Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Mr. Robot - Bölüm yorumları

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 571

Bahsedilme
    25 Mesaj

Ilk sezonu cok iyi basladi hatta her gecen bölüm izlemesi daha da keyifliydi.
    Rami Malek Eliott karakteri icin iyi bir secim, sogukkanliligi, zekayi, rasyonalizmi ve insanlarla iliski yeteneksizligini cok güzel canladiriyor. Degisik bir karakter :) Özellikle ic dünyasini kendi yorumuyla yansitilmasini cok seviyorum.

Mr. Robot ile olan iliskisine uzun süre anlam verememistim, daha dogrusu normal gelmisti, ta ki bir sayfada Mr. Robot hakkinda teorileri okuyana kadar. Sonra dikkatli izlemeye basladim ve gercekten degisiklik oldugunu fark ettim. Cok ilginc :)

Bu arada en az Eliott karakteri kadar Tyrell Wellick karakterini de enteresan buluyorum. Cok gizemli bir adam, amacini bir türlü cözemedim. Esi de öyle.

Ikinci sezonu daha izlemedim, en kisa sürede telafi etmek istiyorum

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

75. Golden Globe Adayları

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
    Alfred Molina, “Feud”
    Alexander Skarsgard, “Big Little Lies”
    David Thewlis, “Fargo”
    David Harbour, “Stranger Things”
    Christian Slater, “Mr. Robot”

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Mr. Robot, 4. sezon onayı aldı

USA Network'ün sevilen dizisi Mr. Robot'un dördüncü sezon ile devam edeceği kesinleşti.

2015'te ekrana gelmeye başlayan Emmy ve Altın Küre ödüllü Mr. Robot'u Sam Esmail yarattı. Başrolünde Rami Malek'in yer aldığı dizide ona Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Grace Gummer ve Michael Cristofer gibi isimler eşlik ediyor. Dördüncü sezon onayı Esmail'in Instagram paylaşmıyla duyuruldu. Yeni sezonun öncekiler gibi 10 bölüm sürmesi bekleniyor.
    raninitv'den alıntı

Durum:
    UslanmaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    713
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Mr.Robot (4.Sezon - 2018)

Mr. Robot'a Dördüncü Sezon Onayı Geldi

Spoiler İçermektedir

USA Network'ün hit dizisi Mr. Robot dördüncü sezon onayını da alarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. Devam haberi, dizinin üçüncü sezon finalini yapmasına saatler kala serinin yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Sam Esmail'in sosyal medya hesaplarından paylaştığı görselle duyuruldu. Esmail senaristlerin toplandığı odada çekilen fotoğrafın altına, senarist odasının resmi olarak açıldığını yazdı.
    Mr. Robot'un üçüncü sezonunda Elliot Alderson babasının sesiyle arasına mesafe koyuyor. Elliot, Çinli hacker grubu Dark Army ile işbirliği yapmaya devam ederken arkadaşlarıyla birlikte terörist bir eylemi yürütmesi işleri çıkmaza sürüklüyor.
    Sam Esmail'in yönetmenliğini de yürüttüğü üçüncü sezonun en önemli yeniliklerinden biri Bobby Cannavale'nin kadroya katılması olmuştu. Dizinin bir diğer başrolü Christian Slater ise geçtiğimiz günlerde açıklanan Altın Küre adaylarında En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ödüle aday gösterilmişti.
    Dizideki performansıyla Emmy ödülüne layık görülen Rami Malek'in başrolünde yer aldığı oyuncu kadrosunda Malek'e, Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer, Bobby Cannavale ve BD Wong gibi isimler eşlik ediyor.

beyazperde

Durum:
    ats21010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Mr. Robot - Bölüm yorumları

Elliot asla basit bir hacker değil. Tüm sezonları izledim ama Elliot'un yansıttığı ruh hali uzun bi süre devam etti. bu diziyi izlerken beyninize dikkat edin zira yanabilir:))
    imzanız forum kurallarına aykırıdır

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri