Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314
68 sonuçtan 66 ile 68 arası

Konu: The Mentalist (TNT) - Bölüm Yorumlari

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

16.bölüme kadar gelmiş bulunuyorum.

14.bölüm Cho ile ilgili idi. Geçmişine biraz yolculuk etmiş olduk. Lakabı "Buz Aadam" imiş. Yakışır Cho'ya.:img-wink:

Sonunda arkadaşının masum olduğunu öğrenince çok pişman oldu ama iş işten geçmişti.:icon_sorr

15.bölüm ise şefler ile ilgiliydi.Katili bulmak kolay olmadı. Eliza pek masum duruyordu. Jeff ile Julia'dan intikam almak istemiş ve de bunu başardı. Julia'nın yemeğini az daha Jane yiyecekti zaten o yemeğin üzerinde o kadar durunca anlamıştım altınndan bir şeyler çıkacağını ve de kadın öldü sonuçta.

Jeffin eşine üzüldüm. Kadın bir de hamile. Jeff de aslında yola gelmek istemiş, çeki düzen vermiş kendine ama Elizanın intikamı acı olunca o da gitti pis yoluna.

16.bölüme bayıldım.:happy0064:img-hyste Jane bu bölümde süperdi. Bölüm başındaki dansı, Lisbon ile kafa bulması, Lisbon'dan yumruğu yemesi, tesiste çevirdiği dolaplar.:img-hyste

Virüsü çalması büyük cesaret ama Jane gibi bir deli için gayet normal bi şey.
    Bölüm başında helikoptere binmekten aldığı zevkle çocuk gibi bağırmasına ne demeli.:img-hyste

Adam sırf para uğruna yapmış. Kadın gitti pis yoluna yazık olmuş gerçekten. Bir de kızı vardı.

Kadının eşi ile arasındaki ilişki de ilginçti.:icon_whis
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

19.bölüm nedir öyle ya?:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Sezonun en güzel bölümlerinden biriydi belki de en güzeliydi.Gerçekten ilginç bir davaydı ve oldukça eğlenceliydi.

Jane'in hakimi çıldırtması, kendisinin avukatlığını yapması.:img-hyste
    Hakimin "Tanrı yardımcımız olsun." demesi.:img-hyste:img-hyste

Lisbon'a uzaklaştırma verildiği için suçlu da hissetmiş kendini Lisbon'ı da davaya ortak etti ve cezasını kaldırttı.:happy0064

Bu bölümde Cho'ya da ayrı bayıldım. Zaten Jane'den sonra en sevdiğim karakter. :img-wink: Lisbon uzaklaştırılınca patronluğu ona devretti.:img-wink:

Yeni gelen patronu sevdim aslında. Jane'ye oldukça göz yumuyor. İşler şimdilik yolunda.

20.bölüm de güzeldi. Gene zengin bir aile davası idi. Her zamanki gibi aile ilişkileri oldukça karışık çıktı. Adam kendi oğlunu öldürmüş ama yanlış oğlunu.

Kadını anlayamadım yalnız adam kocasını öldürmüş tek yaptığı kızını kucaklayıp oradan uzaklaşmak oldu.:865323

Jane her zamanki gibi üçkağıda başvurarak olayı çözdü. Artık Lisbon ve ekip de ona uyuyor hatta patron bile.:img-hyste

Vee son sahne Jane'in dans etmesi.:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 2x23

2.sezonu sonunda bitirdim.

Sezon içinde çok fazla Red John göremesek de neyse ki her sezon finali onla alakalı oluyor.

İlk sezon karşımıza çıkan medyum Kristina da vardı son 2 bölümde.

23.bölüm İnsan ticaretine karşı mücadele eden bir adamın ölümü ie ilgiliydi. Katil çok belliydi yalnız. Adamın yardımcısı yapmıştı. İlk sorguya alındığında çakmıştım çünkü patron için kız seçemekten usandığı çok belliydi. Yalnız başka birini kızı gibi gösterip olayı farklı yerlere kaydırıp adama daha büyük acı vermesi zekiceydi takdir etmek gerek.

Kristina-Jane işbirliği ile adam yakalandı.

Ölen adamın eşinin JAne'e fincan tabağı fırlattı sahneye bittim.:img-hyste

Jane son 2 bölümde kadına biraz ilgi duymaya başladı gibi.
    Hightower "Senden hoşlanıyor." deyince "Hangisi?" şeklinde sorması ilginçti.:icon_whis

Ve gelelim sezon finaline Red John taklid edilince hem de oldukça çakma bir şekilde bir nda arz-ı endam eyledi. Kristina'nın programa çıkması da işin tuzun biberi oldu.
    Pişkin pişkin cevaplar vermesi, JAne ve Hightower'ın endişesine rağmen hiçbir şey olmamş gibi davranması sinir bozucu idi.:img-tomat

JAne bir tanıdık daha kaybetmek istemiyordu bu çok belli hoşlansın ya da hoşlanmasın asıl mevzu bu değil. Red John tarafından birilerinin öldürülmesine dayanamıyor ve her seferinde daha da suçlu hissediyor kendini.

Jane adeta Red John tarafından kurtarıldı nasıl bir kaderdir bu?:icon_sorr
    Red John, Jane ile oynamayı seviyor şimdilik işi bitmemiş ki ölmesini istemedi. Jane'e söylediğine bakılırsa Kristina öldü.

Ve Jane'e söyledikleri ise yeni bir ipucu Jane bunu çözecek gibi duruyor.

Not: Ses ayırt etme konusunda iyi değilim ama bu sefer Red John'un sesi farklı geldi. Yanılıyor muyum? Diğer sesler daha tok,gür idi bu sefer daha çocuksu geldi bana.
    Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri