Sayfa 101/101 İlkİlk ... 5191979899100101
505 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Merlin (Arşiv 3)

Durum:
    eskaram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cemil Paşazade..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı necklace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim seni öper mi?:img-hysteneyse canım evet gwen merlini öpmüş olabilir ama arkadaşça bir öpüşmeydi(artık oluyosa).bu arada arkadaşlar niye 1.sezonda merlinle gwen gibi yaptılar yani birşey anlamadım acaba senaristlerin başına birşeymi düştüde 360 derece döndüler hoş bu benim daha çok hoşuma gidiyoda ne bileyim tuhafıma gitti.
    Sinemcim ben kendimce şöyle bir açıklama getirmiştim vakt-i zamanında ki buna az kafa yormadım. Kılıfımı uydurdum elleşmeyin;
    Şimdi hatırlarsanız Gwen Merlin'den ilk bölümde hoşlandı sebebi Arthur gibi güçlü, dünyayı kurtaracak tipte birisine -üstelik prens olan birisine- sıradan bir çocuk kafa tutuyordu başka bir hizmetkara karşı yaptığı şımarıkça bir hareket yüzünden. Arthur da ne şımarık fırlamaymış be. Şimdi daha iyi anladım neden ilk bölümlerde gıcık olduğumu. Öhöömm neyse konuma döniyim;
    Gwen'in biraz da ruh halini ve tercihlerini anlatmak için yapılmış birkaç sahneydi. Gerçi Gwen de baya kaptırmış gibiydi özellikle hem öpücük hem de idamdan kurtarış sahnelerinde. "Arthur gibi biriyle asla evlenmek istemem" demişti Merlin'e. Yani cumanın gelişi perşembeden belli olur sözü cukk oturuyor buraya. Bir söz vardır ya bir filmde silah varsa mutlaka patlayacaktır diye senaristler zaten uyandırmışlar ama biz görene kadar idrak edemedik.. Güzel oldu ama güzel..:img-in_lo
    Zaten Colin'in yanına hiçbir gacıyı yakıştıramıyorum ben bu dizide. İlk sezon bir tarafa özellikle 2.sezonun 3.bölümünde dark witch, cadı olduğunu anladığı zaman yakınlaşmış gibilerdi. Morgana depresif Pollyanna modunda, acıların çocuğu bakışları ile odada dolanırken acaba mı dedik ama yanlış alarmmış.. Bundan sonra ne yaparlar bilmiyorum ama Morgana'yı is-te-mi-yo-rum.:img-tomat
    Merlin'i kimse öpmesin. Öptürmem uleynn!!!!

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cemil Paşazade..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı esra-öslem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havada bir aşk kokusu mu var esracım :)
    istersen yeni bir açılımla seni diziye yeni bir krakter olarak sokabiliriz tabii benim repliklerimle
    Aşk kokusu mu yok ben almıyorum.. (inkar mekanizmam devreye giriyor zaar)
    Oluuur valla adaşım. Ben karışmış gibi olmıyım ama leydi olmak istemem şahsen. Merlin'in çırağı olabilirim mesela. Hem başının belası hem de iyi çırak. Tıpkı Merlin'in Gaius'a yaptığı gibi.(karışmayacaktım dimi?) Sadece bir bölümlük senaryo kurmadım diziye yeni karakter soktum iyi mi? Freya'nın esamesi okunmaz yanımda o kadar iddialıyım..:img-in_lo

Alıntı Megaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öhöm Öhöm xD Pollyanna derken :icon_whis Ben istiyorum, istiyorum, istiyorum. Hatta 3. Sezon her bölümde olsun. :happy0064 Şimdiden özledim zaten. :icon_whis Morgana naptı size ya xD Herkes kötümsüyor. :img-tomat Ayrıca evet Morgana kimseyle sevgili mevgili olmasın. :img-hyste
    {Olaya balıklama daldım ama :icon_whis }
    Sadece Pollyanna değil Kaancım... Depresif Pollyanna!
    'ben büyücüyüm ah ne kadar dertliyim. Uther beni öldürecek' diye atılan küçük Emrah bakışlarını hatırlarsın?

'Morgana naptı size' diyorsun ya Kaan valla diyecek şey bulamadım. Zaten Morgana'yı istemiyorum derken Merlin'le yakınlaşmasını istemiyorum dedim. Yoksa Merlin'le karşı karşıya gelsin de alsın boyunun ölçüsünü tabi..:img-grin2
    Amaaa eğer Merlin sayesinde büyü gücünü kötü yollarla sınamayacaksa kapımız herkese açık. Ama önce ayar yemesi lazım. Çünkü o bir hain..:img-tomat

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cemil Paşazade..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ce_pelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba ben geldim:)yorumlarınız okurken gülmekten öldüm:img-hysteelinize sağlık, esracım merlin'i zaten arthur sinir ediyor, başında bir sürü bela bi de sen uğraşma onunla, başka bir rol ayarlayalım sana:img-hyste
    Yaa banane ama ben rolüme ısınmıştım ama. Merlin'le maceradan maceraya atlıycaktık. Adaşım Esracım bana en janjanlısından replikler yazacaktı. Ben onu (sadece) sinir etmezdim valla kötü bir niyetim yoktu omuzlarındaki yükü alacaktım Möğlin'in..:img-cray:

Alıntı ce_pelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hiç öyle düşünmedim, çünkü merlin morgana'ya kendi gibi olduğu için yakınlık gösterdi, acıdı da diyebiliriz:icon_whis
    Morgana'ya Allah acısın Pelincim. Hatta 'hadi kızım Allah versin başka kapıya' diyesim var. O kıza yağmurlu havada su vermem ben. Malum bölümü tv de gördükten sonra nefret damarım kabardı yine. Morgana yola gelir mi? Yoksa maçın sonucu zaten belli mi?

Sabah daha önce kapattığımız başlıklara göz attım. Dizinin yeni bölümlerini beklerken ne kadar çok teori üretmişiz. Çok özledim fragman izledikten sonra uçuş yaşamayı. Ne heyecanmış yahu..:icon_sorr

Durum:
    Justiceax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla kim ne derse desin ben Morganayı seviyorum. Aslında ortada kötülük diye birşey yok. Hepsi Uther yüzünden başladı. Büyüyü yasakladığı için bu tantana, kavga. Yasaklamasaydı kimse kötü baskısı almayacaktı. Tamam arada kötüler olucaktı ama Camelot için savaşacak iyilerde olucaktı. (:

Durum:
    esra-öslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Megaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kim ne derse desin ben Morganayı seviyorum. Aslında ortada kötülük diye birşey yok. Hepsi Uther yüzünden başladı. Büyüyü yasakladığı için bu tantana, kavga. Yasaklamasaydı kimse kötü baskısı almayacaktı. Tamam arada kötüler olucaktı ama Camelot için savaşacak iyilerde olucaktı. (:
    uther büyüyü yasaklamasaydı büyük bir ihtimalle arthurun ve merlinin dostluk çevresinde oluşan efsaneleri başlamazdı değil mi :)
    mogranada tadı tuzu bu efsanenin :happy0064
    ama yine de çok soğuk ona baktıkça içim üşüyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri