Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131137138139140141
705 sonuçtan 701 ile 705 arası

Konu: Madhubala - Ek Ishq Ek Junoon / 2012 - 2014 / Hindistan (2)

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

Efenim Sude sayesinde bana yine ilham geldi,:img-hyste eyy afisler siz nelere kadirsiniz.:img-hyste
    Su koca kahaani filminin posteride aslinda bizim posterli mesajlarin ilkiymis.
    Kahaani hikaye demek, ve o posterle bize hikaye artik basliyor demisler. Tabi o zamanlar RK arzi endam etmedigi icin onun posterini gostermeyip baska bir poster gosterdiler.:)

Alıntı ab-ı çeşm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle ağzı açık ayran budalası gibi bakıyorum. Kötülük bir meslek olsa bunlarda okulunda okusa profesör olurlar yeminle. Şeytan bunların memleketinde iş ve işçi bulma kurumuna müracaat için kapıda bekliyordur. Çünkü dizidekilerin çoğu şeytan:icon_sorrNe iş verirseniz yaparım abi bir sonraki projeye benide dahil edin diye şeytan hayal ettim şimdi. Tövbe çok!
    Bir de karşılıklı ben senden kötüyüm yoook ben senden daha kötüyüm diye yarışları var. (zor sevda) Annemle bir iki baktım; Dedim bu dizi sağı hasta eder hastayı öldürür. Zaten hastanız niye bakıyorsunuz? Kaldırdıkları gün bayram ettim. Aslında içi tükeniyor ama yine bakıyor.
    Bunlar profesorlrleri bile cebinden cikariri o denli kotuler. Ve aynen dediginiz gibi hepsi seytan. Birde yatan seytanliklarin ardindaki nedenleri aramakta cok zor, durduk yere baskasinin parasina, malina goz koyup seytanlik yapanlari ozellikle hic nliyamiyorsun. Yahu beraber calisip berabermi kazandiniz ki pay almak istiyorsunuz diyesi geliyor insanin.

Alıntı pembemavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün ilk defa diziyi ilk bölümden izliceğim için dizi başlamadan açtım kanal7.jenerik benimde dikkatimi çekti çok güzeldi.özlemişim eski jeneriklerimizi .eskiden Türk filmleri başlarken böyle çok jenerik izlemiştim.afişleri bile aynı şimdi bile o afişleri çok seviyorum.hatta uygulamasını bulabilsem bende yapıcam yapan biri var .dizinin müziklerine gelince harikalar hepsine bayılıyorum desem yalan olmaz.ilk bölümü biliyordum eskileri gösterirlerken izlemiştim ama bir bütün olarak izlememiştim.güzeldi heycanlıydı sinema tadında izledim .
    ben okuduğum ve çok sevdiğim kitaplarıda tekrar tekrar okumasını severim dizleri ve filmleride öyle.onları izledikçe yada okudukça her seferinde önceden kaçırmış olduğum yada hissedemediğim yönlerini farkederim.
    madhubalayı tekrar izlemek büyük zevk olucak benim için sevmediğim yerleri atlayamazsamda tv den izlemenin tadı başka oluyor.
    Bende severim eskileri, ozellikle uzun zaman sonra tekrar okumak ve izlemek daha baska, cunku yasanmisliklardan dolayi daha farkli bir sekilde okuyup izliyoruz.

Alıntı sude9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    essah mı:img-hyste
    asıl bombayı kaçırmışım desene..hoş izleseydim bile anlayacakmıydım sanki:img-hysteefenim izlemeyen var ise madhuri ablanın dansı eşliğinde alka yagnik'in söylediği choli peeche yi muhakkak izlesin..Türkçe alt yazılı diye arama yapın o bile mevcut:)
    :img-hyste belkide anlardin malum ziplayan bir cekirgesin sen.:img-hyste. Baksana artik sesleri ve hatta hatta o seslere ait olan isimleri bile biliyorsun.:good:

genç yorumdaş ses veriyor:img-hyste

gerçi modum error dur o demiş ve teşhisi koymuş..şimdi şöyle ki..şampiyonlar ligi kupasını almış müzesine kaldırmış kişidir RK..önce bunu not edelim:)
    Sude simdi benim kafa error diyor, ki bu aralar zaten ona kostur buna kostur derken hep errorde, ben neye error dedim. Gifteki sahneyemi yoksa baska birseye mi.:img-hyste
    Notunuda iyi demissin evet kupasini alip muzeye kaldirmistir.

çok tatlı bir ali asaf izliyorum eylül hanım kızımız ile birlikte ..ama normal izleyici kıvamındayım..cozutma durumları yok:img-hyste teee bi vakit ıspanaklı yumurta örneği vermiştim..çok sevdiğimden çok yemiş sonra bir böğğğkkk gelmiş ne kokusuna ne görüntüsüne bakamaz hale gelmiş anca bir kaç sene sonra yavaş yavaş yine menü listeme aldığımı söylemiş..ki arnav için yapmıştım bu benzetmeyi ve rhett ,arnav bir sebze olamaz diye karşı çıkmıştı:img-hyste..işte aşağı yukarı bu durum yine baş gösteriyor olabilir..tekrarın bini bir para,replikler gifler,resimler çalışmalar gömülünce içine..ki belli ki çok boş vaktim varmış :img-hyste sonuç..bassss çekmiş olabilir bünye..durum bundan ibaret:img-hyste
    Kimi izliyorsun kimle izliyorsun, yoksa kizcenmi Eylul hanim olan.
    Ama zaten hicbir zaman cozutmayacaksin Sude cozutunca cok fena.
    Senin zamana ihtiyacin var, bir sure sonra tekrar kurkcu dukkanina donersin.
    Bak bana ben tv hakimiyetimi kaybettim diye ve nette de hersey simdiki kaa bolda bulunmuyor diye ara vermistim ama simdi yine eski moduma dondum.:img-hyste:img-hyste: Sende donersin merak etme, herseyi sadece zaman birak. Ispanagida bir dahaki sefere sarimsakli yogurtla dene, degisiklik olur, India icinde simdi yaptigin gibi sadece filmlere takil.:)

Durum:
    çeşm-inaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bheegi bheegi...
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Anlaşılan vivican milli formamızı çok sevmiş.:love01:

Spoiler İçermektedir

Durum:
    çeşm-inaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bheegi bheegi...
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

vivican,RK rüzgarıyla tayland a gitmiş.amanda aman nasıl güzel karşılanmış.:happy0064:happy0064

part/1

part/2

part/3

part/4

part/5

smokinli vivi...:img-in_lo

çok güzel bir oturma düzeni olmuş.:good:
    seyirciler arasından sahneye teşrif eden vivicaaann.:img-in_lo:happy0064

hanım ablayı görünce aklıma barun un toylar mübarek ablası dildora geldi.:img-hyste
    bu arada kostüm haldi kostümünü çağrıştırdı.:img-in_lo
    sude vivi inci takmış.:)hep biz inci dizecek değiliz birazda vivi takıp takıştırsın.:)

vivi ye bas haq hai ik mera yı playback yaptırmışlar.:)

vivi dansçsı kızlar arasında kalmış.:)

aboo annem en,dans showda mı yaptın :)

vivi fanlarıyla...

son karedeki bakış..:img-hyste

Durum:
    pembos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥♥♥
    Konular
    50
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 88

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntı degildir /kullanıma acık izinsiz baska sitelerle paylasmayın

karıcım; kaderimiz baglanmıs yıllar gecsede askımız bitmiycek
    bizim askımız dilden dile dolasacak ama şimdi tek istedigim ask hikayemizi seninle izlemek
    yalancı baharı bittirdik ama bizde hayatta yeni baslamıs olduk :img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    pembos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥♥♥
    Konular
    50
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 88

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntı degildir /kullanıma acık izinsiz baska sitelerle paylasmayın

sıgmayanlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri