bi bölüm daha bitti merhametde ve güzelliğinden eksiltmeden.aslında dizinin günümüz ayağı eski günlere nazaran daha az ilgi çekici.geçmişi izlemeyi daha makbul buldum kendimce..ama günümüz ayağında ise babürü izlemenin keyfinide yadsıyamıyorum.
babür üzerine düşünülmek için oluşturulmuş sanki.ve senaristin yazmaktanda hoşlandığını düşünüyorum ki bu kadar renkli kalabilmiş.
kötü yada iyi..izleyiciye geçişi farklılaşabilir.ama ben arızasında bile güzellik bulabildim.
fıratdan alamadığım elektriği ki bundan sonrada alabileceğimi sanmıyorum babürden dolu dolu alıyorum."gidin bu kadının parfümünden alın parfümleri koyun buraya koklayayım"diyebilmek.."senin için ölürüm ben yada sen olmadan yaşayamam"klişeliğinden apayrı bi karizmaya sahip :)
hoş ben babürün denizle bi ilişki yaşamasından yanayım ama yıllar geçsede sevgisini eksiltmemiş tam aksi artırabilmiş olması ki bişey yaşamadan üstelik her baba yiğidin harcı olamaz.babür bu anlamda farkını ortaya koyuyor zaten o yüzden babür denizi sevmen lazım baskısını yapmak da ona haksızlık gibi gelecek :) ama sevse çok hoş olurdu.

fıratla narin.bi derindondurucular sanki.kendileri donmuşlar etraflarındakileride dondurmaya adaylar.belki böyle olmaları gerekiyor yaşadıkları neticesinde ama "ben almayayım kalsın"lar kısmındalar benim için.:)

ırmak..üzücü bi karakter.babür gibi çok seviyor gözüküyor ama ırmağın karakterine büyük kalmış bu sevgi ve dolmayan kısımları var ama o kısımlada ilgilenmiyorum.sadece fıratın ona yapmış olduğu haksızlıkta hemfikirim ırmakla :)oyalamayacan arkadaş kadınları..

deniz se görüntü itibari ile karakter olarakda çok sıcak bi güneş gibi.çok sevimli..narinle iyi olmasının altındada bu yatıyor bence anaçlığı ile narini etkilemiştir umarım narin fırat yüzünden denizi üzmez.ki fırat yüzünden birini üzmek şu izlediğim fırat içinse ..yazıktır valla :)

son tahlilde..babür deniz iyidir iyi :)