Sayfa 181/181 İlkİlk ... 81131171177178179180181
905 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Milyonda Bir - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Begüm* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ewet yagmurcum katılıyorum petek&ali sinan&duygu olmalı böle
    petek sinandan ee duyguda sinandan
    ali duygudan ee sinanda duygudan alimizle peteğimize yazık deilmi onlarda ççok güsel bi aşkı hakediyor onların aşkıda olmalı :good:
    ali&petek:img-in_lo

Durum:
    MissPuffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    edwards smile <3-FB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

süper bi bölümdü
    erdi yine harikaydı:img-in_lo
    en sonunda da aliye acıdım ya:icon_sorr
    hele fragmanda ambulans flan görünce korktum ciddi bişey mi noluoz dedim:icon_whis
    sonra bi baktım ali maşallah turp gibi:happy0064
    bence kimlerin arasında aşk olacağı belli:kahve
    sinanla burcu-aliyle petek:love05:

Durum:
    derinnick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

SBR arkadaşım, ben de Burcu'ya sinir oldum ama bence onun gözü aşktan karardı. Aşk Yalan Söyler posteri, çok anlamlıydı o açıdan. Bence çok pişman olacak, Ali, mutlaka tavır alacaktır 4. bölümde. Hele, onun turnuvası yerine Sinan'la uçmaya gittiğini öğrenince bence bi daha Burcu'nun yüzüne bakmaz. Yine de ben Burcu'nun çelişkilerinden hoşlandım da. Dizilerde başroller hep mükemmel olunca sevmiyorum, normal insanlar gibi onların da kusursuz olmaması daha güzel oluyor. Ama yine de, Ali'yi bu kadar rahat harcamasına kızdım. Zavallı Ali, onun fotoğraflarına bakarken.. Gerçi Ali'ye de kızmıyor değilim, madem aşıksın neden bunca zaman bir şey yapmadın ki?

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı derinnick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SBR arkadaşım, ben de Burcu'ya sinir oldum ama bence onun gözü aşktan karardı. Aşk Yalan Söyler posteri, çok anlamlıydı o açıdan. Bence çok pişman olacak, Ali, mutlaka tavır alacaktır 4. bölümde. Hele, onun turnuvası yerine Sinan'la uçmaya gittiğini öğrenince bence bi daha Burcu'nun yüzüne bakmaz. Yine de ben Burcu'nun çelişkilerinden hoşlandım da. Dizilerde başroller hep mükemmel olunca sevmiyorum, normal insanlar gibi onların da kusursuz olmaması daha güzel oluyor. Ama yine de, Ali'yi bu kadar rahat harcamasına kızdım. Zavallı Ali, onun fotoğraflarına bakarken.. Gerçi Ali'ye de kızmıyor değilim, madem aşıksın neden bunca zaman bir şey yapmadın ki?
    Benim dizide ki karakterim Ali :) Burcu bu bölümde ki tavırları ile desteği tamamen kaybetmiştir :) Gerçi ben hala başlarda söylediğim şey konusunda ısrarcıyım Burcu Ali ye olan hislerine sonradan farkına varacak tabii o zaman Ali onun yüzüne bakar mı orası şüpheli :) Hayır birde Ali yalan söyledi ama sonuçta onun ki farklıydı ders verme konusunda bir şeyler sakladı bir sevgili durumu yoktu Burcu ise Ali nin santraç gününde Sinan ile gezdi , eğlendi bu Ali açısından kabul edilemez ve bu durumu öğrendiğinde Burcu ile arasına mesafe koyacaktır :good: Koyması da gerekiyor zaten ...

Ayrıca şu anda dizide ikililer Burcu-Sinan , Ali-Petek gibi gözükebilir ama daha dizinin başlarındayız ilerde her şey değişebilir ....Fragmanda görülen sahne ise büyük ihtimal rüyadır çünkü Ali nin bu kadar kısa zamanda içerinde Sinan ile zaman geçireceğini sanmıyorum Ali Burcu gibi dengesizlik yapmaz :good: Büyük ihtimalle Şermin in hayalidir o :)

Ali bazı şeyleri bozmak istemedi belki de :img-wink: Burcu ile iyi bir arkadaşlıkları vardı belki bunu bozmak istemedi ... Gerçi ne kadar iyi bir arkadaş olduğunu gördük bu bölümde Burcu nun orası ayrı tabii :icon_whis Benim için herhangi bir ikili yok şu an için Ali yi gerçekten seven biri ile birleştirsin senaryo :)

Durum:
    _keremcemim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    GenIsS AiLe
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu Dizi mükemmel :)Valla Burcuya bende sinir oldum yani hem Ali Petekle gidince Tavır
    takınıyor ama kendide Sinana ilgi gösteriyor. Hep bi yanliş anlaşilma bence Burcu aslında
    Aliye aşık ama Aliyi Petekle birlikte sanıyor ve buyüzden Sinana hayir diyemiyor :)
    Ama bence Petekte zamanla Aliye aşık olucak hem ben bu ikiliyide birbirine yakıştirdim:)
    bakalım neler olucak çok merak ediyorum yeni Bölümü ınşsallah Aliye birşey olmazz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)