Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: Madhubala - Replikler

Durum:
    sude9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ateş böceği-kajra re
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

-bu gece ay bile sana beddua edecek,çünkü bundan sonra insanlar aya "madhu senden daha güzel" diyecekler(gelinlikli madhu gördü..kendinden habersiz:img-in_lo)

-ne yaparsanız yapın kesin aşık olun yoksa hayat eksik kalır(fanlara muhabirler vasıtasıyla mesaj)

-madhu,bizim aşkımız belediye parkına konulan bir heykel değil herkesin önünde sergilenebilen(Sultan'ın madhunun planını bildiğini öğrendiğinde)

-ne tuhaf sen beni değiştirmek istiyordun ama onun yerine sen değiştin..RK madhu gibi olamadı ama sen,benim seni eskiden sevdiğim gibi sevdin(:icon_sorr)

-ben bile atın üzerinde gelmek istiyordum(sen helikopter istiyordun:icon_sorr) ama benim şartım atın yeşil renkte olmasıydı..bu yüzden at yok,düğün alayı yok(meraklı gazeticilerin sorusu üzerine)

-----

dikkat ...dikkat..aşağıda ki ileti rk nin kamoyuna yönelik açıklamasıdır:img-hystebirazını aktariciim...bazı yerlerini ...hepsini almam mümkün değil zira 290 bölümün özetini geçti..ondan sebep oturun izleyin:img-hyste

-normal bir insan nasıl evlenir? damat beyaz bir atın üzerinde gelir,aile gelir sonra pheralar yapılır..sen benimsin ve ben senin...bir kaç sene mutlu bir hayat olur ve sonra kavgalar olur...karı-koca birbirinden uzaklaşır..bazen adam ve ya kadın sevgi bulmak için dışarıya bakmak zorunda kalır,eğer cesaretleri varsa o zaman sonsuza dek ayrılırlar ya da ölene kadar birlikte berbat bir hayat sürerler..onların kalplerinde nefret var ama dudaklarında gülümseme..bütün bunlar normal birinin hayatında olur..siz iki insan türünü tanıyorsunuz..biri normal ve diğeri değişik ama ben üçüncü türdenim..benim özel bir hayatım var..özel ilişkilerim ve özel bir aşkım..özel rüyalarım var..normal ilişkiler aşk ile başlar bu biraz çarpık..hayır..bu biraz özel..bu düğün tuhaf..bizim aşkımız dört harfli bir kelime ile başladı ama maalesef bu dört harfli kelime LOVE değildi..H.A.T.E..hate..nefret(dublaj aşk ve kin demiş 3 harf vurgusu yapmıştı)

...biraz şefkat,biraz aşk..ikisini karıştır ve oldu işte ..aşk serbeti hazır(madhuya yaptığı)...harflerin şekli değişti..hate den love oldu ama dört harfli kelimenin anlamı aynı kaldı

------

-senin aşkın beni değerli yaptı,o zamana kadar ben işe yaramaz bir varlıktım..ben madhuyu değiştirmeye çalıştım ama bunu yaparken ben değiştim

-ben bu nikah yerine 2 kere hakaret ettim ama artık değil

-affetmek,ölümüne divane olmak benim aşkımda yok madhu ama ben çalışacağım...ben madhu gibi sevmeye çalışacağım..seni seviyorum madhu..bütün dünyada sana sadece bu hakkı veriyorum,benim kalbimi kırmaya..bu dünyada sadece sen varsın benim bu hakkı verdiğim,beni çok sevmen için..madhu bitirebilir miyiz bizim yarıda bıraktığımızı? bana hayata tekrar başlamak için bir fırsat verir misin?birlikte yaşamak için..birlikte bir ilişkimiz olması için..karı-koca arasında olan bir ilişkiyi paylaşmak için? benimle evlenir misin madhu?

-o zaman ben bu sarılmayı bir evet olarak mı kabul etmeliyim ya da sen biraz ağladıktan sonra hayır demeyi mi planlıyorsun?(garanticiliğin bu kadarı:love01:)

-hey biwi,müstakbel...nereye gidiyorsun? eğer bu seferde evlenmezsek izleyici bize sopa atacak..nikahtan sonra gidersin(trishna ve romayı görünce yanlarına gitmeye niyetlendi madhu,süper starım durumun öneminin farkında:) )

-rk: bir düşün biwi,sen benim öüme geçiyorsun,bu riske girecek misin? hatırlıyor musun?gerçek bir alçak(right kameena) o zaman,bu sefer ne yapmak istiyorsun? doğru olanı yapmak ve ya miyaaav(sunrise mod senin dediğin kesin bu:) ) alçaklık mı?

m: riske giren sensin..sen vahşi bir kediyle evlenmek üzeresin..küçük bir hata yaparsan seni tırmalarım..o zaman sen söyle..sen hala benimle evlenmek istiyor musun? RK ikimiz farklıyız,etrafımızda ki insanlar için belayız ama bizim için ,biz,olabilecek en iyi şeyiz..şimdi endişelenecek bir şey yok

rk: a-haaa

----

-biz şimdi evlendik,sen neden ağlıyorsun..şimdi benim,hayatımın sonuna kadar ağlamam lazım

-rk: saat 23 e 5 kaldı...sabaha kadar ben seni madhu gibi seveceğim...RK sabaha kadar madhu gibi davranacak..seni,senin beni sevdiğin gibi seveceğim,senin kadar duygusal olacağım,senin olduğun kadar umursayan olacağım..ben seni,bencil bir güdü ve ya ego olmadan seveceğim..madhu gibi davranacağım,o ,bir hata yaptığında özür dileyen

m: sen gerçeği mi söylüyorsun?

rk: evet biwi,düğün hediyesi olarak bir yalanı hediye edemem,değil mi?

m: tamam o zaman..yarın sabaha kadar ben,senin tıpatıp benzerin olacağım..ego dolu ve sana bağıracağım..ve seni delicesine seveceğim.

rk: .anlaştık mı

m: olmuş bil

------

-gerdek gecesi bu iki törenle heba olacak(odalarında da tören varmış radha dedi):img-hyste

-bana başka bir hayır duası daha ver(babasının fotoğrafına ) ben senin gib yaramaz bir oğulun babası olayım:icon_sorr(senariste gelsin tekrar:img-tomat)

-herkes benim romantizmimin düşmanı,bu kayınvalide-gelin destanı asla bitmiyor(odaya tek başına gönderildi diye..gelini sonra gelirmiş:img-hyste)

(çevirili olandan replikler)

Durum:
    sude9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ateş böceği-kajra re
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

-eğer rk gibi davrandığın zaman bunlar olacaksa ,o zaman senin rk gibi davranmana hayatımızın sonuna kadar izin veririm

rk: hatırlıyor musun madhu,ben snei ilk defa bu stüdyoda görmüştün,sen bana ilk defa burada sarıldın..sen burada ilk defa omzumda uyudun

m: ve ilk defa biz burada dans ettik

rk: burada ilk defa,senin kalbinde ki ,bana olan aşkını hissettim

m: ve sonra biz kavga ettik

rk: ve sonra herşey düzeldi

m: ve sonra biz tekrar kavga ettik

rk: ve sonra herşey tekrar düzeldi

m: biz neden bu kadar çok kavga ediyoruz RK?

rk: bilmiyorum

m: ben de bilmiyorum

benim isimin ne?

m: rk

rk: benim ismim?

m: rk

rk: benim ismimi söyle madhu

m: rishabh

rk: bir daha söyle?

m: rishabh

rk: madhu,ben seni..

m: biliyorum

........

m: neden gülümsüyorsun?
    rk: sen bu RK gibi davranma olayını baya ciddiye mi aldın?benim elbiselerimi giymişsin
    m: sus
    rk: sen benim yanımda ne kadar küçük olduğunu biliyor musun?blazer cekete bak..kolları sana çok büyük geliyor..çok savaşıyorsun,gözlerin bazen mutluluktan bazen mutsuzluktan gözyaşlarıyla dolu..dinlesene madhu,beni dinle..bu ceket benim..bana ceketimi ver..onu giymek istiyorum
    m: kapa çeneni rk..üzerimi değiştirmek istiyorum bana yardım etsene
    rk: öyle mi?gel buraya:img-hyste
    m:rk,biz kavgalıyken sen çok edepliydin,en azından benim üzerimi değiştirmem için bir yer yapmıştın
    rk: o zaman edeplilik gerekliydi:
    img-hyste(içim hiç edepli değildi aslında demek mi istedi ki burda)çünkü o zaman birbirimiz için yabancıydık..ve ben senin kocanım,senin saçının ortasında ki sindoor...

ve basıldık:img-hyste

m: önce beni kaçırıyorsun ve şimdi bir casus gibi elbise giyinmem gerekiyo
    rk: madhu,al(takıları)
    m: ben onları takmayacağım
    rk: onu ben mi takayım
    m: tak:img-hyste

-rk: ben buraya karıma stüdyoyu görmeye getirdim,bu sabah aslında uzun bir araba gezisine çıktık ve sonra düşündüm ki burada durayım ve ona stüdyoyu gösteriyorum

m: çok güzel bir stüdyo
    (set çalışanlarına:img-hyste..güzeldir canım ona ne şüphe:icon_whis)

.........

rk: ben senden önce yıkanmak istiyordum
    m o zaman yarın yıkan, ve acelen varsa o zaman seni çamaşırhaneye yollayacağım kuru temizleme için
    rk: ben sana ,sabah olduğunu söylemek isterim,şimdi rk gibi davranmayı bırak ve eski,tatlı madhu gibi davran,bir itaatkar eş,
    m: neden,ben artık seninle evlendim,sana sahip olduğuma göre istediğimi yaparım ve senin beni dinlemene gerekecek
    rk: demek sen bana hükmedeceksin
    m:elbette
    rk. bunu herkesin önünde yapacakmısın
    m: herkesin önünde yapacağım
    rk: benden hiç korkmuyor musun?
    m: senden hiç korkmuyorum
    rk: sen benim gibi deli olabilir misin?
    m: ben senin gibi deli olabilirim
    rk: hiç utanmayacak mısın
    m: hiç utanmayacağım

(vaayyy utanmazlar:img-hyste)

rk: sen hiç utanmayacak mısın?benim aşkımın nişanesine bakmaya utanmayacak mısın?
    m: senin aşkının nişanesine..aşkının nişanesi?aşk..:img-hyste
    rk. nişanesi
    m: yani? ne demek istiyorsun?
    rk: yani..senin arayıp bulman gerekecek ve o zamana kadar ben banyo yapacağım
    m: rk.. rk,ben senin kanını içeceğim

banyodan seslenir

rk: bu nişane ona benziyor
    m: kapa çeneni
    rk:onu saklama,o sana yakışıyor

...

ve replikler faslı burada biter:img-wink:...

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)