Sayfa 201/201 İlkİlk ... 101151191197198199200201
1002 sonuçtan 1,001 ile 1,002 arası

Konu: Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon / 2012 - 2014 / Hindistan

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

Alıntı çeşm-inaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8:30'da hafif yağmur altında sabah yürüyüşümü yapmışım.miss gibi temiz hava alıp silkelenip enerji depolamışım... :)
    topu tüfeği kuşandım ben hazırım buyursunlar gelsinler...:img-hystedesemde dayanamıyooommm.:img-tomat
    modum,beraber kıralım lekin burnuda kırarsak adam hepten yalan olur.:img-hyste :img-hyste şahtı şahbaz oldu durumu hasıl olur.:img-hyste:img-hyste
    Sabir et, sabir et ve dayannnnn:img-hyste
    Olsun icimiz rahatlar en azindan, benim icim rahatladiktan sonra onun ne oldugu umrumda olmaz.:img-hyste

Alıntı sude9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madhu 7 benzer hikayeden dolayi pesine dusmuyor demek..evet..anasi kilikli oldugu tekrar tescillendi gozumde:img-hystebabasi gibi kurnaz olmaliydi..rk nin dedigi gibi..guzellik anneden huy babadan..o zaman eziklenmezdi :icon_sorr
    Ah ahhh keske huy babadan olsaydi ama nerde, gerci bana kalirsa anadanda huy almamis, oyle olsaydi dik basli olurdu, annesi oyle degilmiydi. Tamam fazla sulu goz idi ama o da RK yuzunden yani bir ona boyun egdi. Tamam boyun egme nedeni ikisinde de sevdikleri kisinin sagligi ama Malik ile Radhanin durumu arasinda fark var, Malikin ameliyat konusu cok daha acil di, cunku bir kac gun icerisinde ameliyat olmasa helvasi yenecekti. Ustelik o para butunu ile odenmeli idi. Ama Radhajininki oyle degil, acil tedavi gerek ama oyle 1-2 gunluk bir ultimatom yok. Ustelik rakamlarda farkli, Malik icin cok daha fazla para gerekli idi. Radhaji icinse cok daha az para gerekve ustelik o masrafin yayildigi bir sure var.
    Buyuk Madhunun durumu kucugunki gibi olsaydi o RKye boyun egip 4 pherelik evliligi yapmazdi.
    Neyse ne diyordum, lafi uzattim. Kucuk Madhu huy olarak ne anneye nede babaya cekmis. Radhajiye cekmis biraz, o onu kendi gibi buyutmus, RKnin ve Madhunun huylarinida bastirmis.
    Aslinda kucuk Madhu Balraj dedesinecekecekti bak ortaya nasil psikopat birsey cikardi. Keske az da olsa onun genlerinden alsaydi biraz.:img-hyste
    Gerci almista olabilir, anasinin bazi delilikleride hep babadan gelen genlerdendi zaten.:img-hyste

demez isem icimde kalacak mevzuyu diyeyim..rk nin yuzugu malum..ayni yuzuk krk da..ayni yuzuk yeni karakter raju da..tamam iyi hos..belli ki vivinin isi..evliligi ile ilgili...ama rk de kalsaydi sadece en azindan..
    Dizi camiasindaki tum Hintlilerde var galiba bu, yuzukleri cikarmak yok.
    Sen Vivi dedin aklima Barun geldi, onun yuzugude parmaktan cikmiyordu.
    Ayy bak birde aklima Kajol geldi, bir zamanlar onun aum (om) yazan bir yuzugu vardi ve 1997-1998 donemlerinde cektigi filmlerin hemen hemen hepsinde parmaginda o yuzuk vardi.

Alıntı ab-ı çeşm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu cevap vereyim alıntı yapamadan.
    Sunrise modum ; nerede bende o şans? Akşam başka bir yorum yazdım altında kaydetim çıktı. Yani olmaz o iş
    Bence gitmis, bu mesajin altinda da yok. Neyse susuyorum nazarim degmesin ve o musibet geri gelmesin.:)

Akşam babam yapmadığı şeyi yaparak beddua faslına geçti "elin kırılsın senin elin " Akşam Bittunun hatunun el gitti gider attığı tokat neticesinde. Hint kadınlarında ata sporu tokat erkeklerinde kucak.
    Evet gercektende oyle, kadinlar yank calisiyor erkeklerde agir kaldirma.:img-hyste
    Yanliz sunu demezsem rahat etmem, bence Madhu hafif toplu oldugundan Vivi sanki bazen zorlaniyordu.:img-hyste
    Yani Arnavdaki rahatlik yoktu onda.:img-hyste

Hal böyle olduğunda düşük çeneli ama sevimli Madhu ve amcasını izlemek tek zevkimiz. Onuda paragöz görgüsüz hatun zehir ediyor.
    Babaanne korumak adına birşeyler yapmış ama en azından düşmanlarının adını Madhuya söyleyebilirdi. Başka bir hikayeylede olsa söylemeliydi.
    Bazi konularda bizim Radhajinin akli duruyor. Bu konuda da oyle olmus. Ama soyle birseyde var, dusmanlarinin adini soylemis olsaydi Madhu herseyi ogrenebilirdi. Sonucta unlu biri dusman olan, bir iki eski haber basligina bakmasi herseyi aciga cikarirdi. Patlamayi ve nnesinin babasinin kim oldugunu cok rahatlikla ogrenebilirdi.
    Ama isim vermeden bir takim seyleri tabiki anlatabilirdi. Mumbaide yasiyorduk kotu insanlar anneni babani oldurdu ve senide oldurmesinler diye ordan kactim vekendimize yeni kimlik aldik gibi seyler diyebilirdi.

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

rk nin evi...rk nin studyosu...hepsine konmus ya bu cakma star..iyi de nasil oluyo bu :img-tomat

Rk ile olan sahneleri almislar 2.baskiyi kapoor ile yapmislar:img-tomatdemek ki reytingler iyi gitseydi bu 2.baski aynen surecek:img-tomatgunesli modum bu vivi ne vakit geliyo

Sitara studyosuna ayak basar basmaz hissden maducuk yapmislar..dili olsada konussa o studyo..mr indiadan baslar ki anlatmaya
    Sinirler tepede volum bilmem kaclari yasiyorsun dimi. Ah ah sorma, herbirseyi almis ama nasil almis hic anlamadim. Galiba Bittujiyi tehdit ettiklerinde o herseyi onlara verdi.
    O telefon kulubesini bile kirtletmis pis Abhay Kapoor. Hatta hatta spoiler vereyimmi RKnin karavani varya karavani, iste ona bile el koymus.

Suan verilen bolumleri dusersem 30 bolum daha var derim. Gerci bugun izliyemedim tvden hangi bolumler verildi bilemiyorum. Ama sunu diyeyim Holiden az bir sonra geliyor.
    Neyse mesaji yazarken dayanamadim gittim baktim 534. bolumun sonunda geliyor.

Doktor bu ne? :icon_sorr kızın babası öldüren adamın oğluyla aşk yazmaya çalışmışlar vakti zamanında izleseymişim bu sinirle buradan Hindistana koşar bu senaryoyu yazanları yolardım. İnanın bu manasız aşk beni Pabonun yaptıkları kadar sinirlendirdi. Kız o stüdyo ve eve girip etrafa bakınınca bende iplikler koptu. Aynı copy- paste sahneleri görünce modum :icon_sorr bende Sude gibi kopya istiyorum ne zaman kurtuluyoruz bu sahtekar katil ve ekürisinden
    Ah ah hersey kopya. Bizim saftirikte iyice saflasiyor.
    Ev, studyo hersey ona ait ama dis kapinin dis mandallari onu oralarda kucumsuyorlar. Bunlari yazarken aklima Ananyanin bir repligi geldi, burasi babamin evi demisti Abhaya, ben izlerken yahu ne babasi o ev RKnin evi ve senin baban oldukten sonra alinmis ne hakla babmin diyorsun diye sinirlendim. Iyiki atlayarak izlemisim o kisimlari tvden izlerken bile cekilmezler.

Ufak bir spoiler vereyim.:) Ilk once Raju gelmeli, o geldikten 30-40 bolum sonra hepsinden kurtuluyoruz. Amaaaaaa onlarin gitmesi herseyi cozuyormu tabiki hayir, senaristlerimizi birini yollayinca yerine yenilerini koymadan yapamiyorlarya, iste bu defa onlar gidiyor ve onlarin yerlerini baskalarini dolduruyor.

Kapoor kurtaran madhudan sonra bakamadim..mejulji okuyunca fragman baktim..:img-hyste
    2.baski her alanda demek..o degilde orijinal mehulede kizginm ki:img-tomato da karani trafik kazasinda harcamis anamikayi yakmisti..ek isqh ek junoon hep ayni facia

Fragman bitiminde ise evin gercek sahibi maducuk var..hissetmis yine..bu sakarlkla babasinin ve annesinin odasina da girip hisseder ki..her koseyi rk tanitmisti:icon_sorr
    Ooooo ben sansliyim desene, ben hic bakmadim.:img-hyste:img-hyste Iyikide misafirlerim gelmis yoksa atlattigim sahneleri izleyip tepemin tasi feci halde atabilirdi.

Ah ah evet tanitmisti RK hemde nasil tanitmisti.:icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri