Sayfa 122/122 İlkİlk ... 2272112118119120121122
608 sonuçtan 606 ile 608 arası

Konu: Merlin (Arşiv 1)

Durum:
    GS TUTKUNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı xeyale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet evet evet iste bu sonuna kadar haklisin gercekten arthura yakistirdiklari gwen bu olmamalydi senaryo degisikligi benide sasirtmisti nedeni bilinmez ama keske degistirmeselerdi :img-yes: bu arada yorumun beni cok guldurdu:img-hyste
    Keşke bende gülebilseydim :img-hyste Forumdaki yorumları görünce aynı diziden bahsedildiğinden bile emin olamadım hatta bi ara bunlar forumdaki gwen&arthur fanlarının senaryolarına yapılan yorumlar falan diye düşünmüştüm :img-hyste
    Ama maalesef acı gerçek hepsi doğruymuş :img-cray:
    İşin şakası bir yana eğer dizi Arthur&gwen aşkıyla devam ederse benim kişisel görüşüm diziyi izlemeyi bırakmak yönünede olabilir çünkü gerçekten Gwen'i hep Morgana'nın hizmetçisi ve senaryoda çokda önemi olmayan biri olarak görmüştüm ama artık bunlarıda öğrendikten sonra onun suratını görmeyi kaldırabileceğimi sanmıyorum :icon_whis

Durum:
    lal-i leb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    fuzuli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GS TUTKUNU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bende gülebilseydim :img-hyste Forumdaki yorumları görünce aynı diziden bahsedildiğinden bile emin olamadım hatta bi ara bunlar forumdaki gwen&arthur fanlarının senaryolarına yapılan yorumlar falan diye düşünmüştüm :img-hyste

Ama maalesef acı gerçek hepsi doğruymuş :img-cray:

İşin şakası bir yana eğer dizi Arthur&gwen aşkıyla devam ederse benim kişisel görüşüm diziyi izlemeyi bırakmak yönünede olabilir çünkü gerçekten Gwen'i hep Morgana'nın hizmetçisi ve senaryoda çokda önemi olmayan biri olarak görmüştüm ama artık bunlarıda öğrendikten sonra onun suratını görmeyi kaldırabileceğimi sanmıyorum :icon_whis

Haklısın 2.sezonu hiç bilmeyenler için bu durum tam bir şok oluyor.Yapımcıların baştan çok farklı bir konuda yoğunlaşıp sonra 2.sezon 180 derece değişmelerini açıkçası bende anlayamadım.Sanırım 2.sezonda arthur-morgana flörtleri devam ederse bir daha arthur-gwen ikilisini kabul ettiremeyeceklerini düşündüler.Gwen iyice silikleşecekti.Bu yüzden yangından mal kaçırır gibi gweni devreye soktular.Ama sonuç yine aynı oldu.Ayrıca arthur-morgana olsaydı çok parlak bir çift olacakları için merlini bile gölgeleyebilirdi bu durum.Bu yüzden morganayı merline yönlendirmek istemiş olabilirler kendi akıllarınca.Ama dediğin gibi yine de gweni bünyemiz kabul edemiyor.hem de hiiiç.

Durum:
    GS TUTKUNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lal-i leb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın 2.sezonu hiç bilmeyenler için bu durum tam bir şok oluyor.Yapımcıların baştan çok farklı bir konuda yoğunlaşıp sonra 2.sezon 180 derece değişmelerini açıkçası bende anlayamadım.Sanırım 2.sezonda arthur-morgana flörtleri devam ederse bir daha arthur-gwen ikilisini kabul ettiremeyeceklerini düşündüler.Gwen iyice silikleşecekti.Bu yüzden yangından mal kaçırır gibi gweni devreye soktular.Ama sonuç yine aynı oldu.Ayrıca arthur-morgana olsaydı çok parlak bir çift olacakları için merlini bile gölgeleyebilirdi bu durum.Bu yüzden morganayı merline yönlendirmek istemiş olabilirler kendi akıllarınca.Ama dediğin gibi yine de gweni bünyemiz kabul edemiyor.hem de hiiiç.
    Kesinlikle katılıyorum:img-yes:. Sanırım senaristler başta asıl efsaneye bağlı kalmak istemediler yeni birşeyler oluşturma niyetindeydiler. Çünkü efsaneden değiştirilen o kadar çok kısım var ki. Ama sonra 1. sezon bitince senaristlere ne olduysa oldu ve "gümm" fikir değiştirmeye karar verdiler ama bari bunu izleyici de tatmin ederek yapsalardı ne bu damdan düşer gibi 2.sezon önümüze aklımızın ucundan bile geçmeyecek bir çift çıktı "arthur&gwen" :icon_whis
    Hayır anlamıyorum hikayede bu kadar şeyi değiştirmişsin Gwen'i hizmetçi yapmışsın tam da hizmetçi tipine uyan bi aktör bulmuşsun "cuk" oturmuş yerine rol her şey iyi güzel şimdi bu durumda bizden Gwen'i nasıl KRALİÇE olarak kabul etmemizi bekliyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri