Sayfa 500/500 İlkİlk ... 400450490496497498499500
2497 sonuçtan 2,496 ile 2,497 arası

Konu: Menekşe ile Halil - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    x sinem x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ask Oyunu-Menekse&Halil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

*Rüya* ve eSzra_ birsey degil arkadaslar...fragman eklenmis zaten ama hata var..
    neyse ya insallah raitingler dahada iyi olur...hak ettigimiz gibi:img-wink::img-wink:

vala bende meneksenin yerinde olmak istemezdim ..cok közü bir durum..
    ama halilde yani cok saftrik cikit..
    bence coktan anlamis olmasi lazimdi zeynebin niyetini.
    menekse ve yusuf ona söylemislerdi zeynep halen seni seviyo hatta menekse öldürecek kadar cok seviyo flfn diye..

sonra yada ondan önce :img-wink: mithatin evindeyken zeynep sormustu ya halile - bu insanlar sana uzak gelimiyo mu diye.
    yani ben olsan hemencik anlarim niyetini..
    hadi onuda gectim....tamam senihapisten cikrati falan ama bu kadarda yakin olma halillllllllllllllllllllll

Durum:
    xxdamlamxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    [= ..Hirsiz Polis.. =]
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dunki bolum cok guzeldi.. Basindan sonuna kadar, Halil tam Meneksenin babasiyla iyi olmusken bu Zeynep olayi hic iyi olmadi, gerci babasinin neden canimli cicimli oldugunu hepimiz biliyoruz, sevdigi icin diil zengin oldugu icin, neyseki bu bolumde Halil anladi gelicek bolumdede Menekse anlicak.. Kadirin tekrar Mustafayla birlik olmasini hicmi hic istemiyorum, o ailenin bi arada olmasini, onlarla hep birlikte savasmalarini istiyorum.. Su zanli silah olayi ilk olunca sevinmistim, ama simdi bu sekilde Kadirin onune cikmasina cok uzuldum, Mustafaya geri donseydi keske ama Kadire dondu, Halil'e soylese keske, ailesiyle paylassa keske, secicegi yol cok yanlis olucak..

Menekse ve Halil bu bolumde yine cok guzellerdi, Meneksenin Halili kiskanmasi iyi hostuda artik sonunu izleyince bu isin artik sadece kiskanclik olmadigi, olmicagini anladim.. Zeynep adi'sinin boyle bisey yapmasi, bana kizmayin ama hem iyi oldu hemde kotu, kotu oldu cunki Menekse ile Halil ilk defa bu kadar ciddi ayrildilar, iyi oldu cunki Halil o pisligin gercek yuzunu gordu, artik iki dunya bi araya gelse onunla bir araya gelicegini sanmiyorum, artik bi dusmani daha var oda Zeyneptir..

O olayda Halil'in hic bi sucu yok, icmiyen adami zorla iciren Meneksenin babasi, sonra yine icmiyen adami zorla iciren Zeynep, o sarhos halinde bile aklinda sadece Menekse vardi.. Zeynepin boyle bisey yapicagi nerden aklina gelebilirdiki, Halilin bu olayda tek kabahati onu aile yemegine cagirmak oldu.. Zaten kafami fena bi halde kurcaliyan bu oldu, Halil ailece yemek yiyelim diyor, sonra ne alakasi varsa Zeynepe "sende gel" diyor, oda yine tuhaf bi sekilde "madem aile yemegi gelim o halde" gibi bisey diyor, iyide sen ailedenmisin, aileyi birak o ailenin dusmanisin, nasil kendini oyle gorursun sen, ne nasil Halil onu davet eder anlamis degilim..

Bundan sonra hic bisey eskisi gibi olmicak, Zeynep gercekleri aciklayana kadar Menekse hic bi sekilde Halile karsi yumusamaz, haksiz degil, Leyla bile Mecnunuj boyle gorse affetmezdi.. Cunki hersey o kadar aleyhineki Halilin, Zeynepin bedenine sarili yatak carsafiyla inip kapiyi acmasi, ardindan Halilin ciplak uzeriyle asagiya kosup "Zeynep sakin acma" diye bagirmasi, Meneksenin onlari o sekilde gormesi, artik 5 bolum onlari ayri goruruz.. Degisiklikte olur hem, guzel olur..

Euro D izleyicisi oldugum halde maalesef fragmani goremedim, ben fragman bu kadar erken yayinlanmaz diye dusunmustum, malum haftaya bayram haftasi, dizi oynamaz demistim ama galiba var olmassa fragmanlari goren arkadaslar tarihi yazarladi.. Eger gercekten oynicaksa, Kanal Dnin basina ya tas dustu yada dunya tersine dondu, ama ben cok sevindim..

Son olarak reytingler muhtesem, dizi artik hakketigi reytingi almaya basliyor, siralama hic onemli degil, onemli olan share orani ve share orani oldukca yuksek 17% ve 16%'ki 15% share bi dizi icin muthis bisey..
    Eminim dahada iyi olucak ve yakinda zirveye oturucak..

Sevgiler

Not: Fragmani bende goremiyorum video bolumunde, eger elinde olan birisi varsa, banada gonderirlerse sevinirim.. :good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri