Sayfa 499/501 İlkİlk ... 399449489495496497498499500501 SonSon
2501 sonuçtan 2,491 ile 2,495 arası

Konu: Menekşe ile Halil - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    berry_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    montreal
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart kivanc icin izliyorum sadece onun icin

mustafa kacti karakola goturulen iscinin karisinin isyerini aramasi cok sacma karokola giden adam isyerine neden gelsin sebeb bulamamislar mustafanin kacmasi icin boyle sacmalamislar..hakikaten ama sacma olmus..gece gece neden oraya gelsinler..kivanc tatlitug filmi goturuyo..onu izliyorum zaten..beni rahatsiz eden bu ciftin cok mesafeli olmasi menekse ve halilde samimiyet yok film eksik ve donuk masum bir dudaktan opus gormedik henuz..evlendikleri ilk gece bile opusme olmadi..mademki evli sedef avci kurallari var oynamisin dizilerde yada ikinci rollerde baci rollerinde ciksin bu ne yaa kacinci bolum oldu gumus dizisi nasildi ...okuyanlar yanlis anlamasin ama bir ask yasaniyor tutkulu ama eksik ilk baslarda bunu hissetmiyorduk yeni bir askti ama simdi eksik bisiyler var aski kimse boyle yasamiyor kandirmaca gibi geliyor bu ask bana ..bugun butun dizi basrol oyunculari opusuyor oyuncuysan bu olmali..sedef avcinin bu kurallari yuzunden biticek dizi devam etmiyecek belkide en iyisi bu ....

Durum:
    ^BeLiNaY^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    her yerde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bence bölümde eskisi kadar heyecan yoktu.Ama yinede güzel bi bölümdü berry_74 yanlış anlama bende gümüşü çok seviyodum ama Gümüşte herşey biraz aşırıydı zaten menekşe ile halilil aşkı saf bi aşk yani dokunmadan gözlerle neyse..Mustafa her zamanki gibi yinr kaçtı.Zaten o yakalanırsa dizide heyecan kalmaz ** gönül yaklanmasını istiyo tabii.Bide Şebnem'in babasın nolcak acaba menekşeyle halilin başına dert olur mu bilmiyorum..B,de yazık menekşe nasıl ağladı o yha hamile kalırsan dediğinde canmı ya kıyamam.

Durum:
    berivan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

berry_74, bu gune kadar dizide öpusma sahnesi görmedim diye yazmisin ama bu dogru degilki Menekse ile Halil belki dugun geceleri öpusmediler ama Halil Menekse'ye evlenme teklif ettigi aksam bizim asiklar öpusmuslerdi,hatirlatiyim dedim yani Sedef'in o yuzden kuralari filan oldugunu sanmiyorum,olsaydi hayata öpusmezdi dizide,bir sefer olsa bile:img-yes:

Halil ile Menekse'nin arasinda ben aski göruyorum,yani ila öpsume filan gerekmiyor bence onlarin arasindaki kimyayi görmek icin,anlatabildimi?? Sila'daki oynucan oyuncularin asil kuralari var öpusmemek icin,ve orada birbirleri arasinda hic kimya olmiyan basrol oyunculari bulabilirsin egerki bir bölumune bakarsan:img-wink:

Hem Menekse ile Halil dizisi Gumus dizisi ile klaslanamz bence,yani iki dizinin arasinda dunya kadar fark var.Gumus'teki basrol oyuncu sevmedigi bir adam ile zorla evlenmedi ve tecavuze ugramadi ilk basta... bu benim dusuncem... ama umarim Menekse ile Halil dizisinde Halil ile Menekse'nin arasinda ileriki bölumlerde daha cok yakinlasmalar görebiliriz,Menekse ilk önce toparlansin dimi ama:img-yes:

Hem Halil ile Menekse arasinda yakinlasma olmaz ise Halil nasil istedigi bes cocuga sahip olucak kine

Durum:
    ca-g-l-a-y-a-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ne bölümdü ama...halil gecmişi hatırlayıp üzüldükce ben üzüldüm hali babasının ölümünü hatırlayıp kahroldu ben kahroldum...halilin babasıyla arasıda süpermiş yani ama bişe farkettim halil ta o zamanda mithatı sevmezmiş

eminenin kocası komsere mıstık yakalandı mı diye sorunca dedim kendi kendime komsert yakalayamıyor bu mustığı bari sen git ara bul mıstığı da vur sami efendi sen de kurtul bizde kurtulak

süheylada sevmeye basladı laleyi ninede cok güzel dedi ya gelinini sevmeye başladı diye

ya fragmanı verdiler halili mithatı zeynebi mıstığı emineyi tek tek gösterdiler de fragman da benim bişe dikkatimi cekti kadir babasının üstüne yürüyodu acaba hasan ne halt yedi yine cenesini falan mı tutamadı yine merak ettim şimdi hasandan hersey beklenir hani

Durum:
    Rüya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    »AylinÜlküEda«
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüme ben BAYILDIMMM!! Müthis süper çokkk güzel bir bölümdü :img-in_lo
    En önemlisi Kivancimi bol bol izleyebildim bu beni çok mutlu etti..
    Ilk sahneler'de çok agladim gerçekten Halilin kosusu zaten beni ilk bölümdede
    bitirmisti.. Bide eskileri hatirlayinca.. Küçük çocugun kosmasi.. çok etkilendim :icon_sorr

Mistiga ne desem bilemiyorum yine kurtuldu pis herif
    Böyle giderse bizim komiser cidden isi birakicak gibi :) Artik yakalansin su Mistik!!
    Okadar yakinken kaçirmalari biraz mantiksiz gelmeye basladi bile..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)