Sayfa 3/3 İlkİlk 123
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Quantico (ABC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 669

Bahsedilme
    2 Mesaj

ilk sezon ortalarda sikicilasmaya baslamisti fakat yinede okadar kotu deildi , sonuna kadar izledim, :good: fakat ikinci sezon tam bir fiyasko :mad72::mad72: o onun icin calisiyor, bu bunun icin şu şunun icin, o oyuzden gizli gorevde bu bu yuzden gizli gorevde , ayni zamandada onun icin gizli gorevde ve bunun icinde gizli gorevde oldugu icin ona ihanet etmiste o yuzden de digeri icin gizli gorevde ve o yuzden baskasi icinde gizli gorevde :img-tomat :img-hyste tam ama tam bir sacmalik gercekten, zor bir senaryo yazmak baska sey, senaryoyu corbaya cevirmek bambaska, ipin ucu koptu bir yerde bende takip edemez oldum kim kim icin calisiyor :img-hyste izlemeyi biraktim, daha ilk sezonda reytingleri 3 milyona dustu ABC kanali 5 milyondan az reyting alan bir diziyi asla ama asla yayinlamiyor, ikinci sezon ise reytingler iyice 2 milyona kadar dustu ama yinede 13 bolumlukte olsa 3 sezon onayi aldi, yani dizinin torpilli oldugu her halinden belli...

ayrica bide gittilerde Graham Rogersi diziden cikarttilar, :img-beee:

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk sezon ortalarda sikicilasmaya baslamisti fakat yinede okadar kotu deildi , sonuna kadar izledim, :good: fakat ikinci sezon tam bir fiyasko :mad72::mad72: o onun icin calisiyor, bu bunun icin şu şunun icin, o oyuzden gizli gorevde bu bu yuzden gizli gorevde , ayni zamandada onun icin gizli gorevde ve bunun icinde gizli gorevde oldugu icin ona ihanet etmiste o yuzden de digeri icin gizli gorevde ve o yuzden baskasi icinde gizli gorevde :img-tomat :img-hyste tam ama tam bir sacmalik gercekten, zor bir senaryo yazmak baska sey, senaryoyu corbaya cevirmek bambaska, ipin ucu koptu bir yerde bende takip edemez oldum kim kim icin calisiyor :img-hyste izlemeyi biraktim, daha ilk sezonda reytingleri 3 milyona dustu ABC kanali 5 milyondan az reyting alan bir diziyi asla ama asla yayinlamiyor, ikinci sezon ise reytingler iyice 2 milyona kadar dustu ama yinede 13 bolumlukte olsa 3 sezon onayi aldi, yani dizinin torpilli oldugu her halinden belli...

ayrica bide gittilerde Graham Rogersi diziden cikarttilar, :img-beee:
    Dizide olaylar fazla dramatize ediliyor, fazla abartılıyor, burası oraya buraya benzemez, şimdiye kadar bildiklerinizi unutun vs. FBİ olsun CİA olsun normal teşkilatlar değil, ama bunun altını her bölüm çizmek de gereksiz geldi bana. Sanki dünyanın en önemli en inanılmaz yeri.

13 bölüm mü? Azmış. İlk sezon 21 bölüm civarıydı. demek hala umutları var ama riske girmek istemiyorlar

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri