Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
27 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Manifest (NBC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Aldığı Beğeni: 889

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Manifest (NBC)

losta benzetilmesi bana her zaman biraz saçma geldi çünkü lostla pek bir alakası yok içinde uçak olan her diziyi losta benzetelim o zaman
    senaryonun öyle wooow dedirten bir tarafıda yok pek bir gizem var ama o gizemin üstüne çok yavaş gidiyorlar
    daha çok ana karakterin dramatik aile olaylarına odaklanıyor senaryo, bu beni bir yerden sonra sıkmıştı
    açıkçası Ben ve doktor Saanvi yi shiplemesem diziyi izlemeye devam edermiydim hiç emin değilim

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    382
    Verdiği Beğeni
    202

Aldığı Beğeni: 664

Bahsedilme
    28 Mesaj

Evet izledikten sonra lost benzetmesi sacma geliyor ama izlemeden önce okunan seyler (Ucak konusu, ucakta gelisen gizemli olaylar, ucaktan inince hicbirseyin eskisi gibi olmamasi vs.) o diziyi hatirlatiyor. Yapimcilar Lostu elbette reklam amacli bilerek kullanmislardir ama bu dizi daha cok The Leftovers'a benziyor (konu olarak). O diziyi de uzun zamandir izlemek istiyordum ama biyerde cok agir oldugunu ve yavas ilerledigini okumustum, o günden beri sogudum. The Glitch dizisi de benzer konulu ( ölen insanlar hayata geri dönüyor).

3. Beğenenler;
    dajavu (23-11-19)

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    358

Aldığı Beğeni: 119

Bahsedilme
    12 Mesaj

Kaçıncı bölüme kadar izledim diziyi hatırlamıyorum ama buraya en son dördüncü bölümü izledim yazmışım üç dört bölüm daha izleyip bırakmışımdır herhalde. Dizi pilot bölümüyle oldukça ilgimi çekmiş ve heyecanlandırmıştı sonraki bölümler tam bir hayal kırıklığı yaşattı bana ve devam etmedim. @TurkeyStyler; bence üç bölüm sonra kararını net olarak verirsin ben de öyle olmuştu çünkü..

Bu arada Glitch benim göz bebeğim hiç mi sıkmadan ilerler bir dizi? Tavsiye ederim herkese..

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

The Leftovers dizisini bende hep izlemeyi istedim ama bende hep ağır ilerlediğini duyup hiç başlamamıştım gerçi duymaya gerekte var mı bilemiyorum HBO dizileri genel olarak öyleler zaten çoğu kişinin aksine HBO dizilerini hiç sevmiyorum bugüne kadar izlediğim HBO dizilerini ya yarıda bıraktım yada zar zor tamamladım sonuna kadar izlediğim tek HBO dizisi GOT sanırım onunda son sezonunu sinir krizleri geçirerek izlemiştim

Manifeste gelince bilim kurgu kısmına çok az giriliyor bu yüzden dizi sizi sıkabiliyor çoğu kişi bu yüzden diziyi izlemeyi bırakmıştı
    dizide sizi çeken bir detay hoşunuza giden bir şey olmalı devam edebilmeniz için dediğim gibi shiplediğim bir çift olmasa bende çoktan bırakırdım muhtemelen

6. Beğenenler;
    Aynur (02-12-19)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Bahsedilme
    3 Mesaj

2 sezon afişi

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri