Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
27 sonuçtan 26 ile 27 arası

Konu: Manifest (NBC)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    91
    Verdiği Beğeni
    493

Aldığı Beğeni: 855

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Manifest (NBC)

İkinci sezonun ilk 2 bölümünü izledim güzel gibi başladı sıkıcı değildi, ama reytingler düşmüş ilk sezon tek bir bölümü bile 5.5 ten aşağı inmeyen dizi
    ikinci sezonda baya düşüş yaşadı ilk bölüm 4.7, ikinci bölüm ise 3.9 lara kadar düştü NBC bu reytingle diziyi çok yüksek ihtimal iptal edecek
    ilk sezon aşırı yoğun bir aile dramı ile izleyiciyi bunaltıp kaçırdılar bilim kurgu kısmı havada kaldı aslında fırsat verilse ve dizi 2 - 3 sezon yayında kalsa
    konu güzel yerlere gidebilirdi ama olmayacak malesef, dizinin bir avuç kitlesi Ben ve Saanvi shipliyor benim gibi hatta 2 sezon başlarken sadece ikisiyle
    yaptılar tanıtımları canlı yayına çıktılar sosyal medya hesapları da aynı şeyi yapıyorlar bu çifte karşı bir ilgi olduğunu görüyorlar ama senarist efendinin
    hiç niyeti yok gibi olsa Benin karısının bebeği Danny den olurdu Benden değil buda yetmezmiş gibi Saanvi sanki Benden hoşlanıyor ama evli olduğu için
    uzak duruyor gibi bir izlenim oluşturdular kızı evli adama aşık evli adamın peşinde konumuna soktular şaka gibi, gerçi hemen Benin ailesini bırakıp
    Saanvi ile olmasını bekleyemeyiz tabi ama en azından bebek olayına girip işleri dahada zorlaştırmaya gerek yoktu, neyse dediğim gibi dizi
    devam edecek olsa belki hikaye istediğimiz kıvama gelecek ama bu reytinglerle imkansız gibi yapımcılar uğraşsalar da Netflix se falan geçse keşke...

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    91
    Verdiği Beğeni
    493

Aldığı Beğeni: 855

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Manifest (NBC)

Her bölüm yeni bir soru, cevap varmı yok !
    TJ öldü inanamıyorum ya nasıl ölür, Saanvi gay çıktı, uçağa gelmeyen sevgilisi kadınmış
    iyice sinir bozucu olmaya başladı bu dizi senaristlerin bu vizyonsuzluğu ile bir halt olmaz bu diziden

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri