4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Station 19 (ABC)

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    319

Aldığı Beğeni: 213

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Station 19 (ABC)

Station 19, ABC için Stacy McKee tarafından oluşturulan bir Amerikan aksiyon dizisidir. McKee, Shonda Rhimes, Betsy Beers ve Paris Barclay, Grey's Anatomy'e spin-off olan serilerde yapımcı olarak görev yapıyor. Dizi Seattle İtfaiye İstasyonu 19'da erkeklerin ve kadınların hayatlarına odaklanıyor. Seri Shondaland ve ABC Studios tarafından üretiliyor, McKee gösterici olarak hizmet veriyor.

Seri yıldızları Jaina Lee Ortiz, Jason George, Gri Damon, Barrett Doss, Alberto Frezza, Jay Hayden, Okieriete Onaodowan, Danielle Savre ve Miguel Sandoval.

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    319

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Cevap: Station 19 (ABC)

Bu diziyi ilk bölümü çıktığında çok aramıştım ama çevirilerini bulamadım. Altyazısız nereden izleyeceğimi de bilmiyordum, şans eseri birkaç gün önce denk geldim.
    Grey's Anatomy ile bağlı olarak gidiyor. Miranda ve Tuck'ı ağırlık olarak gösterseler de De'Luca ve Meggy'i de gördük. Ara ara farklı Grey's oyuncuları da gelecek gibi duruyor, zaten aynı barda takılıyorlar...

Imdb puanı düşük ama aldığı puanı haketmiyor kesinlikle. Genellikle 9-1-1 ile karşılaştırılmış o diziyi de izleyeceğim daha sonra ama bana şuan için kendi başına yeterli gibi geldi.

Çok stabil ilerleyen sıradan bölümleri de çok heyecanlı ilerleyen bölümleri de var. Gökdelen yangını çok iyiydi. Ekip ruhunu güzel yansıtıyorlar.

2x5'te Ripley ile Hughes'ın iyi bir çift olacağını düşünüştüm ama hemen bölüm sonunda olmasını da beklemiyordum. Bu ne hız böyle, umarım ciddi bir ilişki ilerletirler. Şefi istasyonda daha çok görmek güzel olabilirdi.

Gibson ve Tanner'ın iyi anlaşması güzel ama Andy konusunda hangisinin tarafını tutacağıma hala karar veremedim ki ikisi de çok tatlı. En iyisi 3'ünün de shipleyeceğimiz farklı farklı ilişkileri olmalı bence.

Miller'i sevdim (Bunun kesinlikle evine aşık olmamla bir alakası yok. ) Meggy Grey's Anatomy'de Avery'den ayrılacak gibi duruyor. Miller de Meggy'i boş bırakmamalı, ikisi tatlış olurlardı. Özellikle Miller'in Meggy'e çıkma teklif ettiği halleri çok tatlıydı.

Diziyi şu sahne için izlemelisiniz, şu oyuncu efsane ya da bu çekim mükemmel diyemem ama vasat bir dizi değil. Başlayınca kendini izlettiriyor. Yeni bölümünü heyecanla beklemiyorsunuz ama vaktim var bir bakıyım dediğinizde de vaktinizi güzel geçirmenizi sağlıyor.

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    319

Bahsedilme
    19 Mesaj

2x15 mahvetti beni, boğazımda oturuyor hala.
    O kadar tatlı bir çift olmuşlardı ki... Greys’i izlediğimde Shmitt hero olmuştu Ripley’i bulmuştu. Her şey düzelecekti. İnanamıyorum ya, neden şimdi oldu bunlar?
    Son sahnede hepsinin birlikte sessizliği ve Vic’in tüm itfaiyeciler arasından yürüyüşü... Çıkmayacak aklımdan

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    319

Bahsedilme
    19 Mesaj

2x16 geçen hafta aslında sadece üzülmüşüm bu bölümde ise gözyaşlarımı tutamadım.
    İkinci sezondan yani aslında daha tam anlamıyla alışamadan nasıl bu kadar etkilemeyi başardınız acaba?
    Vic dimdik ayaktasın helal olsun
    Andy ve Sullivan yeni favori çiftim. Birbirlerine yaklaşımları yavaş yavaş arkadaş olmalar ve açık bir şekilde konuşabiliyor olmaları çok güzel anlatılıyor. Aslında demek istediğim ütopik olmamaları, dingin ve adım adım ilerleyen arkadaşlıkları insanların fantastik olmayan -kısaca normal- ilişki görme ihtiyaçlarını karşılıyor.
    Ben Warren bir türlü olduğun yerde duramıyorsun, tekrar meslek değiştirmek mi? Yeni bir diziye mi haberci acaba bu durum
    Konu Sinem tarafından (22-05-19 Saat 03:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri