Epeydir foruma girememiştim yorum yapma olanağı bulamamıştım bu yüzden ama başlığa girince gördüm ki pek farkeden birşey olmamış..
Ne kadar öyle gösterilmek istensede dizide pek değişen birşey yoktu aslında :img-wink: Denizin gelişi ve Esinin geç kalmış ve doğruluğu tartışılır pişmanlıkları dışında!

İpeğin annesine karşı sergilediği burnu büyük tavırlardan hiç hoşlanmadığımı belirtmek isterim öncelikle tamam Melek İpeği Balıkesire götürerek hata yapmış olabilir ama o bir anne! herşeyi sonuçta çocuğunun iyiliği için yapıyor ki ne baskıcı aileler çocuğunu okutmayan ne insanlar varken Meleğin çok despot gösterilmesine son derece karşıyım! ne olursa olsun yine hem Kehribar'a hemde kızlara sahip çıktı yuvasını korumak için çaba sarfetti bu mu suç? İpeğin Özgür ve Esine gösterdiği sevgi ve anlayışı Barışa ve Meleğe karşı neden gösteremediğini anlayamıyorum ben.Oysa ki onun zor zamanında ne olursa olsun kızlardan bile önce yanında annesi ve Barış olur ki örneklerini sıkça gördük.
Esini ve Özgürü çok seviyorum ancak bu ayrılmaz üçlü durumları beni bunaltabiliyor bazen hepimizin kardeşlikten öte dostlukları,paylaşımları var ama bunu her olumlu yada olumsuz haklı yada haksız durumda "kankamdan başka kimseyi tanımam" tavırlarında bazende karşısındakine farketmeden zarar verecek boyutta bir tavır olarak sergilemek doğrumu? bu mudur yani olması gereken hayat? oldukça özgür ve çoğu zaman kendi insiyatifleri dahilinde yetişmiş bir birey olarak ben buna kesinlikle katılmıyorum özgürlük aklına her geleni koşulsuz şartsız yapmak, aşık olduğun kişiyle daha ilişkinizin başlarında birliktelik yaşamak ve bunun sonunu düşünememek,ailem geri kafalı onlarla yaşayamam evimizi tutalım babasız çocuklarımızı bu özgür! ortamda yetiştirebiliriz demek değildir bence..
Eylül aylardır nikahsız olarak Erkanla birlikte yaşıyor komşularda bundan haberdar öyle değil mi? Meleğin ve Kehribarın sürekli dile getirilen o tutucu tavırları neden bu konuda bu denli müsamahakar anlayabilene aşkolsun! İstanbulun modern semtlerinde bile genelini ailelerin oluşturduğu apartmanlarda bu gibi durumlara tepkiyle yaklaşılır ancak burada tam tersi Melek Eylülün o beyaz ve masum(!) gelinliğinin yaratıcısı olacakmış bak sen şu işe!
Lütfen senaristler biraz fikirlerimize kulak kabartsınlar!
Yorumum sadece eleştiri bazında oldu ama bunları söylemek istedim arkadaşlar çünkü bu durum düzeleceği yerde doğruymuş gibi gösterilmeye devam ediliyor :img-wink:

Ne olursa olsun Melekler Korusunu seviyorum ve bu denli göze batan örneklerin daha doğru ve gerçeğe yakın olmasını istiyorum.Umarım bu akşam bol raytingli ve keyifli bir bölüm izleriz..

Sevgiler (: