kendisine bayılıyorum!:icon_whis Ne Ward'ın ne de Lincoln'ün gidişlerine çok üzülmedim ama Hunter ve Bobbi'nin pisi pisine ayrılışları koydu bana.O nedenle dönmelerini çok istiyorum.
    Ward bana göre zaten işlevini tamamlamıştı.Lincoln'de sonradan pek mızmız bir karaktere dönüşmüştü.Ben Daisy ile Ghost Rider'imizin kimyalarını sevdim.:img-in_lo

Nick,yeni sezon senaryosunu okuyor!
    haberi gorunce bende ayni tepkiyi verdim :happy0064 ve keske Bobbi de donse dedim , fakat Bobbi karakterini canlandiran Adrianne Palicki The Orville isimli yeni bir dizide basrolde o yuzden donemez diye dusunuyorum....

Grant Ward ilk sezon yaptigindan sonra acaba bu karakter dizide daha nekadar sure yer alicak, nekadar yer alabilirki demeye baslamistim öyle de oldu zar zor oyuncuyu dizide tutabilmek adina Hive falan cesitli yontemler denediler ama olmadi, senaristler kendi elleri ile getirdiler karakterin sonunu sonrada haliyle artik cikmaza girince sonunda öldurduler :img-hyste diziyi 4 sezonun baslarinda birakmistim, gecen devam etmeye basladim ve su an 4 sezon 11 deyim ve spoiler yedim 4 sezon sonlarinda Ward donmus bir kac bolum yer almis dizide, artik nasila kim bilir neler oldu bilim kurgu sonucta :img-hyste

Lincoln karakterine gelince ben kendisini cok seviyordum :love01: yada bilmiyorum belki oyuncuyu sevdigim icindir, diziden ayrilacagini hic dusunmemistim, gidisine üzüldum fakat daha cok sevindim cunki Daisy ve onu hic yakistirmiyordum ve ikisini izlemek hosuma gitmiyordu, zaten öldu geri donecegi yok, gerci bu dizide her sey olabilir :img-hyste ama oyuncu Blindspot dizisinde oynuyor artik donmez geri... Ben Lincoln'i Jemma ile shipliyordum :img-hyste gercekten imkansiz bir shipti Fitz ve Simmons ikilisini seviyorum ama bilmiyorum Lincoln ve Jemma sahneleri hosuma gidiyordu elle tutulur sadece bir kac sahneleri oldugu halde, Lincoln ölunce gecti neyse ki :img-hyste

4 sezonda reytingleri bayaa dusmustu hatta 5 sezon onayini zor aldi diye duymustum, 5 sezon ocak 2018 baslayacak ve sadece 13 bolum surecekti daha sonra vazgectiler neyseki , Eylul sonu baslayacak olan ve ilk sezonu 8 bolumden olusacak olan Inhumans dizisinden sonra baslayacak 5 sezon ve sanirim yine 22 bolumden olusacak, insallah 5 sezon reytingleri iyi gelirde bir 2 - 3 sezon daha gider, cunki her anlamda senaryo, oyuncular, gorsel efektler, aksiyon ve dovus sahneleri, en kaliteli aksiyon ve bilim kurgu dizilerinden biri benim icin...

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri