Sayfa 497/497 İlkİlk ... 397447487493494495496497
2483 sonuçtan 2,481 ile 2,483 arası

Konu: Menekşe ile Halil - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    KübraYasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nehirrrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Songul hanim ne kadarda olsa bu isin egitimini almis tiyatro okumus (degil mi???)> Yani iyi bir oyuncudur eminim ama boyle huzursuzluk yapmanin geregi yok arkadaslar! Kivanc Tatlitug degil Halil diziyi ilgilendiren:) Halille Menekse de cok yakismislar Boylesi daha uygun oldu sanirim:)

Dizimiz cok guzel! Hersey cok iyi gidiyorken boyle huzursuzluk olmasin lutfen!... Ozet nerde ya

Hehe kesinlikle evet Berguzar daha 'abla' gibi duruyor:0 Sedefse daha kucuk gosteriyor! tabii burda oynadiklari rollerin onemi buyuk. Berguzar bir anneyi oynuyor. Sedefse henuz genc bir kizi oynuyor. Ona gore makyaj yapiyorlar, giydiriyorlar. Haliyle imaj insani degistiriyor:)
    evet ordada haklIsIn.
    Bende öyle görüyorum imaj filan hele hele makjac insanI nasIlda degistiriyor.
    Bunu cogu yerlerde görüyoruz zaten..
    nekadar tatlIlar yaa ikiside bengüzarda sedefde... akranmI bunlar diyorum bagzen hehe yok yaaa bengüzar türk degilki...

Durum:
    KübraYasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cihan-songül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tmm o zaman . kesinlikle uzatmanın gereği yok dediğin gibi.. dün gece de menekşe ile hali çıktı. canlı canlı dan sonra . bu dizinin bir bölümünü 2-3 defa izlemek gerekir aslında. çünkü içinde anlayamadığımız çok fazla şey oluyor. elif şafak gerçekten çok güzel bir hikaye yazmış.bunu kitabı da olmalı. okuyan falan var mı acaba
    aaaa dün yinemki vardI ilk bölümün tekrarI inanmiyorum ben anlamadIm.
    vallaha daha 2 gün öncemi ne yayinladIlar ya.
    neyse ya son iki gün bende birazdan bi gerisayIm yapim yaaa...

Durum:
    cihan-songül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    artık üniversite:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nehirrrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akran derken 'yasit' demek istedin sanirim:) Bildigim kadariyla Berguzar da cok genc, yasit olabilirler:)

Dizi cok heyecanli ve etkileyici basladi. Ilk bolumden seyirciyi ekrana baglayabilmek kolay degildir ama kalite ve basariyi surdurmekte kolay degildir:img-yes: Umarim bizim dizimiz basari ve kalitesini devamli edenlerden olur:)
    evet bu benzerlik gerçekten şaşırtıcı derecede.kaç yaşındalar ikisi de bilen var mı acaba. evet dün gece gene verdiler menekşe ile halili . galiba çok istek var. dizinin tekrar yayınlanması için.o yüzden yayınlıyorlar galiba

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri