Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 669

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)

http://www.imdb.com/title/tt2364582/

Yönetmen: W.D. Hogan
    IMDb Puanı: 7.2/10
    Ülke: USA
    Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu
    Süre: 45 dk.
    Vizyon Tarihi: 24 Eylül 2013
    Oyuncular: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Brett Dalton, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Adrianne Palicki, Nick Blood, Henry Simmons, Luke Mitchell, B.J. Britt

Özet:
    The Avengers’taki rolünden sonra, Ajan Phil Coulson (Clark Gregg) dünya çapında hukuki yaptırım örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüyor. Henüz sınıflandırılmamış olayları çözmek için eğitimli ajanlardan oluşan küçük bir ekip kuruyor. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda uzman olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) ve zeki ama çok da sosyal olmayan bilim adamları Ajan Leo Fitz (Iain De Caestecker) ile Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) yer alıyor. Bunların yanı sıra, ekibe bilgisayar hacker’ı bir sivil olan Skye (Chloe Bennet) de katılıyor.

İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyası. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor.

Durum:
    tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi kimse izlemiyor sanırım
    Aslında ben bağımlısıyım özellikle 3.sezon gerçekten çok güzel başladı. Jemma'nın hikayesine bayıldım. Belki izleyenler çıkar diye umut edelim.

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben izliyorum hemde deli gibi fanıyım diyebilirim. :happy0064:happy0064 Jemmanın hikayesi güzeldi güzel olmasınada kıyamam Fitz kaldı öyle gariban gariban çok üzlüyorum Fitze. Yarınki bölüm Ward odaklı olacak kendisini pek ama pek bir severim,umarım şu adamı Angel'a yaptıkları gibi harcamazlar. Konu Joss olunca kendisinden herşeyi bekliyorum malesef. :hıh

Durum:
    tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İkinci Bahar
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İşte buna çok sevindim Eylem Abla :happy0064:happy0064
    Zaten aklıma hemen sen gelmeliydin neden kimse yoktur diye düşündüm ki

Ya Fitz'e bende çok üzüldüm; ama Jemma'nın ümitlerinin kesildiği anda ayağa kalkması için birine sığınması gerekiyordu. Ama sonraki aşk üçgeni nasıl ilerler bende merak içerisindeyim.

Ben Ward'u seviyordum ama iyice psikopatlaşınca ne düşüneceğimi bilemiyorum artık. Dizide gerçekten en sevdiğim karakter Jemma kesinlikle :img-in_lo

Durum:
    lady_liv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    iStAnBuL
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende ilk sezondan beri takip ediyorum ama buraya yazma fırsatım hiç olmamıştı.Marvel zaten ne başarısız cıkabilir ki:img-wink:

Favori karakterlerim Hunter ve Fitz:img-wink:İki karakterede bayılıyorum.Son bölümde Jemma kızdım kesinlikle.Fitz bunu haketmedi.Onu yıllarca bekledi sonunda mutluluga kavuşacagı an yine kaybetti.

Hunter ise dizinin resmen neşe kaynağı.Son yaptığı olay dışında pek yanlışı olmadı.May'den cekeceği var gibi görünüyor...

Bence hikayenin olmazsa olmazı eski dostumuz yeni düşmanımız Ward var tabikide.Aslında yaptığı şeylerden dolayı ondan nefret etmem gerekiyor ama nedense edemiyorum.Onun hikayesini ayrı seviyorum.Açıkcası Skye'da yakıştırıyordum.Lincoln Skye'da destekliyorum ama:img-hysteÇiftime de karar verebilmiş değilim:img-hyste

Lincoln karakterinede değineyim.Onu dizinin Jon Snow'u olarak görüyorum.Sessizden ve derinden gelerek dizide favorimiz olacakmış gibi geliyor.Tabi masumluğuda var:img-in_lo

Kısacası severek izliyoruz efendim:img-eat:

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri