Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
18 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Manifest (NBC)

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    5 Mesaj

Lightbulb Cevap: Manifest (NBC)

3.bölümü yeni izleyebildim. Dizi benim beklediğim yönden daha farklı bir yöne kayacak galiba. Uçaktakilere belirli özellikler gelmiş sanırım güç olarak. Aslında tam tersini isterdim. Daha doğrusu bu psişik güçler yerine uçakta neler olduğu daha çok ilgimi çekerdi. Belki de yanlış anlamışımdır daha çok az bölüm var ne de olsa. Ama umarım uçakla ilgili kısımlara yönelirler.

İkizlerden erkek olanın ve doktorun kanında aynı şeyin çıkmasını bekliyordum ve muhtemelen diğer uçakta olan kişilerde de bu var. Aslında buradan da yürüseler hoş olabilir.

Şimdilik genel olarak diziyi beğeniyorum ama psişik yöne kayarsa sanırım bu kadar beğenerek izleyemem. Başta bana Lost'u hatırlattı Zaten bu nedenle başlamıştım Lost sever olarak. ondan farklı bir yöne kayacak mı bakalım?

2. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 672

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Manifest (NBC)

Josh Dallas'ın da oynadığı her dizisinde kızları bir anda büyüyüveriyor

Benin karısı gerçekten çok sinir bozucu bir karakter, tamam anlamaya çalışıyorum
    kocasının öldüğünü düşünmüş hem kocasını hem oğlunu aynı gün kaybetmiş geri geleceklerini nereden bilsin
    kim inanırki böyle bir şeyin olacağına haliyle oda hayatına devam etmiş hayatına yeni birileri dahil olmuş 5 yıl uzun süre
    ama Ben geri geldikten sonra mavi boncuk dağatmaya başlaması beni kızdırdı
    madem birlikte olduğu adamdan vazgeçemiyor ozaman Benle açık açık konuşmalıydı ben yeni bir hayat kurdum ve öyle devam etmek isiyorum diye
    ama o Beni görünce afalladı diğer adamı bırakıcağını söyledi neticede ikisindende vazgeçemedi karakterin bütün olayı zaten bu
    sorun çıkartıp dram yaratmak bu sorunlar Benle ikisinin arasını bir türlü bırakmayacak bence ilişkilerinin daha sonra biteceğini düşünüyorum
    ayrıca neden bilmem dizi tutarda 2 sezon onayı alır ve bir süre daha devam ederse bana sanki Ben ve doktor kızın arasında bir şeyler olacakmış gibi geldi

Uçakta yaşananların hemen ortaya çıkmasını beklemiyorum zaten daha erken, muhtemelen sezon finalinde açıklanacaktır olanlar
    dizi bence şimdilik güzel ilerliyor reytingleride iyi umarım 13 bölüme kadar düşmez çünkü dizi Amerikada NBC kanalında yayınlanıyor
    ve NBC çok acımasız bir kanaldır reytingleri biraz bile düşse hemen diziyi yayından kaldırır....

4. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 672

Bahsedilme
    2 Mesaj

Dizinin reytingleri şu an çok iyi olduğu için NBC 1 sezonun bölüm sayısını
    13 ten 18e yükselltti, nediyelim hayırlısı olsun, umarım oranlarını korumayı başarır
    ve sezon sonunda kadar reytingleri düşmez....

6. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin reytingleri şu an çok iyi olduğu için NBC 1 sezonun bölüm sayısını
    13 ten 18e yükselltti, nediyelim hayırlısı olsun, umarım oranlarını korumayı başarır
    ve sezon sonunda kadar reytingleri düşmez....
    Ben bu diziyi ilk bolumunu izleyip biraktim. Lost gibi basladi ama Lost'un dustugu hataya dusecekmis gibi. Dizi simdiden dinsel ogelerle bezeli. Sonunda tanri istedi ondan boyle oldu deyip hicbir sekilde bilimsel bir aciklama getiremeyecekler gibi duruyor. Lost, Castle Rock derken bir hayalkirikligi daha yasamak istemedigimden biraktim. Dogrusu reytinglerine de baya sasirdim. NBC oldugu icin ben ilk sezon bitmeden iptal edilir diye dusunmustum. Iyi reyting almasina sasirdim. Fakat yani NBC bu, reytingler dusmeye basladigi an ipini ceker belli olmaz.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    320

Aldığı Beğeni: 113

Bahsedilme
    10 Mesaj

Dördüncü bölümü izledim en son. Daha önce de demiştim geçen beş yılda neler olduğunun anlatılacağına dair çok büyük umutlarım vardı ama sanırım psişik güçler vs. girdi devreye. Keşke karakterlerin bu güçlerinden çok türbülansın nedeni anlatılsa. Yine de izlemeye devam ediyorum

9. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri