Sayfa 11/155 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
771 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Mucize Doktor - Bölüm Yorumları

Durum:
    rain 1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Savcı Esra
    Konular
    11
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Mucize Doktor - Bölüm Yorumları

dizi çok çok başarılı. hiç bu kadar güzel bir iş çıkacağını düşünmüyordum. daha önce bu tarz dizi örnekleri gördük ama hiçbirine benzemiyor hatta alakası bile yok. her şey çok daha profesyonelce düşünülmüş.
    otizmli bir doktor oluşu zaten diziye ilgiyi arttırdı. tane ölmez in başarısı ise en üst sıraya getirdi diziyi. gerçekten muhteşem bir iş çıkarıyor
    ali ve nazlı uyumu harika. nazlı'nın ali ye yaklaşımını onunla iletişime geçişini çok seviyorum. ikisini izlerken devamlı yüzümde bir gülümseme. çevremde bir çok kişi olur mu öyle şey dese de Nazlı'nın da Ali'ye aşık olacağını düşünüyorum ve toplumda bu büyük bir ilgi uyandıracak bence. neden olmasın ki ? Nazlı Ali'yi değiştirmeye başladı bile ve Ali Nazlı sayesinde bir gün gelecek insanlara dokunamama rahatsızlığını da yenecek ve buna Nazlıya sarılmakla başlayacak
    Açelya'yı çok sıkıcı buluyorum. Demir'e yeni bir karakter gelsin derim. Demir de çok iyi çünkü ve iyisini hak ediyor.
    Beliz ve Ferman çift olarak güzeller. Ferman'a yeni yeni ısınsam da ikiliyi sevdim.
    Tanju da kötü karakter gibi görünüyor ama idealist ve işine sadık bir doktor. bence başarıyı gerçekten destekleyen ve doktorlarını önemseyen biri gibi. Adil'e bu kadar takmış olmalarını anlayamadım o ayrı.
    Adil hoca dizinin en sevilesi karakterlerinden biri. sanki hemşire selvi miydi adı Adil Hocayı seviyor gibi. aralarında yaş farkı var biraz ama bence olabilirler.
    kısacası dizi on numara. inşallah bu şekilde devam eder. bir doktor gözüyle izlemiyoruz tabi illaki mantık hataları vardır ama açıkçası diğer doktor dizilerini izlerkenki hiçbir rahatsızlığı bu dizide yaşamadım.

Durum:
    GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba,
    Buraya gelip dizilerle ilgili bir şeyler karalamayalı epey oldu. Takip etmeyeli çok sessizleşmiş buralar, hem tv hem de sosyal medya reytingleri bu kadar yüksek olan bir dizinin sayfasının bu kadar sessiz olmasını beklemiyordum doğrusu. Şahsen uzun zamandır çok severek izlediğim bir yerli dizi olmadı, süreler dolayısıyla bir yerden sonra bölümler oldukça durağanlaşıyor ve sıkılmaya başlıyorum.

Mucize Doktor'a gelirsek, öncelikle uyarlandığı iki versiyonu da hiç izlemedim bu yüzden o yönden bir karşılaştırma yapmam mümkün değil fakat yerli diziler arasında konusuyla ve oyuncu kadrosuyla ön plana çıktığını düşünüyorum. Hastane dizilerine genel olarak ilgili biri olduğum için o türde izlediğim dizilerle karşılaştırıyorum tabii ister istemez, bu yüzden arada klişe bulduğum şeyler olmuyor değil dizide. Geçen haftalarda sokak ortasındaki matkaplı müdahale gibi.

Genel olarak dizinin hikayesi ve karakterleri başarılı ve ilgi çekici fakat senaryonun bir döngüde sıkışıp kaldığı hissine kapılmadım da değil son haftalarda. Bir de dizinin kötü karakterlerinin altı çok boş gibi hissediyorum. Kıvılcım ve Tanju'nun hastaneyi ele geçirme planı örneğin çok anlamsız geliyor, üstüne inatla bu hedefle Ali'nin üstüne oynamaya devam etmeleri, haftalardır Ali'nin doktorluktaki yeteneklerini izlememize rağmen ilk bölüme dönmekten başka bir şey gibi hissettirmiyor bana. Şu da var Ali'nin doktorluk dışındaki sosyallik gibi becerilerinin biraz hızlı iyileştiğini düşünüyorum. Hani Kıvılcım ve Tanju'nun bir hata yapsın Adil'i de Ali'yi de gönderip hastaneyi ele geçirelim planına dönmek yerine hem Ali'nin bu yönde yaşadığı zorluklara hem de diğer karakterlerin hikayelerine biraz daha giriş yapılsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Bir diğer eleştirim de şu olacak, muhtemelen orijinali böyle olduğu için direkt uyarlanmış ve Türkiye'deki sisteme göre mantıksızlaşan birçok detay var ama beni en çok rahatsız eden her türde hastayı tek bir ekibin ameliyat etmesi. Bunun yerine en azından kalp cerrahı, beyin cerrahı da olsaydı hastanede ve ameliyatta asıl sorumlu onlar olsaydı hem gerçekçi olurdu hem de dizi süreleri malum çok uzun, birkaç tane fazladan karakter, hikaye iyi olurdu belki. Çünkü şu an hissettiğim durum reytinglerin iyi gelmesi sebebiyle orijinal senaryonun ekonomik kullanılmaya çalışılması ki dizi sürelerini de hesaba katınca anlaşılabilir fakat ister istemez başta bahsettiğim bir süre sonra dizilerin durağanlaşmasına sebep olan durum da bu. Aslında uyarlama dizilerdeki asıl sıkıntılar orijinal senaryo tükentiğinde başlıyor, bu yönden bu ekonomik gitme durumu faydalı da olabilir uzun vadede, bekleyip göreceğiz artık...

Karakterlerle ilgili birkaç şey de söylemek isterim, öncelikle tabii ki Ali izlemesi oldukça zevkli bir karakter. Normalde yerli dizilerdeki aşırı iyi, aşırı saf başrol karakter tiplemesinden hiç haz etmeyen biriyimdir ben fakat Ali diğer başrollerden oldukça farklı ve bütün bu saflığının gerçek bir nedeni var dolayısıyla hiçbir hareketi yapay veya gerçek dışı gelmiyor bana, aksine daha çok etkiliyor beni. Doktorluk konusundaki yeteneğini izlemek çok zevkli fakat doğrusu son bölümde Ali yerine Demir'in haklı çıktığı bir sahne izlediğimize sevindim. Üstün yeteneğiyle ilişkili olsa da her bölüm aynı şekilde Ali'nin kafasında ampulün yandığı ve haklı olduğu bir an izlemek bir yerden sonra bölümleri tekdüzeleştiriyor. Bu hafta bile ameliyatta Ali'nin haklı olduğunu fark edecekler kesin diye düşünmüştüm ama bu konuda şaşırmak hoşuma gitti. Bunun yanında arada Ali'nin de hata yapması ve hatasıyla mücadele etmesini izlemek de ilgi çekici olabilir diye düşünüyorum.

Ali'den sonra en sevdiğim karakter Adil hoca. Yılların tecrübesini, bilgeliğini çok iyi taşıyan şeker gibi bir adam. Bu bölüm geçmişiyle ilgili birkaç şey öğrendik devamını merakla bekliyorum. Ali'ye olan yakınlığı ve sevgisi çok güzel.

Ferman başta gıcık gibi görünüp bölümler ilerledikçe oldukça sempati kazanan bir karakter. Doğrusu birkaç kore dizisi izlemiş herkes bilir ki kore dizilerinin çoğunda başta nefret edilesi görünen birçok karakter sonunda en sevilen karakter olur. Bunu bildiğim için ilk bölümlerdeki hallerinin geçici olduğunu o zamandan tahmin ediyordum Ferman'ın, biraz daha da gıcık kalabilirdi aslında 8 bölüm biraz hızlı oldu sezonun 40 bölüm olduğunu düşünürsek... Az önce dizideki kötü karakterlerin altı boş demiştim mesela bu konuda Ferman farklı, başta Ali'yi istemiyorken bile bir sebebi olduğu belliydi. Bu sebebi hala çok net bilmiyoruz (bu konuda hafif bir spoiler yemiş olsam da) fakat Ali'ye karşı sert tavırlarının bir sebebi olduğu çok açık bu yüzden onun sertliğini izlemenin bir anlamı var benim için ve bu yönden hikaye içinde zevkli. Bu yüzden biraz daha sürebilirdi belki diye düşünüyorum.

Nazlı karakterine gelirsek, az önce bahsettiğim klasik aşırı iyi aşırı saf başrollerden olduğunu düşünüyorum maalesef şimdilik ve gerçekten izlemekten çok zevk aldığım bir karakter olduğunu söyleyemeyeceğim. Sinem Ünsal'ı Kızım'da da izlemiştim ve ekrana çok yakıştığını düşünüyordum hala öyle düşünüyorum fakat bu dizide bazı sahnelerde aşırı mimikleri, benzer tonlamaları fazlasıyla yoruyor beni. Bilmiyorum belki karakterle veya senaryoyla ilgil bir durumdur bu. Aslında benim için şöyle ilginç bir durum da var bu karakterle ilgili, izlediğim hastane dizilerinde genelde Nazlı tarzı duyguları ağır basan karakterleri (GA-Izzie, House-Cameron gibi) severdim ben fakat sanırım yaşım ilerledikçe bu tarz karakterler özellikle hastane dizilerinde gerçekçi gelmemeye başladı bana. Bu haftaki olaya bakarsak örneğin, Türkiye'de 6 yıl tıp eğitimi görmüş, staj yapmış, acilde nöbet tutmuş bir cerrahi asistanın uyuşturucu, alkol vs. bağımlılığı olan birine hiç rastlamamış gibi tepki vermesi veya bir suçluyu dahi tedavi etmesi gerektiğini bilecek mesleki etiği kazanamamış olması, bu kadar yıllık eğitim ve tecrübeden sonra boş ameliyathanenin kime verileceğine ortada durumu daha acil bir hasta varken suçlu/mağdur durumunu değerlendirerek karar vermek istemesi veya bağımlı hastasına müdahale etmede duraksaması zorlama geliyor bana. Nazlı'nın babasıyla ilgili bu yönde bir hikayesi olması dolayısıyla hassasiyeti bir yere kadar anlaşılabilir tabi ki ama bir doktorun bu hassasiyetini hastaya müdahale ederken göstermesi ve bunun anlık bir tepkiden fazlası olması doğru gelmiyor...

Beliz, Tanju, Kıvılcım üçlüsüne geleceğim, Tanju ve Kıvılcım'dan biraz bahsettim aslında şimdilik söyleyecek fazla bir şeyim yok bu karakterlerle ilgili. Beliz bilmiyorum niye ama çok gereksiz geliyor bana karakter olarak. İlk bölümde Ali'nin işe alınmasında katkısı oldu, şu an ise Ferman'ın sevgilisi olması dışında bir katkısı yokmuş gibi hissediyorum. İlerleyen bölümlerde Kıvılcım'ın eli güçlenirse hikayeye biraz daha dahil olabilir diye düşünüyorum.

Demir'e gelirsek o da biraz Beliz gibi, altı henüz doldurulmamış bir karakter sanırım. Son 2-3 bölümdeki sahnelerini izlemek zevkliydi, bütün uyarılara rağmen çocuk hastasına hediye alıp kendisinin aldığını söylememeleri için tembihlemesi güzeldi mesela. Bir ara vücudu yanan hastaya aşık olacak bir diğer hastane klişesi daha izleyeceğiz diye korkmuştum. Tam grey's anatomy Alex-Rebecca hikayesine doğru gidiyorlardı ki, direkten döndük. Yine bir noktada böyle bir şey olabilir dizide ama şimdilik gerek yok bence klişeler 2. sezona kalsın, 2. sezon da olmasın mümkünse. (2. sezonda bozmayan tek bir yerli dizi olmadı zira son 5 yılda...)

Aslında dizideki aşk üçgeni beşgenlerine değinmek istiyorum biraz da Demir ve Ali Nazlı'ya, Nazlı Ferman'a, Ferman Beliz'e, Açelya Demir'e derken döngü tamamlanıyor dizide maşallah. Bir tek Güneş ile Gülin ayrı takılıyor ki şu an dizide favori çiftim onlar, ne yalan söyleyeyim. İlk bölümlerde Nazlı ile Ferman olur Demir kore dizilerindeki meşhur 2. adamlardan biri olarak kalır diyordum ama şükür ki Ferman işi Nazlı'nın hayranlığı olarak kalma yolunda ilerliyor. Normalde ben Nazlı ile Ali'yi arkadaş olarak çok sevimli bulmuştum daha sonra romantik bir durum olacağı spoilerını yeyince biraz modum düşmüştü doğrusu ama bölümler ilerledikçe bu fikre ısınıyorum sanırım. Ali'nin bu duygularla mücadelesini ve değişimini izlemek zevkli oluyor ve böyle devam edeceğine eminim... Ferman ile Beliz de uzun vadede bozulmayacak bir ilişki olarak duruyor, yani Nazlı Ferman konusunda yanılmak hoşuma gitti aslında, asistan hoca ilişkisi de başka bir hastane klişesi malum... Demir'in aşk hayatına gelirsek, öncelikle arkadaşlar ben bu çocuğu döverim. bu kadar zaman Nazlı'yı seviyor sorsan ama bir şey söylememiş hala da söylemiyor... Bir de tipim değil falan diyor.

Açelya, Nazlı ve Beliz'e kıyasla izlemesi daha zevkli bir karakter benim açımdan. Özellikle 7. bölümün sonuna doğru baya sıkılmıştım öyle sinsi sinsi bombayı patlatınca gözüm açıldı bir anda, bakışları falan efsaneydi. Yeni sinsiliklerini merakla bekliyorum fakat çok sapıtmazsa sevinirim. Mesela Ali konusunda beni de çok sinirlendirmişti ve hala o konuda bir özür bir şey bekliyorum fakat Demir'e yaptıklarına çok da kızamıyorum doğrusu. Bir de aslında şu Ali mevzusunda da Kıvılcım ve Tanju'da olan sıkıntı vardı Açelya'nın hareketinde bence. O sahnede Demir'e veya Nazlı'ya bir şey söyler bir şey yapar diye bekliyordum Ali'ye dönünce ne alaka dedim. Çünkü düşününce çok mantıksız, safi kötülük. Niyesi niçini mantığı hiçbir şeyi yok.. Ali'nin Nazlı'ya hissettiklerini fark edip onu gazlasa örneğin onun açısından mantıklı olur bu. Ali'yi herkesten uzaklaştırmanın nasıl bir mantığı var, ben üzüldüm o da üzülsün bencilliğinden başka? Hiç...

Oysa şahsen mantığı, sebebi olan kötü karakterleri izlemenin zevkli olduğunu düşünüyorum. Hatta sağlam kötü karakterleri izlemek iyi karakterden bile daha zevkli oluyor benim için genelde. Bu dizide bu yönde büyük sıkıntı var. Kötü karakterler kötülük yapıyor ama temeli yok, sadece aksiyon olsun diye resmen. Umarım dizide bundan sonra karakterlerin altını daha iyi doldururlar ve iyi de olsa kötü de olsa boş, sebebi olmayan şeyler yazılmaz. Dizi süreleri bu kadar uzunken karakterleri derinleştirmek, davranışlarının altını doldurmak yerine üstünü çizmenin hiçbir mantığı yok bence. Gri karakterler diziye dinamizm ve derinlik sağlar, safi kötü karakterler ise bir yerden sonra herkesi bezdirir, sahnesi olmasın, ölsün gitsin ister herkes, yazık olur.

Şimdilik bu kadar olsun benden, herkese iyi forumlar.
    Konu GoodMood tarafından (02-11-19 Saat 21:11:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    70
    Bahsedilme
    14 Mesaj

Mucize Doktor dizisi hemşireleri kızdırdı!

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan ve her bölümü artık reyting rekorlarına konu olan Mucize Doktor dizisindeki bir diyalog hemşirelerin diziye tepkisine yol açtı.

Dizinin perşembe akşamı yayınlanan 8. bölümünün 51. dakikasındaki replik nedeniyle Öğrenci Hemşireler Derneği ailesi adına ÖHDER Yönetim Kurulu’dan bir kamuoyu açıklaması yayınlandı.
    Dizide doktor rolündeki kişinin hastaya “Debelene debelene çıkarmışsın serumu” ifadesinden sonar hasta karakterinin “Böyle ıvır zıvır şeyleri hemşire yapmıyor mu, nasıl doktorsun sen?” şeklindeki replik hemşirelik mesleğine gönül verenleri bir hayli üzdü.
    Yapılan kamuoyun açıklamasında, “Bu durum hemşirelik mesleğini, meslek üyelerini ve meslek adaylarını olumsuz etkilemektedir.Medya sektöründe yapılan mesleğimize yönelik olumsuz dayatmaları kınıyor, ilgili kurumlarla hassasiyetimiz hakkında görüşmeler gerçekleştireceğimizi kamuoyunu duyuruyoruz” denildi.
    Duyuruda ayrıca hemşirelerden RTÜK’e şikayette bulunmaları isteniyor.

Kaynak: GazeteMag

Durum:
    andalucia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi her bölüm farklı bir temayı ele alıyor aslında. Geçtiğimiz bölüm de vicdan olgusu sorgulandı. Ali, Nazlı, Ferman, Adil Hoca ve hatta Beliz’in bu konudaki sorgulamalarını gördük. Geçen haftaki bölümde en sevdiğim nokta karakterlerin bireysel hikayelerinde bir tık daha açılıma gidilmesi ve kendi aralarındaki diyalogların artması oldu. Daha önce de belirttiğim gibi hastalar ve vakalar geçici, karakterler kalıcı. Diğer bir deyişle hastalar yolcu, karakterler hancı bu dizide. Zaten toplasak kaç karakter var ki, kalıcı olabilecek yeni bir karakter de yakın zamanda görünmüyor gibi. Var olanlarla ilgili de bir kısıtlamaya gidilince, bazen senaryoda tıkanıklık hissi olduğu fikri oluşuyor bende.

Adil Hoca’nın bir kızı olduğunu yeni öğrendik ve sanki bu konuda bir suçluluk duygusu veya kızıyla yaşayamadığı şeylerin verdiği bir burukluk var gibi geldi bana. Kızının aynı zamanda Beliz’le çocukluk arkadaşı olduğunu öğrendik. Beliz’e gelince de hâlâ zayıf halka bence dizide. Mesela Açelyasız, Demirsiz, Güneş- Selvi Hemşireler olmadan bir yavanlık olur diye düşünüyorum. Ama aynı şeyi Beliz ve Kıvılcım için söyleyemiyorum.

Kıvılcım ve Tanju, özellikle de Kıvılcım, bu iki karakterin- Beliz ile beraber üç- bir şekilde oyuna sokulması lazım. Dizinin genel çizgisine uymayan bir basitlik var bu karakterlerin işlenişinde ve bütün resimde bakılınca çiğ kalıyor. Bana Pokemon’daki bir zamanların meşhur ‘kötü karakterleri’ Jessie ve James ikilisini hatırlatıyorlar beraber oldukları sahnede. Sanki arka fonda kahkahalar eşliğinde ‘belaya hazır olun, hem de çifte belaya’ repliği dönüyor Yani biraz komik duruyor. Tanju’nun tek başına öne çıktığı ve başka karakterlerle olan sahneleri daha izlenesi.

Bu konuda güzel bir yorum olmuş:

Alıntı GoodMood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oysa şahsen mantığı, sebebi olan kötü karakterleri izlemenin zevkli olduğunu düşünüyorum. Hatta sağlam kötü karakterleri izlemek iyi karakterden bile daha zevkli oluyor benim için genelde. Bu dizide bu yönde büyük sıkıntı var. Kötü karakterler kötülük yapıyor ama temeli yok, sadece aksiyon olsun diye resmen. Umarım dizide bundan sonra karakterlerin altını daha iyi doldururlar ve iyi de olsa kötü de olsa boş, sebebi olmayan şeyler yazılmaz. Dizi süreleri bu kadar uzunken karakterleri derinleştirmek, davranışlarının altını doldurmak yerine üstünü çizmenin hiçbir mantığı yok bence. Gri karakterler diziye dinamizm ve derinlik sağlar, safi kötü karakterler ise bir yerden sonra herkesi bezdirir, sahnesi olmasın, ölsün gitsin ister herkes, yazık olur.

Ferman... Üç nokta koydum, çünkü kasım kasım kasılmaktan ölecek bu karakter yakında. Anladık acıların adamı, yaralı falan ama ortalıkta sürekli baston yutmuş gibi dolaşması izlerken beni biraz yormaya başladı. Karaktere dair sempatim ve hikayesine merakım da azalıyor. Fazla gizemli olalım derken, tadını biraz kaçırdılar bence senaristler. Geçen bölümde tek sevdiğim kısım vicdanla ilgili yaptığı konuşmaydı. Diğer zamanlarda telgraf çeker gibi konuşuyor zaten, adamın ağzından kelime alan kendini şanslı sayıyor. Ali’ye ‘iyi davransın’ demekten geçtim, bu karakterin sürekli bir çizgisi olsun. Aliyle ilgili yargıları ve kararları bir öyle bir böyle. Bu karakterin odasında kendi kendine geçirdiği kısa kesitler falan mı eklersiniz artık bilmiyorum ama biraz aydınlatın bir zahmet. Adam karanlıkta kaldı iyice.

Ali... Tamamen Ali’nin dramı şeklinde herkesin bir darbe vurduğu bölümler hoşuma gitmiyor. Şimdi bu bölüm fragmanlardan anlaşıldığına göre: kurul önüne çıkacak, dergide onunla ilgili olumsuz bir haber yapılacak ve Ferman birimini değiştirecek. Sıradaki? Hepsinin bir bölümde olmasına gerek var mı bilemiyorum. Fazla duygusal yoğunluk yüklemesi oluyor ve eğer bölümde nefes aldıran sahneler olmazsa bunaltıcı olabiliyor bir miktar. Biraz sosyal hayata dair sahneler artsa bence daha güzel olacak. Mesela Ali’nin bir marketten nasıl alışveriş yaptığını, kendine bir kıyafet almasını, bu gibi durumlarda diğer insanlarla nasıl diyalog kurduğunu görelim vs. Böyle küçük tatlı sahnelere ihtiyaç var. Sonuçta Ali sosyal hayat konusunda zorluklar yaşıyor. Mesela üniversite yaşantısı ve Samsun’da geçirdiği günler nasılmış, anıları neler gibi biraz daha açın bu karakteri de. Elinizde cevher var ama tam anlamıyla işliyor musunuz orası biraz tartışılır

Ali ve Nazlı güya komşu, işe beraber gittikleri zamanlar hiç olmuyor mu? Ali şimdiye kadar işe nasıl gidiyor onu da göremedik mesela. Gelecek bölümde bisiklet alacak gibi duruyor, umarım kullandığı sahneleri de görebiliriz. Kısacası Ali’nin sosyal hayata nasıl karıştığının da gösterilmesi fikrindeyim. Ekip bence bazı noktalarda biraz kolaya kaçıyor, hastane dışına pek çıkılmıyor çekimlerde. 'Mucize Doktor' sadece Ali'nin doktorluk yeteneklerini mi kapsıyor, yoksa otizmli bir birey olarak hayatta var olma ve bir şeyler başarma konusunda mucizeler gerçekleştirmesini de mi ele alıyor? Bunun sorgulanmasında fayda var sanırım

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    70
    Bahsedilme
    14 Mesaj

Mucize Doktor dizisi yılın drama dizisi ödülüne layık bulundu!

Bugüne kadar 8 bölümü ekrana gelen Mucize Doktor, öyle başarılı bir çıkışa imza attı ki, kimse bu kadar güçlü bir yapım beklemiyordu.
    Taner Ölmez,Onur Tuna, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Reha Özcan ve Murat Aygen gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Mucize Doktor, üst üste rekorlar da kırarak inanılmaz bir başarı sergiledi.Dizinin bu performansı ve halkta gördüğü büyük övgü, ödülle de taçlandırıldı.
    Magazin Gazetecileri Derneği’nin 24. Altın Objektif Ödülleri, bu akşam sahiplerine verildi.
    Dizinin ünlü isimleri de gecede tüm şıklıklarıyla göz doldurdu.
    Mucize Doktor dizisi, ‘Yılın Drama Dizisi’ ödülünün sahibi oldu.

Kaynak: TelevizyonGazetesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri