Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
44 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Mirasyediler - Bölüm Yorumları

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    49
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Mirasyediler - Bölüm Yorumları

Oyuncular

Göksel Arsoy
    Yalçın Dümer
    Açelya Akkoyun
    Tarık Tarcan
    Kemal Seden
    İpek Tuzcuoğlu
    Ece Uslu
    Ceyda Düvenci
    Murat Parasayar
    Kerim Tekin
    Müge Oruçkaptan
    Suzan Avcı
    Tomris Oğuzalp
    Müge Arda
    Menderes Samancılar
    Efgan Efekan
    Mustafa Suphi Baltacı
    Yusuf Çetin
    Bedia Ener
    Ülkü Ülker
    Göksel Kortay
    Ekrem Dümer
    İclal Aydın
    Can Başak
    Hilal Aslangiray
    Nefise Karatay
    Yeliz Tozan

Yönetmen
    Osman F. Seden
    Rabahat Baltacı

Senaryo Yazarı
    Nuran Devres

Yapım
    Kemal Film

Bu dizi benim en sevdigim ücüncü dizi
    Oyuncu karosu hikayesi müzigi ile cok sicak ve kalite dizilerdendir
    Osman Fahir seden her zaman ki gibi yine cok basarili cok güzel bir projeye
    Imzasini atmis ve gercek bir dizinin nasil oldugunu bu diziylede yine cok iyi yansitmis
    Konu yesilcamkolik tarafından (26-06-07 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya kadro çok güzel ama ben hatırlayamadım bu diziyi eski bi dizi olmalı sanırım. İzlerdim yani. Belki izlemişimdir hatırlamnıyorum. Oyuncular muhteşem. İpek tuzcuoğlu, Ceyda düvenci, Ece uslu, Açelya akkoyun falan
    -

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu başlığın açıldığına inanmıyorum yaa Çok tşkrler Ben de göndermiştim ama onaylanmamıştı Ben küçükken o kadar çok seviyodum ki bu diziyi Harika bir kormediydi romantizm fln çok güzeldi severk izlerdim

Oyuncuları zaten inanılmazdı O dönem bütün sevdiğim oyuncular biaradaydı Tabi o dönem yeni yeni tanındıkları için böyle bi kadronun birarada olması pek bişi ifade etmiyodu :)

Yalçın dümer, açelyya akkoyun, kerim tekin, Murat Parasayar, Tarık tarcan, kemal seden, mjüge oruçkaptan, müge arda, Rahmetli efgan efekan, Hilalaslangiray, ceyda düvenci, ipek tuzcuoğlu ne kadro yaa Ama çok düşünmeme rağmen ece uslu nefise karatay ve iclal aydını hatırlayamadım zaten o dönm bir tek bu üçünü tanımıyodum :)

Bi bölümünü hatırlıyorum kerim tekin murat parasayar, kemal seden ve yalçın dümer 4ü bir kapıda dizilmiş 4ünün sevgilisi karşı tarafta duruyor İpek tuzcuoğlu açelya akkoyun ceyda düvenci ve ece uslu'ya bakış atıyolardı Hepsi de çok tatlıydı Aşkları çok güzeldi..

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    49
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nefise karatay yalcin dümerin oturdugu mahalleye tasiniyordu hilal aslangirya ve yeliz tozanla beraber , Iclal aydin ise haber muhabiriydi ailenin cevirdigi dolaplari ortaya cikarmak icin arastirma yapiyordu , Ece uslu kerim tekinin sevdigi kizdi
    Bu dizi gercekten cok güzel bir diziydi görüyorumki cok ta özleyeni var ben sürekli show tv ye mail gönderiyorum tekrar yayinlasinlar diye ama sonuc alamiyorum belki herkes gönderirse tekrar yayinlarlar

Freddie
    Freddie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Gül Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nefise karatay yalcin dümerin oturdugu mahalleye tasiniyordu hilal aslangirya ve yeliz tozanla beraber , Iclal aydin ise haber muhabiriydi ailenin cevirdigi dolaplari ortaya cikarmak icin arastirma yapiyordu , Ece uslu kerim tekinin sevdigi kizdi
    Bu dizi gercekten cok güzel bir diziydi görüyorumki cok ta özleyeni var ben sürekli show tv ye mail gönderiyorum tekrar yayinlasinlar diye ama sonuc alamiyorum belki herkes gönderirse tekrar yayinlarlar
    vala tekarralarını ben bikere bile izleyemedim taa 12 sene olmuş ilk yayınında izlemiştim Demek bu dizi 2002 gibi yakın bir tarihte yine tekrarları verilmiş çok ilginç show 90larda çekilen dizilerin tekrarlarını senelerdir vermiyor

Bu dizi ve sahneler iyice hafızamdan silinmek üzere Yazdıklarımı bile zar zor hatırladım çocukken bu kadarı kalmış işte :)

Bence tekrarlarına pek umut bağlamayalım Show tv 2000 öncesinde yayınladığı dizileri nerdeyse unutmuş durumda :img-hyste En son showturkte örümcek'i görmüştüm Showmax fln da vermiyor çok eski dizileri

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri