Sayfa 36/217 İlkİlk ... 263233343536373839404686136 ... SonSon
1082 sonuçtan 176 ile 180 arası

Konu: Maraşlı - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Maraşlı

Maraşlı: tarih 8 mart 2021...Mahur hanım başka memlekete gitti...onunla birlikte dünyanın en güzel bakan gözleri de gitti...aşık olmak benim gibi bir adamın yapacağı son hata...lakin...aşk hataların en güzeli......

yolunu kaybetmiş bir yolcu olsan rehberin benim...bir yol olsan uçsuz bucaksız varacağın yer benim...

Mahur'la birlikte dünyanın en güzel ismi de gitti...

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş buldum tatlım. Aslında bu başlığa ikinci gelişim :) Sen yokken ziyarette bulunmuştum :)

Hem de ne sarmak :) Mahur duygularını ele veriyordu aşkından deli divaneydi zati. Karşı taraftan küçük bir adım gelmesi çözülmesi için kafiydi. Cesur kızmış vesselam :) Bölümü izlemeden Maraşlı 'yı topa tutmayalım derim. Hele bir netleşsin neyi neden yaptığını görelim ona göre tavrımızı ortaya koyarız :) Suçlu olduğuna hükmedersek Maraşlı 'nın vay haline korksun bizden :) Saydırma işinde üstüme yoktur. Hiç gözünün yaşına bakmam vallahi :)

Behiye 'yi ben de aşık gördüm. Karşılıksız bir aşka tutulmasın üzülürüm. Necati fragmanda senin için katil oldum diyor. Ben katil sıfatını Neco 'ya konduramıyorum. Bir yanlış anlaşılma olmalı.
    Geçen gün başlıkta biri yazmıştı sen miydin anımsayamadım. Benzeri cümleleri ben de kurarsam : " Yok yok kesinlikle yalan. Necati'm yapmaz n'ayır
    yedel'cim gecenin bir vaktinden selamlar canım......

"kuş ölür...sen uçusu hatırla"...

bizim kuş şimdilik uzak diyarlara uçtu bakalım...fragmanı kaçırmadım bu kez......

evet Mahur da aşkını ilan ede ede gitti...gerçekten de cesaretli kızmış......Maraşlı o itirafı yapmasaydı da o öpücüğü kondururdu bence...gider ayak veda busesi......

içerisinde bulunduğu hayal kırıklığına aşkta merhem olamadı diye düşünsekte...Maraşlı'nın verdiği karşılık...bin itirafa bedeldi......dil herşeyi söyler...iyi-kötü...yalan-gerçek...ama gözler...onlar sadece gerçeği söyler...Mahur gitti...tabi güzel hatıralarla gitti.....

konumuz "doğru insanı" bulmadan "aşk diye bir şey yok"..."güzel hatıralar vardır"a kadar geldi......Maraşlı da artık ne yaptığının farkında değil...kontrol beyinden kalbe kadar indi......tabi hatasıyla seviyoruz onu...şimdi bir de Mahur'un gittiğini sanıyor ya...gitmeyecek sonuçta Mahur...onu karşında gördüğünde vereceği tepki ne olacak...çok merak ediyorum......sarılır diye ilk tahmini bırakıyorum...ya da belli etmemeye çalışır duygularını...için için sevinir...

hani gözleriyle konuşuyorlar ya......Selvi Boylum Al Yazmalım misali...zaten Maraşlı'nın Kadir İnanır benzerliği de var...ya ne diyeyim kimyaları çok iyi...birbirleriyle olan sessiz konuşmaları zaten efsane.....

Necati'm yapmaz.......ama yapmış...babası için diyerek avutuyorum kendimi...babasıyla olan yüzleşmesinde de ağlattı beni.....peki ya bizim bu esas çift dururken bir de yan karakter sevme hastalığımız ne olacak şekerim?...bile bile bu kaçıncı hüsran olacak değil mi?...........mutlaka bölümü izlemelisin...tüm bölümlerin özeti gibiydi...bence buradan yakalayabilirsin diziyi...
    Konu araszeynepp tarafından (03-03-21 Saat 13:39:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Zeliş olayı bana muamma geliyor hep.. Bir süre daha gelmeye devam edecek görünüyor.. Sanki bir gün Zeliş konuştuğunda, her şey çözülecek..

Hilal en son Maraşlı dedi Celal'e.. Celal, Maraşlı'dır gözüyle bakıyorum duruma.. Mutlaka bir bağı var orayla.. O yüzden de bu görevde diye düşünmekteyim ben, Sedef'in Maraşlı olmasından dolayı..

Bir de şu var ki.. İlk bölümde, Maraşlı görevi kızının katilleri Türel'ler mi acaba diye kabul etti.. Ben o an amblemi duvarda görünce çok da şaşırmadığını düşünmüştüm.. Nitekim şimdi, Türel'leri öncesinde takip ettiği aşikârdı.. Yani görevi çok daha önceden kabul etmiş zaten..

Peki bankayı yani teşkilatı onaylama sebebi neydi.. Gerçekten ilgisi olduğunu kanıtladığı için mi.. Yani bu göreve sonradan dahil olmuş gibi gözüküyor fakat alakası yok.. Bu bağlantıları da yakın zamanda aktarsalar iyi olacak..

Neyse ben çalışmaya döneyim artık.. Bugün yoğun bir gün beni bekler.. Yine devam ederiz..

Sevgiler hepinize
    ...

daha önce dikkatimi çekmemişti...bu bölüm Ali diye birisinden bahsettiler...konser saldırısında asıl hedef o adammış......

artık bu kişi istihbaratçı mı...uyuşturucu ticaretini durdurmak isteyen idealist bir emniyet müdürü mü?...yoksa sadece Maraş'lının komutanı falan mı bilemiyorum?...her kimse bayağı sekteye uğratmış demek ki bu işleri......

sonra Türel'ler geliyor aklıma...bu saldırıyla ne alakaları olabilir diyorum...Aziz bey işleri oğluna devretmiş...İlhan malumunuz...karısından bile bir haber...tek derdi şirket olmuş...ama hiç uyuşturucu ticareti yapan bir adam izlenimi de vermiyor...

birisi o plaka numarasını özellikle o logolu kağıda yazmış olabilir...tıpkı Aziz beyin Ömer'i hedef gösterdiği gibi...Türel'leri hedef göstermiş olabilir...ama ne malumdu Zeliş'in vurulacağı?...Maraşlı'nın bu işlere gireceği?...

mutlaka forumda konuşulmuştur bunlar...tüm yorumları okuyacak vakti bulamadım henüz......

Savaş mesela...o veletleri tahtadan kulübeye kilitleyip gazete kağıtları ile tutuşturmaya çalışması......bu kafayla nasıl bu gücü kazanmış?...mutlaka arkasında birisi var...ama kim?...Ömer'in düştüğü tuzağa...elindeki güçle o da İlhan'ı ve tüm Türel'leri çekmeye çalışıyor da...gidip direkt Aziz beyle hesaplaşsa olmuyor mu?...neyse ki Aziz bey bunu güneşte bıraksam vb. demiyor...onu da yapsa işi tamamdır......

Maraşlı Mahur'a olduğu gibi yaklaştı hep...soğuk...mesafeli...sıradan davranmak yerine hep bir farklı durdu doğrudur...ama kaç kere de canını kurtardı kaç kere...bu zaman da kolay mı bu yiğitlik?..hiç birşey yapmasa...öylece dursa da Mahur yine düşerdi gözlerine......kızı kandırdı...duygularıyla oynadı kısmına henüz katılamıyorum...ha Savaş'ın Mahur'u hedef alması Maraş'lının oyunuysa...işte orada gün birlik olma günüdür......ilk taşı günahsız olanımız atsın......

biraz da Ozan yazayım...Ozan'ın ceo yazısının boyutunu beğenmemesi......İlhan'ın buna gelerek...Maraşlı senin Savaş'ın ümüğünü sıktı oğlum...hem benim Maraşlım senin Savaş'ı döver demesi......garibim bilmiyor ki...Maraşlı kafasına sıkacağına...kurusun diye güneşe bırakmış......dizinin komikleri bu ikisi olsa gerek......bir de Suat abi var tabi...Ozan'ın çok sevgili Suat abisi...telefonu bunun yüzüne kapatırken ki duruşu efsaneydi......ceo olmuşsun ama adam olamamışsın...bu ne samimiyet der gibiydi...sahi söyle bakalım Ozan...sen hangi bağın gülüsün......görürsün bak arada koparacaklar seni...bir ceo'luk uğruna solup gideceksin...kendine yazık edeceksin...
    Konu araszeynepp tarafından (03-03-21 Saat 13:48:42 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    5
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman öyle bi gelmiş ki..Maraşlı'ya sayıp söven beni bile eridim o sözlerle..Ne de güzel sevdalanmaktır o be Maraşlı..ama yine de başından beri Mahur'a oynadığın oyunu düşünüyorum ve sinirlendikçe sinirleniyorum,bi de şu gelen fragmana bakıyorum ..Ve diyorum vay bee..

Mahur'un gidişini de kayıt altına alıyor Maraşlı Bey...Baya baya aşık bu adam ya..Bakalım bundan sonra neler olucak,esas bundan sonra başlıyor olaylar bence.

Zeliş de bi muamma sizlerin de yazdığı gibi..Neden susuyor bu çocuk,ya da bilerek mi susuyor acaba? Birilerinin isteği doğrultusunda filan mı böyle acaba? O kadar da değildir heralde.

Mahur,bi süre gelmesin bence,Maraşlı az daha acı çeksin,kıvransın acısından..Sürünsün biraz..Ama bi fragman daha gelmeli,haani aksiyonlu sahneelerimiz.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    19
    Bahsedilme
    14 Mesaj

Herkese merhaba

Dün o kadar yorulmuşum ki duştan sonra koltukta uyuyakalmışım O sırada fragmanvari bir şeyler gelmiş bile.. Daha doğrusu ufak bir ön izleme diyelim.. İyi de olmuş, Celal'i yerden yere vuranlara cevap olarak hazırlanmış gibi..

Celal'i son andaki hâlinin oyun olmadığı açık zaten... Bunu izleyenler biliyor.. .Bir de ayrıntılı anlatalım demişler gibi bu ön izlemeyi atmışlar sağ olsunlar.. Şimdi gelsin fragman da Mahur ne yapmış onu öğrenelim.. Fakat dünkü çekimlerde aynı kıyafetle bir yerlerde dolanıyordu sanırım Mahur.. Kapılar kapanmadan, çıkmış olabilir uçaktan.. Gitmeyeceğini düşünüyoruz tabii de ne sebeple olacağını henüz bilmiyoruz..

Celal, Mahur'u ilk gördüğünde ne yapacak diğer soru da bu.. Ya da Mahur'un yaklaşımı ne olacak.. Bu da başka soru.. Sorular, sorular..

Onu geçtim de, Celal çok güzel "Mahur" demiyor muSanki Mahur, bunca zaman isminin bu kadar güzel olmasını bilmiyormuş oluyor Celal ona "Mahur" dediğinde.. Havalimanında da o kısık ses dahi duydu Mahur.. İki kez ismiyle hitap etti.. İkisinde de döndü ona, kaçarcasına gitti.. Bir kez daha dese herhalde o an kalacaktı Mahur..

O yüzden Celal'in sürekli bu ismin güzelliğinden bahsetmesi o kadar anlamlı ki..

Bir de araya sıkıştırdığı cümleler var.. Kayıtta mı söylüyor bunları yoksa sahibine mi belirsiz bence.. Gerçekten ilk karşılaşmalarını çok merak ediyorum.. Fakat olmadık yerde, kesin bir kaosun ya da çatışmanın ortasında da karşılaştırır bu Ethem

Alıntı lazuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evdeki sahnede abartılı oyunculukları (Kerem Atabeyoğlu hariç) hiç sevmedim...
    Çok haklısın.. Serhat beyin neden bu karakteri bu kadar tiyatral oynadığını anlamıyorum.. Tiyatro sahnesinde değiliz.. Öyle olsa seyir zevki var da böyle zaten burnunun ucuna kadar kamera girilen bir alanda neden böyle abartılı bir tercih yaptığını anlamıyorum.. Yönetmen bu konuda oyuncuyu hafifletmeli.. Kötü bir oyuncu asla değil fakat büyük oynamasın.. Bilemiyorum, Necati'nin gerçekten oyuncu olduğunu anlatmaya çalışabilirler de

O yüzden Necati sahnelerinde ben yoruluyorum.. Mesela son bölümün ilk kırk beş dakikası hareket açısından çok iyiydi.. Ailenin olduğu sahneler de iyiydi.. Sonraki yarım saat ise durağanlaştı.. Necati ile babasının sahnesi beni yordu bu yüzden..

Ve bununla birlikte son yarım saatin akışında da Savaş ile Celal sahnesi de gereksiz geldi.. Başındaki adamı öğrenmek açısından gösterilmiştir amenna da tırlarla şov falan.. Celal'e bir şey olmayacağını hepimiz biliyoruz.. Birinden de emir aldığını uzun zamandır biliyoruz zaten Savaş'ın..

Ben açıkçası bu tarz gereksiz aksiyonları sevmiyorum.. Dövüşme, çatışma olsun.. Hareket berekettir.. Mesela ben Celal'in adam dövmesini izlemeyi seviyorum.. Fakat o onu öldürecek mi, bu şunu yapacak mı gibi bireysel savaşları izlemenin bir anlamı yok.. Beni heyecanlandırmıyor bunlar.. Bir yerden sonra izleyiciyi de sıkacaktır..

Savaş ile Celal'in mücadelesi beni sıkıyor kısacası.. Başta nasıl Savaş'ın Mahur'u öldürmek istemesi uzatılmadıysa, bu meselenin de çok uzatılmayacağını düşünüyorum..

Bu dizide beni aksiyon tarafında heyecanlandıran, istihbarat tarafı.. Gizem tarafında da, Celal'in kimliği.. Onun dışındaki aksiyon ve gizem cıks..

Alıntı werther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkese merhaba

Açıkçası dünkü bölüm beni şok etmedi, beklediğim şeyler oldu ama sevgili Fracture'nin söylediği ihtimaller gece uykumu kaçıracak cinstendi:)))

Ben şimdiye kadar hep Celal'in samimiliğine sığındım.Evet, kızla aranızda duygusal yakınlaşma olsun dediler ama Maraşlı başka yoldan gitti diye düşündüm..Aziz'in itibarını kazandı ki bu aileye girmesi için yeterliydi.Hem aileye girmek derken neyi kastettiler? Evlenecek değildiler herhalde Mahur ve Celal.Mahur'un güvenini böyle kurnaz bir yolla kazanması, şeytanın bile aklına gelmeyecek plan kurması ve en ince ayrıntıya kadar düşünmesi..Ne bileyim bir irkildim ben.Dün Mahur'a ısrarla ona karşı ne hissettiğini söylemesini istedi, bunu Mahur'dan duymak istedi ilk..Baktı olmayacak, kendisi itiraf etmek zorunda kaldı..Ve durmadan tekrar ettiği "bana güveniyor musun?", "bana güvene bilirsin" "sana zarar gelmeyeceğine söz veriyorum", "seni bırakamam"...hepsi yalan mıydı?

Bir de "ben sana yalan söylemedim" var tabii

Bu hikayenin mutlu sonu yok artık bu bölümden sonra bunu anladık.

Hayır merak ettiğim Mahur'u geçtim de bize nasıl ispat edecekler Maraşlı'nın aşkının gerçek olduğunu?
    Neyse, kafam çok karışık.İnanır mısınız işte diziyi düşünüyordum ama şu an yazacak bir şey bulamıyorum..

Mahur'cuğum adam sana "öldürmedim, orda güneşin altına yansın diye bıraktım" diyor sen sevinerek boynuna sarılıyorsun

Son olarak Mahur'un peşinden o kadar koşturduktan sonra yakalayan, nerede kalacağını sorarak sırf polise gitmeyeceğini öğrenmek isteyen ve kendisini garantiye alan Maraşlı ve çok kırılmasına rağmen sırf merak etmesin diye gece nerede kalacağını Maraşlı'ya açıklayan Mahur.. Bu sahnede kalbimi kırdın Maraşlı
    Sevgili werther sakin, sakin

Benimki sadece ihtimaller..

Dizide kurgu yapılırken de aslında ipucular veriliyor çok.. Teşkilat geçen hafta zaaflarına çalıştı.. Zeliş üzerinden konuştular.. Maraşlı onları ikna etmeye çalıştı.. Ardından hemen Mahur'a geçildi.. Maraşlı'nın zaafı Mahur olacak çünkü

Sonra bu hafta da teşkilat ilk sahnede planlardan bahsederken.. İlk gözüne gelen Maraşlı'nın, Mahur'a kolye taktığı an idi.. Oysa konu Mahur'dan çok bağımsızdı.. Ve işte orada ürperdim ben de..

Bir de anlattığı hikayeler var şimdi.. Ve bir an düşünüyorum.. Bu hikayeleri kimlere anlattı.. Bir tek Mahur geliyor aklıma.. 46/49 ona aitti.. Yani askerlik anılarını Mahur'a anlattı.. Türel ailesine anlatmıştı bir şeyler ilk başta fakat fazla vakit geçirdiği için Mahur'a anlattı çoğu şeyi.. Ve dikkat edersek çalıştığı sorular da Mahur'a özel gibi.. Bunlar gelir sana.. Aşk soruları mesela.. Ne bileyim sevgili, eş soruları.. Bunlar çok özel sorular.. Ve bunlar çalışılıyor başta.. Yine planda Mahur vardı soruları geliyor işte akla.. Çalışıldığını bize yine bas bas bağırarak gösterdiler..

O yüzden Celal Kün kimliği beni çok şüphelendiriyor.. Yani düşünsene aşk oyunu oynayacak fakat Celal Kün gibi olacak.. Ozan'ın burnunu kırdı mesela yanında.. Riskli bir hareket.. Oysa Ozan'ın kim olduğunu biliyormuş.. Hatta buradan hareketle bilerek kırdı bile diyebiliriz.. Belki biraz kıskançlık da vardır, kim bilir.. Birçok kadın için kaba saba tabir ediliyordu mesela.. Mahur için de öyleydi başta.. Fakat Mahur'u iyi tanıdığı için, onun bu doğallığından etkilenecek gözüyle düşünüyor olma ihtimali var..

Şunu da diyeyim.. O kadar takip ediyordu Mahur'u.. Bence Mahur'a ilgisi de Maraşlı'nın eskiye dayanıyor.. Altı ay gibi uzun bir süreç var.. Hatta belki daha fazlası.. Bir de hatırlayalım.. Dağ evinden önce ses kaydı alırken, Mahur'a ailesinden biri seni öldürmek istiyor dediğinde; Mahur'u artık iyi tanıyorum.. Mutlaka bunu düşünüyordur şu an dedi.. Oysa ne kadar vakit geçirdiler ki bunu söyleyebilmek için.. Bunlar hep şüpheli durumlar..

Mutlu son ya da mutsuz sonu pek düşünmek istemiyorum daha.. En azından önümüzdeki seneye daha var bunu düşünmek için.. Şimdi çok takılmıyorum.. Fakat şuna eminim.. Bu hikayedeki aşk güçlü.. İzleme seyri güzel olacak.. Şimdilik onunla idare edelim, sonu düşünürüz bir ara.. Fakat bu çiftin mutsuz olmasını istemiyorum ben de.. Ethem, totemlerini yıksın bir kere de Tamam mutsuz sonlar güzeldir de, yani ne var Mahur ile Celal ve çocukları kaçsınlar gitsinler.. Nasılsa Celal kimlik kaybetmekte usta.. Değiştirsinler işte tiplerini de, kimse bulamaz.. Öldürsünler kendilerini gömsünler güya.. Herkes öldü sansın onları, biz sanmayalım bir tek.. Ne olur sanki..

Maraşlı'nın aşkına inanırız.. Çünkü aşka dair elde tutulur doğru düzgün bir şey görmedik aralarında.. Dizi daha yeni başladı bana kalırsa.. Ana temaya ancak geçiş yaptık.. Şu aşk oyun olayını başka dizi olsa ilk bölümde görürdük.. Bunun için sekiz bölüm bekledik, ya sabır

Ya Mahur.. Saf civcivim.. Ne yapsın işte kız, hapishaneye yıllarca sigara ve iç çamaşırı taşımak istemiyor Varsın peşlerinde silahlı adamlar olsun.. Celal yanında olduktan sonra, sıkıntı yok Mahur için Yalnız oradaki sarılma çok hoş değil miydi ya.. Bir de parmağıyla, Celal'in omzunu da okşuyordu Mahur Ah Celal'in arkasından iş çevirdiğini öğrenmeseydi, ilk Mahur açıklayacaktı duygularını.. Ağzına kadar geldi hatta.. Az kalsın ben sana aşık olduğumu söyleyecektim diyecekti Celal'den gelmesi iyi oldu ama..

Daha da fenası ne biliyor musun werther.. Mahur, Celal'den şüphelenmesine rağmen hâlâ ona yine de güveniyordu.. Ne kadar ağzı güvenmiyorum dese de bence güveniyordu.. Aslında söylediği gibi.. Bir bakıyorum yakınsın, bir bakıyorum uzaksın dedi.. Ne kadar haklı bir cümle idi Yakınlığına sığınarak devam etti güvenmeye.. Uzaklığına ise anlam veremeyerek kızdı.. Yine yakınlığına sığınacak diyor içimdeki ses fakat şu da var ki.. İçine o şüphe tohumu düştü.. Celal, Mahur'dan daha ne kadar saklanacak

Mahur ilk defa Şirin hanımın imalarıyla karşılaştı.. Ve gülümsedi bu imalara.. Kızın niyeti ciddi Celal, bak ona göre bozuşmayalım

Babasının kulağına gitme ihtimaline karşın, Celal'in evinde kalmayı tercih etti bir de.. Bunu da göze aldı Mahur o gece, kısacası gemileri çoktan yakmıştı.. Bu da babasının yakın zamanda ilişkilerini öğrenme ihtimali yakındır dedirtti.. Hoş şu an ailesinden koptu Mahur, geri döndüğünde ne yapacak orası da belirsiz.. Fakat babasının da katil olmadığını öğrenecektir yakın zamanda..

Celal, Aziz'in de gözünden düştü.. Buradan nasıl sıyrılacak Celal.. Hadi bakalım kayınpederi de küstürdün Celal.. Oğlum ne beceriksiz çıktın sen ya Bir kayıt cihazını saklayamadı.. Zaten o an kitaplara bakma pozisyonu çok güldürmüştü beni Aklıma geldikçe hâlâ gülüyorum..

Bir fragman atın da üstümüze Mahur ne yaptı bunu görelim bir.. Çok meraktayım dostlar

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

daha önce dikkatimi çekmemişti...bu bölüm Ali diye birisinden bahsettiler...konser saldırısında asıl hedef o adammış......

artık bu kişi istihbaratçı mı...uyuşturucu ticaretini durdurmak isteyen idealist bir emniyet müdürü mü?...yoksa sadece Maraş'lının komutanı falan mı bilemiyorum?...her kimse bayağı sekteye uğratmış demek ki bu işleri......

Maraşlı Mahur'a olduğu gibi yaklaştı hep...soğuk...mesafeli...sıradan davranmak yerine hep bir farklı durdu doğrudur...ama kaç kere de canını kurtardı kaç kere...bu zaman da kolay mı bu yiğitlik?..hiç birşey yapmasa...öylece dursa da Mahur yine düşerdi gözlerine......kızı kandırdı...duygularıyla oynadı kısmına henüz katılamıyorum...ha Savaş'ın Mahur'u hedef alması Maraş'lının oyunuysa...işte orada gün birlik olma günüdür......ilk taşı günahsız olanımız atsın......
    O kişi hakkında pek konuşmadık tam olarak bildiğim.. Konser saldırısına ben bir zaman inanmamayı bile seçtim çünkü Tam aydınlatılmayan yerler var.. Mutlaka birkaç kez ilk bölüme flashbacklerle döneceğiz görünüyor Ali değil de.. Mehmet'li bir şey diye hatırlıyorum ben de.. Maraşlı da onu tanımıyormuş güya.. Kendi olmasın da bu kişi, beklerim yani

Buna ben de katılıyorum sanırım.. Maraşlı bir şey yapmasa da Mahur yine kapılacaktı bu adama.. Zaten adam hiçbir zaman kıza alıcı gözüyle bakmadı, ben bunu hep diyorum.. Mahur daha çok alıcı gözüyle bakan taraftı şimdi, doğruya doğru.. Yani Celal sen bana geldin bile diyebilir şimdi Daha önce de demedi mi sen beni buldun diye Oysa kendi bulmuş peh peh..

Ya adamın hayatı yalan ya.. Off yine gerildim Gerçekten çok sert konu yahu.. Sadece duyguları gerçek ama hayatı yalan.. Mahur ne yapsın şimdi.. Yakın sigaraları yakın
    Konu fracture tarafından (03-03-21 Saat 14:40:54 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kişi hakkında pek konuşmadık tam olarak bildiğim.. Konser saldırısına ben bir zaman inanmamayı bile seçtim çünkü Tam aydınlatılmayan yerler var.. Mutlaka birkaç kez ilk bölüme flashbacklerle döneceğiz görünüyor Ali değil de.. Mehmet'li bir şey diye hatırlıyorum ben de.. Maraşlı da onu tanımıyormuş güya.. Kendi olmasın da bu kişi, beklerim yani

Buna ben de katılıyorum sanırım.. Maraşlı bir şey yapmasa da Mahur yine kapılacaktı bu adama.. Zaten adam hiçbir zaman kıza alıcı gözüyle bakmadı, ben bunu hep diyorum.. Mahur daha çok alıcı gözüyle bakan taraftı şimdi, doğruya doğru.. Yani Celal sen bana geldin bile diyebilir şimdi Daha önce de demedi mi sen beni buldun diye Oysa kendi bulmuş peh peh..

Ya adamın hayatı yalan ya.. Off yine gerildim Gerçekten çok sert konu yahu.. Sadece duyguları gerçek ama hayatı yalan.. Mahur ne yapsın şimdi.. Yakın sigaraları yakın
    ...

konser saldırısı konuşulmuştur diye düşünmüştüm...iyi bari.......çok çok gerideyim konuları yakalamam lazım......

Mehmet mi?...ay Ali nereden aklıma takıldı ki şimdi benim?...

aa çok mantıklı......asıl hedef Mehmet...pekala bizim deli oğlan olabilir...zaten Mahur'un fotosunu masaya bıraktığı sahnede...hiçte ekip üyesi gibi değil...aksine ekip lideri gibiydi...bu uyuşturucu işini bitirmeyi kafasına koymuştur...Zeliş'in vurulması da tuzu biberi olmuştur......

"sen beni buldun" mu demişti?..."maaşım iyi" dediği de var bunun......ilk sen öptün der daha......bir ara sahneyi tekrar izleyerek yazmak istiyorum......

Maraşlı Maraşlı diyorum da...geçen bölüm izlerken aklıma ilk defa dondurma geldi......cemreler düşüyor ya...yaz gelecek inşallah............şimdiden afiyet olsun...
    Konu araszeynepp tarafından (03-03-21 Saat 17:04:17 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri