Sayfa 104/104 İlkİlk ... 45494100101102103104
519 sonuçtan 516 ile 519 arası

Konu: Muhteşem İkili - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    939

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Muhteşem İkili - Bölüm Yorumları

Ne oldu şimdi ne saçma bir finaldi bütün bölüm dram olsun diye kaan mkc vedası ve aksiyon olsun diye barca nın kovalamacasıyla geçti içim şişti vallah bir ara kalktım gezindim sıkıntıdan ama başından izledim bari sonunu getireyim dedim yine oturdum izledim mkc yi kurtardılar diye sevindim Amerika'ya gitmek iyi bir fikirdi tamam da bari şu salak Ahsen mi neyse ve profesörün yakalandığını mkc nin iyileşip geri döndüğünü ve ailecek mutlu olduğunu görseydik bu güzelim oyuncu kadrosuna yazık oldu gerçekten

2. Beğenenler;
    nadine (13-02-19), SELVERR (13-02-19), Urfatokat15 (13-02-19)

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    295

Aldığı Beğeni: 236

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yönetmen değişikliği yerine senarist değişikliği olmalıydı. Seçilen konu gereği yazacak senarist bulmak da zordu gerçi. Baştan yanlış bir proje olmuş. Seyirci kendinden bir şey bulamadığı için benimseyemedi. Oysa oyuncuları beğendiğimiz için seyretmek istediğimiz heyecanla beklediğimiz bir diziydi.

13 bölümü geçmeyen diziler ne yazık ki finalsiz bitiyor. Bir hafta ara verildiği için de 12.bölüm zaten çekilmeye başlanmıştı. Bu aşamadan sonra senaryonun değişip final yazılması imkansız gibi bir şeydi. Konuları toparlamak ve bir son yazacak zaman yoktu.

Totalde 30.olarak kapatmış. Daha da kötü olabilirdi. Kanalın sitesindeki izlenme oranları aniden dibe vurmuştu zaten.

Gerek yorumlarıyla gerekse varlıklarıyla sayfayı şenlendiren forumdaşlara teşekkürler.

4. Beğenenler;
    mehmetlover (13-02-19), mimoza17 (14-02-19)

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 115

Bahsedilme
    0 Mesaj

Final bölümü final olarak tasarlanmadığı için çok yavaştı. yani benim için oyuncu hatırı olmasa izlenecek bir bölüm değildi. yapım set arkası ve önü insanlara ödeme yapamadığı için 13. bölüm de çekilemedi sanırım. eğer çekilmiş olsa olayları hızlı bir şekilde toparlayabilirlerdi belki de. şimdi profesör açığa çıkmadı, Ahsen'den hiç şüphelenmeden bitiverdi. MKC keşke ameliyattan çıkamasaydı ve Barca ortağının intikamını alarak bitirselerdi. Ya da Amerika uçağına Can ailesi hep birlikte binseydi ve MKC kardeşini Barca ailesine emanet edip gitseydi. Şimdi o son iç sesinden ben MKC'nin orada yalnız bir şekilde öldüğünü ve bütün ailesini de Barcalara emanet ettiğini düşünüyorum. dizi en baştan beri insanı düşünmeye sevk etmeyen bir diziydi son sahne senaristler bilmeden de olsa ucu açık bir final yazmayı becermiş. nasıl yaptınız desek cevap veremez herhalde vizyonsuzlar

Durum:
    bigshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    DAİMA ATATÜRK'ÜN İZİNDEN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Maalesef kaliteli diziler bu ülkede seyredilmiyor. Bu dizide bunlardan biriydi. ne üzücü. Oyuncular harika, çekimler harika, senaryo ilgi çekici başlayıp, ancak bu kadar bitirilebilirdi. kaliteli bir diziydi ama çoğunluğa uyamadı maalesef. neden ileri gidemiyoruz? Bu ülkenin bu tür dizilere ihtiyacı var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri