Sayfa 1/4 1234 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Manifest (NBC)

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    329

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Manifest (NBC)

Bir uçak uçuş sırasında radardan kaybolur, izi bulunamaz. Denizde kaybolduğu varsayılır. Aradan 5 sene geçer ve uçak geri döner. Gerçek dünyada aradan 5 sene geçse de uçaktaki insanlar için hiç zaman geçmemiştir.

Karakter merkezli drama, malum uçakta bulunan insanların kişisel yaşamlarına mercek tutup bu 5 senelik süreçte gerçek dünyada yaşamlarını sürdürmeye devam eden sevdiklerini ne durumda bulacaklarına odaklanacak. Bir yandan da yaşanan bu gizemli olayı çözmeye çalışacaklar.
    JoshDallas dizide Ben Stone karakterine hayat verecek. Ben, son derece ilgili ve sevgi dolu bir babadır. Aynı zamanda istihbarat analisti olarak çalışır. Oğlu nadir görülen türde bir kanser hastasıdır.
    Roxburgh ise Ben’in polis memuru kız kardeşi Michaela Stone karakterini canlandıracak.

2. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    337

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Manifest (NBC)

Umarım şu ses duyma şeysi yüzünden olay polisiye diziye bağlamaz duyduğu seslerle insanları kurtaracak falan filan ayyy etraf o tarz polisiye diziden geçilmiyor özel bir yeteneğe yada o tarz bir şeye sahip ana karakter o yeteneği polise yardım için kullanır yada direk kendisi polistir ve her bölüm polisiye bir olay izleriz şiştim artık o tarz dizilerden ama o kızın polis olması boşuna değil muhtemelen burdada aynısı olacak sanki, neyse İlk bölüm güzel başladı ama sadece ilk bölümle olmuyor bu iş önemli olan hikayenin bundan sonra nasıl ilerleyeceği, bu tarz gizemli diziler çoğu zaman bir süre sonra karışır, umarım senaristler vizyon sahibidir ve hikayeyi temposu düşmeden devam ettirebilirler, ve bu tip dizilerde olay sonunda her zaman 3 şeye bağlanır 1. Tanrısal bir doğaüstü olaya, 2. Devletin yaptığı gizli bir araştırmaya, 3. Uzaylılara....

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    337

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart 1. Bölüm Fotoğrafları

5. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    5 Mesaj

Uzun zamandan beri yabancı dizileri takip edemiyordum. Ancak iki farklı kişi bu diziyi önerince ve bölüm sayısı az olunca başlamak istedim. İyi ki de başlamışım çünkü çok sevdim. Şimdilik bana saçma gelen bir şey yok. Dizi akıyor, bölümleri izlerken sıkılmıyorum.
    İlk tanıtımını okuduğumda epey ilginç gelmişti. 5 yıl geçmiş dünyada, herkes öldüklerini sanıyor ama uçaktakiler bile bilmiyor ne olduğunu. Dizinin kemiğini oluşturan bu kısım beni kendine çekti.

En sevdiğim karakterler şimdilik Ben ve ikizlerden erkek olan.
    İlişkileri pek sevmedim ama. 5 yıl geçmiş, mecburen kendi yoluna bakmak zorunda Grace. Ama Ben geldiğinde kendini doğru açıklamadığını ve Ben'in de hemen kabul etmesini yadırgadım açıkçası.

Dizi umarım en azından birkaç sezon sürer ve gizemi saçmalamadan izleriz.

7. Beğenenler;
    Aynur (15-10-18), kubitik (07-12-18)

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    329

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    10 Mesaj

Fragmanları izlediğimde benim de beklentim çok yüksekti üstelik tanıtımda yazan Lostvari tanımı beni çok cezbetmişti. Evet gizem var ama ikinci bölüm sanki uçakta geçen o saniyelik anın aydınlatılacağı yerine daha çok karakterlerin çeşitli psişik güçler kazanacağının sinyallerini verdi. Bu beni bir miktar üzdü diyebilirim çünkü beklediğim şey karakterlerin güç kazanması değil uçakta geçen kısa sürede ne yaşandığıydı. Umarım bu güç kazanma mevzusuna fazla takılmadan uçaktaki soruna odaklanır dizi. Gerçi henüz üçüncü bölümü izlemedim bakalım belki de farklı bir bölüm çıkmıştır ortaya.

9. Beğenenler;
    kubitik (07-12-18)

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri